Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

télen csak kis motorral szoktam motorozni, de most fel kellett ébresztenem a kawát a téli álmából, hogy meghallgathassam az új akra dobot
lassuk csak!
a hintalo nem lenne rossz. esetleg egy gyerekcsorgot kothetnek a hatamra.

minek motorozol hidegben? teljesen egeszsegtelen, csuszik a gumi
de ahogy nezem, nekem se a legjobb kepeim vannak fent, na majd mindjart cserelek
oké, de ha már nekem rózsaszín virágok lesznek a rucimon, akkor Neked is ki kéne csinosítani a dzsekid. lehet hogy az nem optikai csalódás, hanem az én z-m összement ebben a hidegben
addig elkezdjem kivagni a mintat?
a tavasz meg sajnos odebb van, hiaba mondtak, hogy ma "jo" ido lesz.

jeeee, en sokkal kisebbnek latszom a motoron
a rózsaszín virágos tankhoz nem menne a fekete bőrruhám, de ha már belendülünk a csinosításba arra is felvarrunk néhányat...
rozsaszin viragok a tankon?
bar en mar akartam az enyemre egy piros hintalovat festetni. aztan arra gondoltam, hogy igy SOHA SENKI nem venne meg:) csodas szep uj fenyezest kapott inkabb
az adataimnál van kép róla. az enyém is fekete, de ha gondolod megdodhatjuk valami kreatív mintával
En meg pillazok kozben?!?
Neked egyaltalan milyen szinu a jarganyod?
oké! majd én hozom a filcet!
Haaaaaaat ?
Az uj fenyezessel minden oldalrol gyonyoruek vagyunk, melyiket kered?
Vagy egyik nap te, masikon en???
felezünk?
A haverom Kawa-guru, szerintem tudok szerezni.
Az o motorjan is van pup, ha mast nem, egy ovatlan pillanatban lekapom rola.
Majd filccel atszinezem
én már próbáltam bontóból 636-os idomot szerezni, mivel ahhoz gyárilag adnak, de seholse tudtam felhajtani. Borsoka ha valahol találsz kettőt szólhatnál
Koszonom :)
Akkor elkepzelheto, hogy olcsobban is hozza tudok jutni, mint ahogy lejjebb irtatok? Az enyem volt a harmadik, amit az orszagban eladtak ebbol a csodamasinabol
Hali Borsoka!
Ugy tudom2003-tol 2006-os modellig a váz és a farok idomnál nincs kölömbség a farok idom a 2003vagy 2004-es ZX636R-röl van
nekem is jobban tetszik a 2006-os, de ez izlés kérdése. ha most vennék valószinűleg én is ezt a vad narancssárga színt választanám a fekete helyett
Az ilyen kisebb bakik miatt vagyok kiváncsi az ide gépre h az miként viselkedik, csak nekem a 2006os jobban tetszik ugyhogy afelé húz a szívem, de viszont csak jobb lenne ide géppel feszíteni
ugyhogy még nem tudom mi lesz
én is tapasztaltam, de szerintem nem vészes. engem jobban aggaszt a hátsó gátló: teljesen felkeményítve, tükör sima úton nagy tempónál kanyarban el kezd belibegni (kb 190km/h)
értem, akkor jó megváltál tőle ez a lényeg.
Március környékén én is veszek, engem csak a rezonancia aggasztott ( volt szerencsém tesztelni és ott vettem észre, meg már mondták haverok is), de már az se érdekel csak legyen már meg
beszámították a roncsot, amikor vettem a feketét, még sikerült is fognom egy kicsit rajta. én is nagyon szeretem, nagyon jó motor. néhány apróságot akarok még rajat csinálni, első lépés volt az akra dob, aztán majd idom és fém fékcső. (a fékét kicsit gyengének találom, hátha ez segít rajta egy kicsit)
Az nem jó.
És sikerült eladnod vagy mit csináltál vele?
Nekem nagyon tetszenek a Z-k, csakis ez lehet a következő.
enyém volt, de sajnos nem sokáig. egy hülye részeg elémfordult Berénynél, és esélyem sem volt kikerülni. erdemény fekvőgipsz, zúzódások és egy összetört barátnő.
aztán amikor a biztosító kifizetett gondolkodás nélkül vettem a fekete z-t!
Solt.
Tiéd volt a piros Z is ami össze van törve az infódba
A nyáron én is voltam telekgerendáson igaz nem motorral, hanem egy john-deere konbájnért
Nm.
Sztem is maradj a gyárinál, egyik ismimnek emaxos van a másiknak gyári, de van különbség köztük igaz nem sok de akkor is van.
Hello Solt!
Az jó volna alig várom ,hogy tavaszlegyen majd összefutunk.
Az üléspupot szinrefújva adták minden tartozékkal együtt.