Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Írtam privátban.
z750-z1000 új hasidom eladó. Első szériára való, lehet jó az újabbakra is. 10,000Ft.
Sziasztok, Kawasaki eredeti cipzáros polár pulóverek , új, bontatlan csomagolásban, bolti ár feléért eladók. Elöl- hátul himzett felirattal. Méretek: L/XL ; XL/XXL
Ár: 16000ft
Utolsó előtti képen mérettábla.
Debrecen- Nyíregyháza útvonalon személyes átvét megoldható, máshova posta ok.
Tel.:30/9068005
ZR7 Z7-hez 03-12 -ig jó K&N légszürö 1x lett takaritva KA-1003 a tipusa eladó 5000.-ft
Szia Írtam privátba meg emailra is
07 töl már renben vannak.
Rossz? maximum az, hogy függőséget okoz. Nekem 2007-es van, de nem tudnék megválni tőle. Újonnan vettem és a mai napig szerelmes vagyok bele. Divatot teremtett, mai napig modern, dögös, állat. 7000 felett elkezd brutálisan menni. Mintha hátba rúgnának. Van aki azt mondja, hogy az első villa és a fék lehetne jobb is. Van aki a ZX6-os vagy Z1000 komplett elejét berakja, de nekem nem volt rá szükség. Nekem doboz is van hátul, meg cordura oldaltáska (túrákon) és egyáltalán nem zavaró. Vagy kolléga, aki felcuccolva körbemotorozta Európát.
Szia,nekem megvan a gyári kormány ha érdekel!Én már nem teszem vissza,egy kicsit szélesebb van fent azt jobban szeretem ☺
www . steelhorsemotor .hu
Sziasztok!
Sajnos a hideg aszfalton sikerült elcsúszni 2005ös z750-emmel. Nagyon nagy baja nem lett tükrök kormány karcok horpadás meg azóta a sztenderkapcsoló nem működik. Télen rendbe szeretném rakni de kormányt nem tudom honnan vagy milyet vegyek, eddig gyári volt teljesen megfelelt esetleg valaki balesetmentes bontottat tud? Vagy tudtok olyat ajánlani ami 1az1be jó rá nem kell semmit faragni.
Köszi szépen a segítséget
Akkor húzd be a nyakad 2cm-t és már nem is kell annyira kapaszkodni!
Bocs, magas labda volt!
170 felett naon kell kapaszkodni...
Én 171 vagyok :)
U.i.: Ki a legalacsonyabb, akiről tudjátok, hogy Z750-et vezet?
Sziasztok!

Mi az általános véleményetek a Z750 '09+-okról? Milyen rossz tulajdonságai vannak?
Sziasztok!
Eladóvá vált Z750-em.
Akit esetleg érdekel,ketessen bizalommal!
06202671477
szhkovada@gmail.com

https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/z_750/kawasaki_z_750-12193046
helló
fékbetét téren tapsztalalt,vélemény?!?
mit ajánlotok!?
Sziasztok!
Eladó Z750 Egrus sportdob összekötővel, bilinccsel.
Helyileg Érd vagy dpd.
35000
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_1000-11321743
Helló
Használ valaki vastagkormányt ( fatbar, kónuszos 28.6mm ) ami a gyárival nagyjából megegyező paraméterekkel bír? Az LSL-nél láttam egyet de ahhoz 175mm görbületet vagy hajlítást írnak azt kicsit túlzásnak tartom.
Köszi
Hát a képen látottakhoz nálam még közel sem ezek a tűntek jelentkeztek.
Csak egy elhanyagolható különbséget tapasztaltam mosás közben.
Ami a képen a fényképezés szöge miatt nagyobbnak tűnik.
De már tudom, hogy a gumi mintázata miatt, és a kisebb tempójú kanyarodások miatt van ez.
A körmösre kopás alatt mit kell érteni? Kép nincs róla? Az ilyen felgyűrődés normális, az is ha a középvonal meg a szél közt félúton kopik el először(kanyargós vidékieknek).
Remélem kitart még úgy májusig ez a kellemes őszi idő.!
Hellóka!sajna eladósorba került a motorkám...
feldobom ide is hátha valakinek megtetszik.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_z_750_s-12122171
Üdvözlet Mindenkinek!
Eladó két darab új Dainese Active Vest Evo L méretű protektor.
Pesten lehet felpróbálni és megvenni megbeszélt helyen és időben. 23 után lesznek pesten!
Garantáltan használatlanok a gyári papírokkal.
Csak próbagaranciát vállalok.
80 Eur/darab.
+36 20 360 42 42