Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fékolaj csere előtt állok 2011 es z 750 milyen Dot számú olaj kell.
Idom: 70/6248808 Új motoron még nem volt.
Szia! Nem rossz Mit kérnél érte? Esetleg a belső feléről tudnál egy képet csinálni? Email: nemes750@freemail.hu Köszi
Szia!
Ez esetleg?
Csak borítás,
Üdv! 2004-es Z1000-re keresek ekeidomot! Csak hibátlan állapotú érdekel,színe nem fontos!
csak hasidomot tudok eladót.
Sziasztok,esetleg valaki nem tud ilyen hűtőidomokat eladót? Valahogy rá mókolnám a Z-re
Szia,megvan nekem a gyári kormány ha érdekel! nemes750@freemail.hu vagy 30-9417389
https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/z_750/kawasaki_z_750-12558498
Valakinek nincs elfekvőben fémfékcsöve '07 z750 hez előre ? mind a két cső kellene ...
Hasonló bajom volt 2005-ös zx10-zel injektorokat kellett kitisztitani és egy szinkront állítani.
A hülye részét kihagyom h te használod, meg a te döntésed stb.
Hasonló szituban voltam persze más motorral, nekem alapvetően a külső döntött, illetve felültem mind két motorra és kipróbáltam utána tudtam biztosan h Kawa
Kedves Kawások! motorvásárlás előtt állok de nagy a dilemma. Kawasaki z1000 (2009) vagy Honda CB1000R (2010) ? Honda felé húz a szívem de csak 51%-ban... 49% marad a Kawának is... Győzzön már meg valaki hogy a Kawa a jobb!!! :)
Sziasztok! 2004-2006-os Z750-hez keresek eladó kormányt. Ha valakinek van kérem írjon. ;)
Szerintem nem kérdés, egyrészt a motor másrészt a jobb futómű na meg az ezek által kreált nagyobb élmény miatt mindenképp, már ha erre vágysz..
Sziasztok! A barátom javit egy pár éves pár ezer km-es, vagyis újnak mondható Z1000-t. Beinditás után kis kopogás hallatszott a motorból. Szétkapta és mindent átnézett. Midem OK, viszont észrevette, hogy sebességben kicsit kiengedett kuplunggal (kicsit megterhelve) eltűnik a kopogás. Most ott tart a dolog, hogy szét van szedve a kuplung. Ha ki van szedve a kosár, csendes. Ha betesszük csak a kosarat, ott a kopogás. Másik kosarunk is lett, azzal is kopog. Felmerült bennünk a kérdés, hogy ennél a típusnál lehet normális ez a kopogás? És ha nem, akkor valaki tud-e megoldást erre a problémára? Előre is köszi a válaszokat.
Egy rövid lélegzetvételű gurulással, az idei évet részemről megnyitottnak tekinthetem.

Na jó ez inkább csak egy karbantartásszerű kiszagolás volt.
Sziasztok!
Z vélemény kutatás: megéri z750-et z1000-re cserélni?
Köszi előre is a válaszokat.
hy. jó a szöveg tetszett. . küszi ciao.
András! Álruhában vagy, mint Andrea? Jóóó...! (A 80 kilót nem látom ) Remélem, nem bánt! Üdv
Szia!

Már nincs meg.
hy, lehet hogy érdekel a ruci. hamarosan jön a szezon! én 180 cm magas 86 kg vagyok. tudnál +képeket küldeni a szerkóról.údv andraccso hdsnet.hu. köszi
Köszi Fisi bátyó, de én 16-ost keresek, ez gyári fogszámú. Azért lenne jobb a nagyobb első, mert engedni jobb a láncon, mint feszíteni a kisebb hátsó miatt. Az ebay-en találtam, de az usa-ban van. Ha nem megy, akkor marad a gyári.
Tessék

http://www.jtsprockets.com/cat...

Hátra van kisebb és még könnyebb is cserélni..
Tessék

http://www.jtsprockets.com/cat...

Hátra van kisebb és még könnyebb is cserélni..