Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv márkatársak. Van nekem ilyenem eladó természetesen ujj 35E-ért.
E-mail telefon az adatlapon.
Nekem van. 70/6321-829
Nekem van. 70/6321-829
Van itt 2 patika kinézetű, a km sem sok bennük, a feketén még a gyári gumi van elől, a kékről meg levették mint ahogy olvasni is lehet!
Nincs itt csoda, 04-05-ös Zx 10-es ami 1-1.3 millió között van, az olyan is (sok km, töröttek voltak)! Ami meg makulátlan annak meg megkérik az árát, de az annyit is ér! Ha az ember egy olyant vesz akkor nem fog neki fájni a feje, hogy.....!
Küldtem e-mailt, vagy öt-t kicsit megzavarodott a gép, szóval ne lepődj meg
nandor.bodnar@freemail.hu
Szia lehet megválnék az enyémtől, ha érdekel dobj egy e-mail címet aztán leírok részletesen mindent.
En megneztem es van rola infom. Kepekrol lehet jol nez ki, de azert van vele gond illetve kerdes boven.

Ami rogton szembetunik az embernek, hogy a szelepfedel bal elso reszenel szivarog az olaj, azzal majd foglalkozni kell. A motor eleje valoszinuleg eleg durvan torve volt, mert a lampa hatulja illetve a fekfolyadek tartaly csove is karcos/horzsolt volt, valamint a fejidomtarto konzol is heggesztve van rajta. Az elso telokban a szimeringek es olaj elvileg 5000km-el ezelott cserelve voltak, viszont eleg sok olaj maradt a telokon, igy valami ott sem kerek.

A kormanygatlo is valami nagyon erdekes megoldassal van a motorral felszerelve, mert valahogy a vaznak a muszerfal alatti reszere van rogzitve, ahol tudtommal semmi gyari helye nincsen ennek.

Az idomok nagy resze is ujra volt mar rajta fujva tobb-kevesebb sikerrel.

Az elso fekbetetek mar szinten nullan vannak, szoval azok rogton cseresek, nem is fogott rajta tul acelosan az elso fek.

Nagyjabol ennyi.
Nekem nem hozza be a linket! De lehet csak nekem nem
Szia!
Olvasgattam a forumot, én is nézegetem a 04/05-ös zx10-eseket. Láttam, hogy megnéztél már párat.
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_nin
ja-7753188
Erről esetleg nincs infód? Képről nem néz ki rosszul.
Sziasztok! Továbbra is keresek 04- 05 évjáratú, JÓ állapotú ZX10r-t, reális áron!
Sziasztok. Valakinek esetleg elfekvőben egy balos első villaszára? (05-ös-be)
Valakinek ?
Két fajtából egyik eladó!
06 30 635 9305
Motorgumi Akció.
Michelin motorgumi Páros AKCIÓ 2014
1pár vásárlása esetén 6000 Ft Visszakap a Michelintől
120-160 Pilot ROAD4 81,990Ft
120-180 Pilot ROAD4 84,990Ft
120-190 Pilot ROAD4 85,990Ft
120-180 Pilot Power 3 79,990Ft
120-190 Pilot Power 3 81,990Ft
120-190/55 Pilot Power 3 81,990Ft
Dunlop Páros akció
120/60-160/60R17 Qualifier 55,990Ft
120-180 Roadsmart II 75,990Ft
120-180 Sportsmart II 75,990Ft
120/70-190/55R17 Sportsmart II 78,990Ft
Bridgestone Páros akció
120-180 S20 74,990Ft
120-190 BT16PRO 61,990Ft
Sz G Nyugi csak egy rossz ötlet volt! Annyi h megnéztem ,mert közel volt, de ahogy írtam is képek alapján se tűnt jónak annyi h egy próbát megért...
Akk kezdjük előröl: ez? sztem képek alapján eléggé rendbe van.
link
Ismeri esetleg valaki?
Attól a Sz G -töl nem vennék semit sem !
Szia!
Ha komolyan ebben a tipusban gondolkozol,nekem van egy gyönyörű állapotu 2004-es 22000 Km-rel.Sógoromtól vettem át ,tavaly év végén.Rengeteg extrával.Leszervízelve,mindenből gyári alkatrész.Levegőszűrő-olajszűrő-olaj-gyertyák-fékolaj-új hátsó gumi itt figyel a szobában Michelin Pilot Power 2CT, (ami rajta van még 1-2000 Km-t elmegy.Meghírdetve még nincs.Magamnak szerettem volna ,de sajnos az élet közbe szólt.Garantáltan költség mentes.Ha komolyan érdekel a többit emailben,elérhetőség az adatlapomon.Biztos nem a legolcsobb a piacon,de tényleg gyönyörű állapotu.
Azt a motort már csak a kép miatt sem kellet volna megnézned!
A farok idomon vannak csak meg a matricák,festett vázzal?
Mit mondott miért gyalázta meg így a motort,jobban tetszik neki?
Kedves Nandi636!
Mennyit szánsz rá?
Már letettem róla... Azt hittem rugalmasabb lesz az ár terén a csóka ,de szinte alig engedne belőle, plusz elég sok hibája is van ahogy ma megnéztem. Motorja mondjuk szépen jár ,de ennyit nem ér!
Szóval továbbra is keresek Zx10r 04-05 REÁLIS áron!
Ezt mire átpapírozod...leszopod magad
Viszonyìtásként...csak az átírása ennek 138ezerJMF...
Tavaly 990ért vettembaz enyém..magyar papìrosan...sztem ez sok érte
Kicsit túlzás az ára, így külföldi papírokkal szerintem.
Sziasztok! Jó állapotú zx10r keresek reális áron főképp 04-05 évjáratot! Holnap ezt megyek megnézni, de annyira nem győzött meg így a képek meg ár alapján... Valaki nézte már ezt élőben , mert akk meghallgatnám a véleményét! Előre is kösz!
link
Elkelt már bocsi!