Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

többször megnéztem a motorod a volt hirdetésben. engem pl nem zavar a pálya idom, sőt előnyös nekem, a hangos kuplung is cserélhető, csak a lovetta állna össze.
Már többször el akartam adni a masinát, de valahogy egy idő után mindig le vettem a hirdetést
Viszont sajnos most eljött az a pont amikor is muszáj eladnom a motort
Ha esetleg valakit érdekel: ZX10R 2004 Katt
n a ja jobb a drágább
Azé' van két balos, mer' kétbalkezes vagyok?
Szia!
A gyári az fekete markolat bal az 4000ft körül a bal az a müanyag huzóval együtt van 10500ft
Helló Vecsésen van egy kawa bontó nem tudja valaki mi a tel számuk vagy a címük ,előre is köszi .
Helló.
05-re keresek sportdobot.
Szia Zsolt!
Mennyi az annyi a gyári markolaté'?
És milyen az, mert hogy feketére kellene.
Szia, Peti
van gyárim Adatlap!
Sziasztok! Zx10 markolat kellene.
Szia mi az áruk a motoroknak ,vagy ha küldesz egy tel számot felhívlak 0620 520 3355.
Sziasztok!

Ezt a motort ismeri valki?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10_r_ni
nja_zx10r_ninja-7843138

Bármi infó jól jönne, köszi !
2007-es. és igen a biztiket néztem, a feszszabájzot. v a generátort, nem találtam. bár eddig csak átfutottam rajta
Mikori ZX-10R? Amúgy ha nincs töltésed akkor vagy a generátor vagy a feszszabályzó halt be. Biztosítékokat nézted?
szevasztok. van egy apró gondom. nemrég vettem egy zx10-et és vhogy ma felugrott az fl vagy az fi hiba üzenet és melette nincs töltésem. tud valaki segíteni?
Nagy nekem nem más miatt akarom eladni
Szia Tomi!
El ne add, hátha Hondát veszel és akkor jó lesz még az!
A WSBK-ban Stock 1000-ben 15 ZX-10R áll rajthoz! Ott is tudják mi a jó.
Szasztok!
Eladó teljes komplett idomszett..fekete szìnben (sérülésmentes) első hátsó lámpával,indexekkel, gyári rendszámtáblatartó gyári hátsó indexekkel első hátsó ülés + üléspúp szeretném egyben eladni, külön külön nyilván drágábbak a darabok
Vegyétek vigyétek.
Emilcímem : bozany.gabor@gmail.com
Telo: 0036306577086
Sziasztok! Továbbra is keresek 04- 05 évjáratú, JÓ állapotú ZX10r-t, reális áron!
Köszi, közben sikerült szerezni.
Szia, Igen van még.
Szia. Esetleg megvannak még a tanksapkák?