Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló. 2005os keresek kuplung lamellat. Újat. Vki?
Infot ide kérném. Köszi
eladó zx 10 r 2006-2007-hez nagyon keveset használt komplett gyári kipufogó rendszer. ahogy a képeken is látszik. egyben 45 eft-ért. tel: 06 20 - 462... 82 37 pestmegye
Valakit érdekel?Vadonatúj Puig plexi.ZX10r 08-tól
2004- 2005 Kawasaki ZX10R-t vennék!
e-mail címem az adatlapomon. Pár kép formájában várom az ajánlatokat!
Köszönöm a választ
hallottam erről a "problémáról" nincs is vele nagy bajom, csak városban ha használom (ritkán) akkor zavaró 1 picit, együtt lehet vele élni csak a tökéletességre való törekvés miatt ha van rá megoldás megpróbálnám......
halottam olyat, hogy nehezebb kormánysúly pl.-nem tudom az segit-e.
más: ha v.ki tud hozzá pálya és utcai futómű beállitást megköszönöm
üdv mindenkinek
Minden motor rezonál egy bizonyos fordulatszám-tartományban. Más kipufogóval arrébb megy a sáv de megmarad.
Ne aggódj,nekem is ilyen gépem van és az is úgy csinálja!...sőt már kérdeztem legalább 3 embert és ő is mondta hogy ugyan olyan!
sziasztok.
Van 1 zx 10 es kawám 2010 es és 3500rmp-4500rmp között vibráció érződik a kormány felöl, magasabb fordulatszámon megszűnik. tud-e v.ki esetleg segiteni a probléma megszüntetésében.
köszönöm M
helo!

köszi :) ha meglesz még kövi hónapban...elüzleteljük...most egyenlőre semmi időm nincs!
Helo nekem vannak zöld tükreim ujszerüek 25.000 a kettő postával hivj ha kell 06/70 369-6737
szia,40000Ft
Szia , érdekelne a dob , mennyibe kerűl?
Köszi.
18e.
Hogyé?
Eladó!2008-2010 közöttihez való Puig plexi. Vadonatúj,fóliás!
Szia!
tudok segiteni+ adatlap
Rendben, köszönöm
Telefonon elmondom 06203244030 képet nem tudok mutatni de a hétvégén lefotózom .egyébként át is jöhetsz Miskolc -Barcika 20 km és meg nézed élőben.
szevasztok!

valakinek van elfekvőben 04-05öshöz tükör?
Nekem 2008-as 10-es van,de próbáltam a 2005-öst is!...Ég és a föld a kettő közt,nagyságrendekkel jobb a 2008-as!
Pont erre a műveletre készülök én is!
Akkor biztosan tudsz nekem segíteni, ki csinálta , hol, mennyibe került ,stb? Tudnál képet feltenni? Van a delkevicnek egy fenti rövid amitől elfér a rendszám, meg nem is olyan csúnya, már ezen gondolkoztam, de jobb lenne lent.
Szerintem azért ,mert pont ezt az évjáratot gyártották ülés alatti dobokkal, és az tényleg nem a legszebb nekem is volt 2005-ös és egy kicsit sem volt jobb mint a 2007-2007-es most ebből az évjáratból van egy, leraktam a dobot oldalra és fasza.
Nem értem miért mondod ezt? Nekem egy 06 os van de az égvilágon nem volt vele semmi bajom, igaz nem próbáltam a többit de kíváncsi lennék mivel jobbak vagy rosszabbak.
sziasztok!létrehoztam egy facebook csoportot aki szeretne az csatlakozzon! https://www.facebook.com/group...