Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello!Használtban is tudsz segíteni?
Szia! Tudok segiteni! Adatlap!
Jaaaaaaaaaa!Szépen!
na ! 10-es lett a 6-osból.
Hali!`04-es 10-hez keresek váltókart,hátsófék pedált és jobb első lábtartót!Előre is köszönöm!
Sziasztok!
Ha valaki 2004-es ZX-10R-t keres ,az enyém eladó lesz.
Fontosabb tudnivalók.3 éve van használatban nálunk, a sogoromtól vettem át,a törlesztését nem tudta tovább fizetni.24.000Km van benne, amit a Kawasaki Ivanics, teljes motordiagnosztika és állapotfelmérés után meg is erősített.Tavaly szezon elején lett a diagnosztika,állapotfelmérés és szelepállítás ,vezérmű ellenőrzés megcsinálva.Szerettem volna egy teljes átvizsgálást,mert a futott kilométerrel kapcsolatban voltak kételyeim,de minden gyári értéken volt.Most szezon elején kapott új hátsó gumit,az összes folyadék (fagyálló,fékolaj,leng.csillapító olaj,motorolaj+összes szűrő lecserélve),folyadékok Motul,szűrőkből csak gyárit raktam.Gyújtógyertyák (NGK) kicserélve.Bármi hiányosságot találtam akár egy nem odaillő csavar,vagy műanyag alátétek hiánya,mindent gyári alkatrésszel pótóltam amiről természetesen megvannak a számlák.
Exrták:Hyperpro kormánylengéscsill.,elől fémfékcső,arany színű Puig kormánysúly,Puig bukógombás emelőszem,Raptor sportkipufogó (valami brutál szép hangal).
Ár:1.400.000 Ft ami fix.Alkudozni nem szeretnék,nem vagyok kereskedő.
Elérhetőség az adatlapomon,emailben szívesen segítek és képeket is küldök.Kihasználatlanság miatt válnék meg tőle.Motorral kapcsolatban majd a cuccok is eladók lesznek.BikerLift emelők,Spidy ruha,Shoei sisak,ArlenNess esőruha,Akksi töltő(premium kategóriás),aláöltöző ruha (alsó-felső),minden makulátlan állapotban,de ezekről majd később.
Sziasztok,
Lenne egy vadonatúj Puig plexim. 2008 utánihoz.Sosem volt felszerelve.Nem Kínából rendelt. Érdekel valakit?
04-05be valo hatso felnije van esetleg valakinek elado?
Nem kezd el villogni?
Köszi!...ezt próbáltam,de nem jött össze!...a magyar könyvében nincs is ez benne!
Sziasztok!...tudja-e valaki hogyan kell a 2008-2010-es zx-10-en beállítani a műszerfalon az
órát?
Szia!

Tudok segiteni! Adatlap!
köszönöm. a napokban elválik kell-e.
15000
Üdv! szükségem lenne 06-07-es évjáratú zx10r-generátorra!
Ha lenne valakinek elfekvőben, ne tartsa magában
ára?
04-05. ZX 10 R-hez hátsó gátló eladó ha valakit érdekel!
Adatlap email ott!
Ár?
Szia!

Van raktáron adatlap!