Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Esetleg itt fórumon keresd meg basi2-t, hátha van mintája és ő tudna csinálni! Sokunknak pl. ő csinálta a láncvédővel kombinált hátsó sárvédőt!
Köszönöm a segítséged,néztem az idomokat,sajnos méreg drága.
Itt biztos van!
Sziasztok!
ZX12R 2000-évjárathoz vásárolnék pálya idomokat,lehet használt is.Tudna nekem valaki segíteni?Nálunk Szlovákiában nem találtam.
Köszi!
Sajna 2004 tol immobilaizer van a Bestiakban! B-)
Szia írtad hogy tudnál ebben az ügyben segíteni!Volna eladó neked ilyen index és rendszám tartó?Esetleg egy elérhetőséget tudsz nekem adni és megkeresnélek!Köszönöm előre is!
Szia! Tudok segiteni!adatlap
Sziasztok!

Esetleg valakinek lenne gyári dobhoz az a csavartakaró kis C idom? 2003-as vashoz kellene.

Köszi!
Sziasztok egy kis segítséget kérnék tőletek!Vettem egy zx12r 2001-es motort és magyarországi forgalomba helyezéshez szükségem lenne 4 db gyári indexre illetve rendszám tartó műanyagra!Esetleg nem-e van valakinek ilyen?Ha jó árban van megvenném!De ha más nem egy vizsga idejére?Válaszotokeat előre is köszönöm!
Sziasztok tudna valaki segíteni vettem egy 2004 es blokkot be tettem a vázba csatlakozók össze olaj víz feltöltve aksi feltöltve benzint tettem bele indítanám de nem akar indulni. Csak teker meg néha durran egyet meg úgy csinál mintha be indula de aztán meg is áll. Hengerenként meg néztem a szikrát mindenhol van gyertyák jók. De viszont ezen a blokkon van egy plusz kábel ami az én 2003 as blokkomon nincs. Tudna valaki segíteni hogy mi lehet az vagy járt már így valaki hogy nem akart indulni? Vezérlést néztem minden jó helyen van. Már kezdek tanácstalan lenni. A plusz kábelről teszek képet.
wáááá basszus nekem még az nem jó sajna 27.- szabad a vásár csak sajna :S wáááááá aki lemarad kimarad? XD
Hi all!

Szép ződ Kawámra esetleg tud valaki ugyancsak szép ződ gyári üléspúpot? Ha nem vészes árban, lehet bevállalnám.
pénz küldeni levélbomba!
http://olx.hu/hirdetes/2015-kawasaki-ninja-zx-6r-abs-elado-ID3eITP.html#04b559a96c

Én lenni nem madzsar ember, nem akar tégedet átb@..ni. Kell nekem pénzed gyorsan, átutalva, küldöm gép, innen.
Hali!
Valaki tudna segíteni 2000-res ZX-12R szinkronnal kapcsolatban. Van valami tippetek, trükkötök a csövek rádugdosásával kapcsolatosan, vagy szét kell borítani a fél motort?
Köszi
Nekem a mátra tökéletesen megfelel, bár én bárhová elmegyek veletek gurulni, csak menjünk.
De a gyári szett valami brutál húzós nem?
A fék mindig kényes téma.
Lehet variálni, de ne feledd, ez nem sportmotor!
Ha nem pályázik vki, akkor a gyári tárcsa - gyári betét a nyerő szerintem, bár egy fém fékcsőszett azért nem árt utcára sem.
Ez az én véleményem, nekem jól működik a gyári cucc a 7-eseken is és a 12-esen is. Fontos a fékek karbantartása, tisztítása, olajcsere stb...
Ferodot tudnék nagyon jó áron, kérdés melyiket kellene, bár erről olvasok rossz tapasztalatokat is....
Sziasztok!

Lehet beruháznék a kicsikémhez egy új garnitúra Lucas betétre előre. Ez a márka tűnik ésszerű keretek között jó vételnek. Motorozási tudásom hozzátok képest valszínűleg nulla, szóval egyszerű közlekedés + kicsi Mátra (itt lakom) lenne a durvulás alapja. Melyiket érdemes és mibe fájna? 2003-aj évj.
várom!
beírtam a naptárba , ha a gépek is úgy akarják, akkor mennék
Vazzzeee, szerdán küldök majd neked képeket valamiről
Elvileg nekem jó. Remélem, hogy nem szól közbe a munka és veletek tudok tartani!