Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva! 8000 ft.
Igazán nagyon szépek !
Sziasztok,
Lenne egy egy 2010 után gyártotthoz vadonatúj Puig plexim.
Halott a topik. Azért mutatok két gyönyörû hatost, meg egy hasonlóan szépséges hetest. Tegnap gurultunk együtt.
Szia! Mennyibe kerül a középső? köszi
rendszámtartók eladók.
zx6 98-99 füst új nagy bubis plexi givi márkájú eladó. 14 000 ft.
nem repedt nem karcos, új.
nem
Szerintetek reális egy `03-as zx6-ra 410e Ft-os gazdasági totálkár?
560e-150e roncsérték került kiszámításra.
De van! Adatlap!
A 04 es nem ien :)

Arra jutottam hogy a töltéssel van valami mert beinditásnál nincs meg a 14 volt csak 13 ha huzok 1 kis gázt pár másodpercig akkro felmegy 14 voltra és bejön a fényszóró is !
Vagy fesz szabályzó vagy generátor még a generátorra rámérek ma.
Vkinek nincs fesz szabályzója eladó ?
Vagy debreceni van köztünk ?
a 2005-oson ilyenek vannak:
Mégsem a relé lehet rosz kivettem és kiprobáltam átad kattan mind a kettő a diódák is jók már nem tudom mi lehet a baj :(
szia sztem is jo a fiatalabbé hozzá.

NEC a tipusa a relének és ez a szám van rajt.
NEC MR 301 - N9
szia, van rajta szam, vagy valami? konnyen lehet jo hozza az egyel fiatalabbe, olyanom meg van
Sziasztok

zx 6 r 04 es évjáratnál elment a tompitot távoslági világitásom odáig eljutottam hogy a biztositékdoboztol jó a kábelezés.
Szétszedtem a dobozt belül van benne 2 relé az egyi kelég büdös sztem az ment ki az adná oda a feszültséget.
De nem találok ien relét seholsem.
Valaki nemtud ien relét vagy komplett bizti dobozt eladót ?
Vagy esetleg tipp hogy mi lehet még a baja ?
Nem csúnya :D
Sziasztok keresek 636os-t 2004 evjarattol! Akinek lenne elado korrekt aron az ne tartsa magaban :)
A vészkapcsoló?
A gáz mellet van.Nem lehet kontakt hibás?
Nem, nincsen.
Riasztó,indításgátló van?
Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem.
A motorom egy 2002-es ZX6-R, és olyan gondom van vele, hogy menet közben, vagy akár üresjáratban is, egyszerűen egyik pillanatról a másikra leáll a motor, és ha elakarom indítani, csak akkor indítja, ha a legalább félig húzom a gázt, addig nem is hajtja meg az indítómotor, aztán beindul és kb 15sec után (üresben, kitámasztva) megáll. Azt vettem észre, hogy menet közben a motorleállás inkább váltásnál, a gáz visszaengedésekor jelentkezik.
Másnap fel akartam tölteni az aksiját, de 12,6V-t mértem, szerintem az rendben van.
Esetleg valakinek van valamilyen ötlete, hogy mi lehet a gond, mert így még az első szervizig sem tudok/akarok vele elmenni?

Előre is köszi!:)
Szia!

Nekem is gyújtáskapcsoló gondom van, megnézettem és azt mondják, hogy a kormány zár része van szétkopva, amivel nem tudnak mit csinálni. Neked mi lett a megoldás?!
Köszi előre is az infót!
Az EBC-t kb ezer kilométerrel ezelőtt raktam be. Erős fékezésnél nincs hangja, lassú tempónál nyikorog, és néha furán "rezonál" vagy hogy is írjam. Olyan mintha abs-es lenne, pedig nem az :D. Akkor felcsiszolom és megnézem abbahagyja-e. Köszi