Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak 98-02 és zx9, teszek fel képet.
Sziasztok.
Pályamotort keresek megvételre 2006 tol.
Sziasztok! 99-es hatoshoz keresek balos tükröt. Valakinek lenne? Esetleg megegyezik valamelyik típuséval? Csak hogy bontottban milyet keressek még.
98-02 -re két első féktárcsa eladó. 300mm.
Közbe lenne nekem is egy kérdésem...

Tavaly már tapasztaltam kb. 4-5 alkalommal, az idei első indítás után kb. 6x mentem, semmi baj nem volt, járt szépen a motor, de ma elindítottam és elkezdett dadogni a motor (fordulatszám kicsit felment majd le, és rohadt zavaró, annyira lehet ezt hallani) majd miután felmelegedett abbahagyta. Na ebben most az az érdekes, hogy eddig (idén) csak az OMW-nél tankoltam, de pár napja a Shell-nél és ugye ma el is kezdett dadogni (tavaly a MOL-os benzinnél tapasztaltam ezt), teljesen úgy jön ki, hogy a benzin a ludas a dologban vagy ez szerintetek hülyeség!??

Ja és ma miután hazaértem, beálltam a garázsba majd üresbe egy picit meghúztam a gázt és a motor leállt (egyszer tavaly is előfordult).

Szerintetek?
Hello.
http://www.steelhorsemotor.hu/
motoralkatresz.eu
Ezt a két helyről szoktam rendelni.
Én most először cseréltem olajat a motoromba, Motul 7100 10W40-esre esett a választásom a szűrő pedig HifloFiltro 303 RC. Nem pályázok, csak közúton használom a motort.
De jó a suzuki exup motorja
Csá van tükröm újszerű 8eft
Tisztelt fórumozók!
Olajcsere előtt állok, viszont tanácstalan vagyok, hogy milyen olajat, olajszűrőt rakjak a 2005-ös évjáratú Kawasaki ZX636R típusú motorkerékpáromba.
Ki mit ajánl, használ?
Kinek mi a tapasztalata?
Esetleg egy jó beszerzési helyet nem ismer valaki ahol megbízhatóak és nem verik át az embert?
Válaszaitokat előre is köszönöm!
Üdv
csavarhúzó csillag kell a benzincsap tekerőhöz. + fogó levenni a benzincsap csőbilincsét.
csavarhúzó nem , 5-ös imbusz és 10-es villás / dugókulcs . ha gyári.
Sziasztok.
2005-06 balos tükre lenne vkinek?
Sziasztok
Nem vagyok motorkozelben
Vki megtudja mondani, hogy 2002es kawanak a tanktarto imbusz csavarja és a levegoszuro haz csavarja mekkora? (megkorra csavarhúzó kell hozza)
Köszönöm
Szia, gyári állapotú törésmentes a gép? km-er futás valós?
Sziasztok!
A motorom szinkodját ketesem meg tudnátok mondani hol találom meg a motoron? A válaszokat előre is köszönöm.
eladó 98-02 -höz gyári enuma lánszett . 15:40 áttétel.
Köszönöm a segítséget
Legyen egy normális helyen átvizsgálva!
Az enyémet a FULL-GAS-nál átnézték elejétől a végéig,padon is volt,akkor (4 éve) volt 10 ezer forint.
Megmondták mit kellene javítani,cserélni.
Ennyit megért szerintem.
Eladó:
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-11247903
zx6 95-től 2017-ig van gyártva elég nagy a szórás......
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne még, hogy mire figyeljek oda zx-6r vásárlásánál van e valami jellegzetes hiba amire oda kell figyelni.
Válaszokat előre is köszönöm.
Így van. :)
Szia

Van hozza hatso ulesem
normális . minden zx6 zx9 sajátossága.