Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha váltót keresel akkor miért rendelted meg nálam?
Üdv, nincs valakinek véletlenül egy bontott 2005-2006-os zx-636 váltója, hibátlanra gondoltam, vagy legalább a 3.-és az 5. fogaskerék legyen hibátlan és a léptetővilla! Sürgős lenne! Előre is köszönöm! 70-77-60-260
Üdv, slick1! Nekem ugyan ez a problémám, bár még teljesen nem lép ki 3.-ból, hanam kidobja egy pillanatra és vissza is lép, de akkor egy nagyot ránt és csattan! Elkeserítelek: a3.körmös fogaskereked menttönkre, megkoptak a körmök rajta ami az 5.-fogaskerékkel kapcsolódik össze! Nagy valószínűséggel a léptető villád is beégett! mivel az enyém még nem ilyen szintű és mégis ez a gond! Jelenleg -zerelés alatt áll, ha felhívsz mindent elmondok! 06-70-77-60-260
Jó estét!
Esetleg nincs valakinek 2005-ös 636-ra komplett gyári dobja?
Beszámítással kapna egy józsimurát.
Ennél is többet. 1000-es mocik 280-nál csak 250-el mennek.
Azt gondoltam de hogy ennyit
Attól, hogy a legtöbb motor órája csal. És nem is kicsit.
Sziasztok 636 om van.
Azt vettem észre hogy 100 km en 6 km -t csal a km óra mérős és a számláló is tehát 100 km nél még csa k94 km-t tettem emg és 94 km/h nál már 100 km/h mutat ezt kocsival meg másik motorral is bemértem meg neten is megnéztem utvonalterven ugyanazt az utat . Ez mitöl lehet ?
kisfiamnak tetszene!
Majdnem ilyen vagány csak kék
Nem lesz Potya! Ha mást nem,megkapod a miénk
lenyúltad a képemet.
korán kelek én minden nap
"elő" reg. nincs? familiával megyek az üveghegyen is túlról..... ez a családi programunk, szabi is van...szóval nem lennék feldobva egy"potya" úttól
Ki korán kel....
Pénteken remélhetőleg találkozunk! remélem sikerül időben regisztrálnom a 636ra!

ja és remélem nem kizáró ok az igencsak csúszássérült bőrruha
No Problem
Szia!

Akkor bocs, valószínűleg a szemem böngészője nem megfelelő felbontású!
Kedves Perec!

Honlapunkon az 'Akciók' menüpont alatt megtalálsz mindent. (megnevezés, modell,darabszám, ár)

RADIATOR-ASSY ZX600-K1H ZX-6R 2003-2004 1 Bruttó kisker. 211,000Ft Akciós ár 111,000 Ft
RADIATOR-ASSY ZX600-K1H ára mi?
Sziasztok,hátsó kapaszkodót keresek!
KAWASAKI TESZTNAP AKCIÓ!

Ezúton tájékoztatunk titeket, hogy az április 12-én lévő Kawasaki Tesztnap alkalmából szervizünkben 20% kedvezményt biztosítunk minden, április 12-én 09-17 óra között leadott gyári Kawasaki alkatrészekre, kiegészítőkre és ruházatokra értékhatártól függetlenül! Megrendeléseket e-mailben adhatjátok le. A 09-17 óra között beérkezett árajánlat érdeklődésekre legkésőbb a következő munkanapon válaszolunk. Természetesen rendelés esetén a 20%-os kedvezményt biztosítjuk.
Mai naptól honlapunkon az „Akciók” menüpont alatt Óriási Kawasaki alkatrész és kiegészítő kiárusítást találhattok akár 60% - 70%-os kedvezménnyel is.
Link: (http://www.red-line.hu/akciok.... )
Az akciók nem vonhatóak össze!
Nekem meg olyat csinál hogy ha felpörgetem vagy 10 ig és elengedem a hézt néha leesi ak fordulat v 800 ra meg alá és leál de van mikor feljön visza alapjáratra ez atól vagy hogy bedusul a keverék és sok neki alapjáraton ?
Hello
Van 1 Raptor sportdobom nagyon ritka dupla csöves alapjáraton szép mély rendős se mköt bele 4 ezertől kezd el szolni 10 nél már nagyon üvölt :)
Itt 1 kép róla !
Az egy teszt, az elektronika végiglépteti a pillangószelepek léptetőmotorját, nem rendellenes.
Bódisban tudok segiteni!