Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tornával meg kórházi gépi hajlítgatással jutottam el idáig,meg tornázok,de az orvos azt mondta ez lesz a végleges állapot,ezek szerint te szerencsésebb voltál.
Az elég durván hangzik!
Tornáztatni kell, meg egy kicsit erőltetni...
Járj úszni, meg biciklizni....
Hát nekem kilencven pár fokot hajlik olyan ülés poziciót és csak úgy tudtam újra motorra ülni hogy a jobb lábtartót át helyeztük így csak egy motorral tudok menni másikat nem tudok kipróbálni,de van legalább lábam.
Viszonylag jól működik. Nem hajlik teljesen de nem panaszkosom. Kicsit fáj, kicsit kattog, már nem olyan mint a gyári...
Lehetne rosszabb is...
És a tied?
Nekem is ilyen volt két bazi nagy csavar,neked hajlik rendesen a lábad?
Igen térd alatt! Nem is kicsit! 3 hónap fekvés!
szia,küldenél képet a hori222@citromail.hu?köszi
Hali tudom nem témába vág néztem a profilod neked is volt baleseted?Jól látom a röntgenen hogy térd alatt sérültél?
van nekem 7000 fr a par
szia nekem van egy makulatlan zsir uj dobom gyari de igazabol hogy kepzelted ezt a cseret mert nekem penzem pluszba nincs
Sziasztok!
Hátha valakit érdekel....
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok!

Zöld Bőrruhák újra csak a Kawasaki Ivanicsnál!
Mugen Kétrészes púpos 135000,- ért 50-56-os méretig!
Revit kétrészes Fekete-Fehér Zöld púpos 282000,- Ft helyett 235700,- ért
Revit Zöld Fekete Kabát, kivehető béléssel: 48-56-ig 127900,-
/revit Fekete-Fehérben is van!/

Érd:
30/5009385
22/889164
Hát ezt buktad ,mert a 03-04- 636 87kw a 5-06 636 93kw
Amúgy korlátlan kell rá.
sziasztok. nekem olyan kérdésem lenne hogy most akarok leváltani az Aprillia Rs 125-öm. és Zx-636R-t seretnék.
Milyen jogositványal vezethetö? és hány kW van a forgalmiba?
elöre is köszönöm.
Sziasztok!

Jo allapotu 10-est, vagy 6-ost keresnek 2005 es 2007 kozottit.Foleg zooodbe erdekelne!:))
Minden infot megkoszonok.

Udv.:Tamas
Sziasztok! nem akar valaki venni közületek Sport gépe mellé egy jó Honda Xr 400-as mocit? Eladom, mert aszfaltszaggatót veszek
ha érdekelne esetleg valakit, erre az email cimre irjon: sangi86@freemail.hu
Köszönöm
Eladó egy Nissin Radiális fõfékhenger + alkatrészekkel és 5.1-es fékolajjal. Esetleg érdekel érdeklődjél.
Köszi, várom!
Szia!

Megjött!
Sziasztok!
Engem érdekelne 2005-ös 636 papírok nélkül, de jó állapotban, ha esetleg tud valaki megköszönném! :)
Szia, az is lehet, hogy nem gyári méretű lánckerék van rajta...
Szia, nekem van 1.
Zsolt, független az egyéb keresgélésemtől, a tőled megrendelt alkatrészeket megbeszélésünk szerint nagyon várom! Előre is köszönöm!
Ige az ülés alatti rész.
Dob, bovdenek, stb.
jimy_l@freemail.hu
Szia. Én cserélném a gyári dobot, amennyiben az "ülés alatti" verzióról lenne szó. Milyen dobról lenne szó? Kép? Elérhetőség? Üdv.: B.