Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Végdobért mennyit kérsz?
A közeljövőben lesz egy eladó hibátlan gyújtáskapcsolóm 05-06 636-ra, 1 db kulccsal ha esetleg valakit érdekelne. 17k

Egyedi Stunt nagylánckerék 54/520 636 ZX6R
03 636-ra lett legyártatva, de máshoz is jó lehet. Időközben eladtam a motort így nem lett felrakva. 14k



core1493@gmail.com
eladók a képen látható idomok 5e ft/db.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Akinek 2004-es motorja van kevés kilóméterrel, az hazudik.
Sziasztok
Valakinek nincs eladó 2004-es kawa zx636r eladó kevés km-el , csak hibátlan állapotú érdekel
Elsö lámpád nincs ?
Sziasztok.
2003-04 es Zx 6r hez keresek elsö lámpát lehetöleg töröttet csak a bal oldala kellene nekem a búra rész érdekelne ha valakinek van ijesmi irjon már köszi.
Sziasztok van egy komplett pálya idom 07 évjárathoz
10000Ft.
Tudnál róla képet küldeni? Hát biztos van egy elképzelésed árilag!!!
Nekem ez a 4-ik KAWASAKI-m,de a következő is az lesz biztos!
Az mondja akinek még nem volt ,a barma egyszer ülne fel motorra többet másra nem ülne!!
Az egyik legmegbízhatóbb szerintem. Teljesítménye is, kezelhetősége is, dizájn is
Nyilván függ hogy kitől veszed, mert lehet bármilyen megbízható egy motor, azt karban kell tartani és ha ez hiányzik a legjobb konstrukció is leszívja a bankkártyádat
Szerintem ne vegyél Kawasakit, mert megbizhatatlan. Van neked hozzá értő cimborád, tőle kérdezd meg hogy milyen motort vegyél! Ha rám hallgatsz nem foglalkozól a nagy tudású haveroddal és veszel egy Kawát. Lehetőleg egy ne leütöttet és akkor nem lesz vele gondod. A kopóalkatrészeket persze itt is cserélni kell ám, ingyen nincs cirkusz
Sziasztok
2003-2004- es kawa zx636 ról szeretném kikérni a véleményeteket , megbízható e , mik a hátrányai . Jelenleg ilyet szeretnék venni csak van aki azt mondta hogy a kawasaki megbízhatatlan. Érdemes ilyet venni?
Hello 03-04 zx6r hez van gyári leömlőm,dobom,rsztábla tartom indexekkel.
Szeretném megköszönni a Steelhorse-nak a gyors alkatrész postázást
Amennyi adnál érte
Mennyi lenne a leömlő?
Sziasztok.2005-2006-os 636-ról szeretnék véleményt kérni,megbízhatóság,stb. köszi
Van eladó Akrapovic leömlőm 636 2003-2004-hez, és GP stílusú (rövid, vékony) handmade kipufogó végem. Összekötő cső nincs meg.
Hello.Gyári dobom van a 2004es zx6r-röl.
Zx-636 hoz 03-04 hez végdobot keresek ami rávaló nem mokányoltat!
Udv!
96-os ninjahoz keresnék ules alatti/farok idomot, elsosorban zold-feher szinben.
koszi!