Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tudom, okostóni!
Egyébként a félreértések elkerülése végett, nem lebeszélem a 636-ról, mert szerintem az most a legpofásabb hatszázas az R6 mellett!
jót szoltál okospajtás!
kitekerni???
2:17-es vagy 18-as körrel mindkét pályán!??
KriszR1, kormányteló kell a ZX-re is, abban biztos lehetsz!
Nekem ugyanaz az évjáratú R1-em van mint neked, de nekem nem emeli (ha nem akarom) az elejét semelyik sebességfokozatban, pedig még le is van áttételezve!
A nyomatékkülönbség pedig a hatszázasok meg a hatharminchatos között elenyésző, arra ne építs hogy ez fog lenyűgözni egy másikhoz képest - pláne az R1 után!
Te aszontad, hogy nem tekerted ki a Mille belét, vagy igen (és rosszul emlékszem)?
ebben igazad van. Egy kicsit nyomatékosabb. Ami "ellene" szól az az hogy a 03 - 04-es az inkább való pályára, és szintén nem ajánlatos kormánygátló nélkül motorozni vele. Egyébként viszont egy nagyon jó motor. A 05-ösről viszont több helyről hallottam olyan vélemány hogy jobb utcára mint az elődja. Kényelmesebb is, nagyobb is stb.... Ebben az esetben inkább a 05-öst ajánlanám.

LX
Lehet hogy gyengébb,meg a nyomaték fog hiányozni biztosan,de elegem van az állando egykerekezési hajlamtol föleg kormánytelo nélkül.Nem az acélom egy motorral hogy minden kövéredd gázra emelje az elejét,föleg nem ha möggötem a barátnöm.
A 636 ot nyomatékosabbnam mondják mint a többi 600 ast meg hát szerintem gyönyörü is.
nem ismerem az r1-et, meg nem tudom mia a célod, de én nem ülnék vissza szerintem kisebbre....

bár megtettem tavaly is :o(
igaz az "csak" egy mille volt... de az meg nem az az ezres kategória mint a sorosak...
krisz1 nekem is 2004-es van, de sokat még nem mentem vele, úgyhogy sajnos még csak annyit tapasztaltam, hogy kemény a futóműve! Meg, hogy jóval erősebb, mint az előző motorom(2002-es cbr600)!
Hello 636 os ok.
Most akarom lecserélni az r1 et egy 2004-es 636ra.Van benne 16000km .
Irhatnátok nekem tapasztalatokat,véleményeket a 636rol.Jot ROSSZAT egyaránt.
HA valaki le akar beszélni azt is szivesen halgatom.
Kösszi.
senki sem kattant rá a pleximre?
torro msn-ed van?
én sem akarom eladni, de egyébként 1.89 körül. De az enyémben még csak 3000km van. Idén vettem, előtte hondám volt
De.
Tényleg lehet egy kérdésem, te milyen áron hirdeted? Csak a tájékozódás miatt. Mondjuk idén már nem akarom eladni, mert bagóért nem adom. Tavasszal meg majd meglátjuk, sztem akkor már azért nem fogom. :)
nem te árultad az interneten?
Fasza de idén alig használtam , szal inkább jövőre kérdezd majd meg!
Talán a hátsó futóműre ráférne egy revízió.
ok, ha esetleg tudsz rá valakit szólj! Amúgy milyen a motorod, te megvagy vele elégedve?
Kösz, de pályakezdőként most a motor az egyik utolsó dolog amire költeni fogok...majd talán januárban veszek rá ezt-azt.
ha tudtok valakit a plexire hívjatok, írjatok! 06-30/298-7680, drrdzsi@freemail.hu.
torro nem veszed meg a pleximet? teljesen új! MRA
Szerintem is a lexebb nemzöld szín a Kawán és tudjátok min mutat qrva jól? A ZX10R-en...narancssárga, fekete vázzal és kerekekkel...kész vagyok tőle! Kár, h Eu-ba nem jött így gyárilag.
jah bocsi, ha lejebb is olvasnék akkor már látom hogy hülyeséget írtam! szóval a plexi! még reggel van...
eladod a Ninjádat? mennymá! sztem a geggyönyörűbb Kawa M.o-n!
van valaki errefelé?