Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

és ebben igaza is van! Nekem Hondám volt előtte!
A Kawák egy "picit" zajosabbak! De nem fülelni kell, hanem húzni neki!

LX
Köszi a gyors válaszokat! Én se hiszem, hogy valami komoly baja lenne csak nagyon idegesítő a dolog, na meg az, hogy a szervizes is hallja, de ö se tud mit tanácsolni, azt mondja, hogy éljek vele együtt, a kawa ilyen.
Hát 6ban kábé ott kezd el nyújtózkodni igazán. :)
zörög hogy ez kevés?
Én tudom mi az, nekem is szokta csinálni a "04-esen!
Aszondja, hogy: "HúZZZZZZad neki!! "
Semmi hasonló tapasztalat. A motor még gondolom nagyon új, össze kell kopnia. Lánc sprézve van rendesen, az is hangosabb, ha száraz, fékeknél is surlódhat, míg össze nem kopik. Szerintem meg fog szűnni magától.
szerintem nem lehet semmi komoly, csak valami borításod rezonálhat. Ne hallgasd, motorozz!
De ennél megnyugtatóbb választ nem tudok neked adni. Az enyém 2004-es.

LX
sia! én segitenék de eddig 800 métert mentem vele és vagy 60al:) nem tudok hogy zizeg e:)
Hello mindenkinek!
Egy kis segítség kellene, pár hónapja van egy zx-636-om 2005-ős modell. Problémám vele a következő, kb 9.2-es fordulaton vagy 6. sebességben 165-180 km/h között elkezd zizegni valami, a kawa szervizben nem tudnak a problémával mit kezdeni, és én se nagyon, de elég zavaró a jelenség. Valaki akinek szintén 636-osa van tudna segíteni, hogy neki is van e ilyen jellegű problémája vagy nincs? Előre is köszi a válaszokat.
panga topik!
kopasznak a fésüt, frigidnek a vibrátort :) csak vicceltem:)
Köszi, de nekem csak a jobbas kellene! A fék az most pöpec!
Gyurkesz, egy komplett pár 38.900 Ft, ergalból, 7 féle színben.
Van radikális főfékhengerünk is, ha upgrade-elni akarod a fékedet!
nem olyan nagybaj ez ettől még a Kawa a Saki :)
Jogos! Felségsértettem!
na ezaz már meglepődtem, mert az oldalon nyilvan kinnlenne ha lenne, de nincs:) és mivel egy egy 636 topik, igyhat asztem hogy odaszól:)
Hát bocsesz, de ez a kawásokat nem érinti! Mondhatjuk úgy, hogy elnéztem a házszámot! R6 klubtali!
Gyurkesz milyen klub talalkozo?
megpróbálom már1X, csak új mocim van és nem bírok róla leszálni :-)
Hát nem egy szép látvány az ilyen! Holnap lesz klub találkozó! Gyere ki ha ráérsz fél 7kor a Hősökre!
Köszi
Dúzs péter barátunknál, az utcai árát sajnos nem tudom én elcserberéltem vele , egyébként a vázra és a lengővillára illeszkedik, karbonból és fel van ragasztva ,mint a dekni védő
Azt a vázvédőt hol lehet beszerezni, és hova kell felfogatni
Mindent tudni szeretnék róla
és én....