Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LX_ZX feltalálásból Jeles
azon is gondolkoztam.... de mivel nincs itt ezért a sportmotor kézenfekvőbb volt

LX
ő "futtatja" azt a kócerájt

LX
LX_ZX perzse persze a sportmotor jóhogy már nem Túrora fogod
danger

ha a sportmotor nem baxta volna el, akkor jó lenne......
lássuk most....

LX
LX_ZX ha már linkelsz az jó lenne ha működne is nem?
ki az a dannyboy?
kérdezz rá Dannyboynál....
danger

LX
Amit tudok a Motorparts gyártja, az 15 körül van.Nekünk egy haverom faterja csinált emelőket.Víz-gáz-fűtés szerelő.Csak minta kellett neki.
néztem pár helyen. kb15 és 25 között van. vagy van olcsóbban is?
Szerintem a legtöbb univerzális!Nektek is van a lengővillán mindkét oldalt hely az emelőszemnek!Azt meg adnak az emelővel.Sokan gyártanak sokfélét.
tud valaki zx636-hoz hátsó motoremelőt?
Üdv! Mindenkinek!

Akkor azt hiszem szívesen erősítem a KAWASAKI klub tagságát! ;-) Mivel, hőn szeretett álmom válik most már egyre biztosabban valóra!
most van éppen alakulóban a klub! Ha minden igaz, a héten kész lesz az okirat! Ja, és KAWA klub lesz, nem ZX klub, tehát jöhet az ER6N is

LX
Üdv Matu!

Köszöntünk a Fórumon!!
Hm... ZX-klub!? Oda sajna nem mehetek be.

Ha itt jársz Veszprémben akkor már csak pár kili ám Füred!
Jómagam még csak ugatom ezt a dolgot, de elvileg jövőre egy ER-6n nyergében szelem az utakat, és élvezem a szél símogatását a ruhán, és bukón keresztül. Gyönyörködöm a tájban ahogy elsuhan mellettem, mint az idő is, mikor a nyeregbe ülsz!

Remélem a ZX-esek nem fognak "kiutálni" mert csak egy ER-6-al jövök elő, de nekem még ez is sok lesz (először)

Szép estét, és jó kirándulgatást Bálint! Ha nem jössz be hozzám mikor itt leszel a környéken, rossz vége lesz!
Kösz LX, én is tag vagyok egy ideje.

A ZX-klub topicban erősködtem egy ideig, hogy alakuljunk már meg hivatalosan, de úgy látom, senkit nem érdekel igazán, úgyhogy inkább csak kívülről szemlélődöm, olvasgatom a fórumot minden nap.

Én utcai motoros vagyok, engem a pályázás nem vonz igazán. A TV-ben imádom nézni, de féltem a motort. (Persze tudom, pályaidom...) Mondjuk lehet,h ha egyszer rászabadulnék valamelyik ringre, le se akarnék jönni...

De egy találkozásban benne vagyok!!
Bálint,

én nem motorozok már többé utcán, és vasárnap P ringet tervezek. Viszont szivesen összefutnék veled. Hátha pl. érdekel téged is a Kawa klub.

LX
Ja igen LX, ezt én is furcsállom. Úgy 12 éve koptatom az utakat, és elég sok fehérvári motorost ismerek. Én is furcsállottam, amikor láttalak,h "földim" vagy, sőt ZÖLD KAWÁS, és még nem is hallottunk egymásról...
Ez változhatna!!

Valószínűleg megyünk a párommal a szombati R6-túrára, de csak rövidített változatban. Veszprémnél csatlakoznánk, és egy kis kört mennénk. Mi lenne ha együtt mennénk?
jéééé te is Fvári vagy? És még nem találkoztunk?

LX
Én 191 cm vagyok, a motor meg igen kicsi. A műszerfalat nem látom rendesen, kicsit össze kell hajtogatni magam, amikor felülök a cangára. De aki 6-ost vesz, ne várjon kényelmet. Hogy leér-e a lába? Ráül és kiderül.
Egyébként meg úgy gondolom, egy motor annyira megy, amennyire húzzák neki. A 636 is ilyen: ha húzod neki megy, ha nem húzod, nem megy. Nincs semmi különös sajátossága, olyan mint a többi sportmotor, de egy 50-es után...???

Szerintem a csávó el fog esni vele.
nekem van 636-osom, bár magasabb vagyok, mint 165cm, de magvan emelve a motor hátulja, így is leér a lábam, szerintem a haverodnak sem lesz vele gondja. de vigyázzon, mert tud meglepetéselet okozni a motor egy kezdő számára!
165 cm-es embernek leér a lába róla? Nem fog feldőlni, ha megáll?
motor. versenyesebb a poziciója mint a többinek ezt ki merem jelenteni. (r6, cbr 600 rr, gixxer) bár a jövő évi gixxer 600-as tök más mint az eddigiek! :o)

ergo eleinte kurva kényelmetlen lesz neki.
én azt javaslom tekerjétek ki a telókat teljesen. úgy nem veri szét annyira a csuklóját!
persze írjátok fel a beállításokat :o)