Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

cgi.ebay.com/ebaymotors/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&rd=1&item=4543170765&category=35596&sspagename=WD2V


még ez kéne majd a kawához....... ezzel tényleg fincsi volna....:)))
nah ez a plexi tényleg elég brutális:)))
Szabadidőkiállításon, egy ducatin láttam hasonlót!

Noshát akkor te biztosan tudod, hogy mikor szokot tott lenni az a kawasaki!
Mert ha a hétvégén most ottlenne valamelyik nap, akkor lehetséges, hogy elmennk megnézni!Ha tudod, hogy mikor lesz ott, akkor légyszi írd majd meg!Egyre jobban be vagyok zsongva a dolog miatt...
ha szerencsém van, akkor még jó idő is lesz, legalább lemotorozhatok:)

ugyhoyg ha van némi előrejelzésed, hoyg mikor látom ott a magasplexis kawát, akkor pls jelezz:))))
Bizonyára létezik ugyan az 2005-re is. Egyébként szerintem egyik sportvas szélvédelme sem jó, nem erre születtek, nem túramotorok. Ám egy gyári magasított plexi biztos, hogy sokkal jobb bármelyik típus alap szélvédelménél. Nézegess, válogass. Csak jön majd az isteni szikra, hogy ezt akarom, most!!!

Nekem volt egy nagyon komoly buborékos plexim küldök rüla képet. Nehezen látszik, de érdemes megkeresni a plexi vonalát.
Én szervezem a magyar srácoknak szóló kedvezményes pályamotorozásokat, amit Phoenix-Racing fantázia néven ismernek. Más közöm is van a ringhez, de az most nem ide tartozik. Szóval elég gyakran vagyok lennt. Ha jó az idő 120-150 motoros szinte minden nap van lennt, teljesen természetes, hogy sokan bámészkodnak és mindenki kedves. Nyugodtan megsasolhatod a motorokat, mindenki ezt teszi. A tulaj csak büszke lesz rá!
most lehet, hoyg én vagyok baromi balek, vagy rosszat néztem...de a kawasaki.at-n én csaka ZX10-hez , meg a régi 636 hoz találtam magas plexit!
hát..... köszönöm!

így az első képen, amin oldalról van, már azéár magasabbnak tünik ..... majdnem van olyan innen oldalról, mint a GSX-R...)
Hát én lemennék szívesen, ha lenne valami konkrétum!Mert tényleg kiváncsi vagyok rá!
ahogy leszűrtem .... te elég gyakran vagy ott vagy tán állandóan?:)))Majd elkalauzolhatnál..... mer tnemhiszem, hoyg ha csak odamennék, és mondamán, hoyg szertném megnézni közelebbről a kawát, enegdnék is.....:)))
Egyszer gyere el, ha más nem nézelődni. Bármikor jöhetsz, mert szinte minden nap van valami és kawasaki 636-ból mindig van egy két szép példány. Kawafesztivál is lesz május 22-23-án asszem. Kb ezek a képek vannak az oldalon is, megspóroltam neked a keresgélést. :)

jah, ezt illett volna tudnom, hoyg Pannonia ring.....:)))
Én győri vagyok, ugyhogy pannónia nincs messze tőlem...
Szóval ott szokot tlenni pannónia ringen a kawa???
Az oldalon hol tlálok róla több képet??? melyik menüben?
Nem tudod mi az a Phoenix!!!!!

Soha nem késő utánna nézni:
www.phoenixracing.hu
Hol is van az aPhoenix, mi is az???:)))( bocsi a tudatlanságomért, de tényleg nemtudom)
Hát én veni ha mód volna rá, akkor a Motor City nél....... Próbálni meg csak ugy snassz nemhiszem, hoyg odaadná a pécsi kereskedő........:(((
Phoenixen mindig ott van, amiről küldtem képet. A pécsi kereskedőé. Ha nála vásárolnál, biztosan megengedné, hogy kipróbáld. Érdemes egyszer eljönni, ha komolyan gondolod.
hát igen.,elméletben megoldja aproblémát....de nemtudom, hoyga a valóságban is úgyvolna e....
Igazából ki kellene próbálnom magas plexivel is, és azt csak akkro tudnám eldöneteni.....
Mert akkor van igazán a cumi, ha megveszem amotort, és utána veszem meg rá a plexit, és lerepít róla aszél.....:)))
Előtte mindenképp ki akarok egyet úgy próbálni...bár tudom ezt nagyon nehéz lesz megoldanom..... honnan szüóljek én most hirtelenjében egy ugyaniylan kawát, maga splexivel?:))))) ugyebár?:)))
Úgyhogy nemtudom:(((
És egyébként a plexi gyári kawasaki. Tehát dettó olyan szép, minőségi mint az eredeti, csak jobb a szélvédelme.
A www.kawasaki.at n van egy katalógus a gyári kiegészítőkről, ott megtalálod.
egy plexi csere 15 ezer pénzből megoldható. a légellenállás eme módja ne befolyásoljon.
s ha ennyit simán megtakarítasz, akkor megérte... a szebbet venni.. :o))
Hát igen..a kinézet......:)))
Ha csak ezt nézném, akkor kapásból rávágnám, hogy KAWA!!!

DE sajnos nekem magasságom miatt, más szempontokat is kell néznemm..... pl az a fránya szélvédelem.... GSX-R en meg az állítólag sokkal jobb, már normál plexivel is.....
Ezt kellene valahogy kiokoskodni, hogy mi legyen.....
Mert én mindenképpen szeretnék venni valamit, csak jolenne már végre döntenem, hoyg mit is...... de még midnig ugyanolyan tancástalan vagyok, mint 3 héttel ezelőtt:)
Még annyit, hogy tényleg mintha a srác nekem is k4-es árat mondott volna, de igazából a 6kilós a fényezésén kívül az ég vilégon semmiben nem változott. Szerintem ugyanezért az árért hoznak k5-t is.
Hát.. igazából szerintem egy az egyben lehet a kinézet alapján dönteni. Mindegyik motor kiválló. Nekem a kawa tetszik a legjobban.
mostmár nálam is szűkült a kör....... Gixer600 Vs 636 Vs R6 ..... jah, igaza volt az előttem hozzászólónak, mert a listán az árnála K4 es GIXER van fennt!Ugyhogy az az ár valószínü, hogy arra vonatkozik!
Nekem is kb akkor lenne aktuális , mint nektek, mert jövöhéten viszik el motorom elméletileg, és akkor már semmi akadálya adolognak!
Ez egy szervíz, lejebb látod a címét. Én a mobilszámot hívtam fel, ott kaptam az általam leírt infókat. Megrendelésre hoznak be külföldről motort. Egy ismerős vett tőlük ZX10-et. Minden rendben volt. Egybe esik a tervezett vásárlás, szerintem próbáljunk egyeztetni, mert nincs olyan kereskedő aki 4 motor esetén ne adna jelentős kedvezményt.
Szeva létezik ilyen hogy flotta kedvezmény? Mert én is május 23 és júni 1 között vennék motort, igaz még filózok a gixer600 és 600RR között de ez az ár a 05 ös gixerre vonatkozott mert ez engem is érdekellne Hol ez a kereskedés tudtok címet mondani nekem?
2005 636 2.390e gixer600 2.239e. 600RR 2.490e. Garancia van, regadó minden benne van az árban.
30% előleg, 3 hét szállítási idő. Csak a forgalomba helyezést kell neked fizetni. Hitelre vásárlás is működik.
Egyszerűen külföldön olcsóbbak a motorkerékpárok. Gratula a magyar adópolitikának, hogy erre kényszerítenek minket, de így bizony én is egy külföldi kereskedőhöz fogom kivinni a pénzemet, ahogyan minden épeszű vásárló. Azért körbekérdezem az ismerős kereskedőket, tudnak e ez alá menni. Péntekre döntök, hogy mit és hol veszem. Ha ez lesz, összeállhatunk a flottakedvezményért.
Ha beszéltél velük, ossz meg velem is minden apró részletet!Egyébként lehet, hogy akár náluk is lehetne olyan flottakedvezmény nem? Mert ha úgyvan, akkor lehetséges, hogy bővült a leendőmotorvásárlók köre..... egy barátom is ma jelezte, hogy ő is seretne uj motort vásárolni, és mutttam neki a listájukat......beindult ő is..bár ő a GIXER600 ra...
ezekszerint valós a dolog........!!!!

Ez már egy égi jel....:)))Jó lenne velük letisztázni a dolgokat, hogy van e garancia, meg miegymás......
Én felhívtam, sajna nincs a srác a cégben hétfőn tud konkrét árat mondani.
Visszatérünk rá!
MOTOR CITY 1171 Budapest Pesti út. 275. 256-9827

valami iylen motoros címjegyzékben találtam meg ezt róluk!Remélem okosabbak lettetek!:)))