Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jogsi nélkül biztosan nem, mert a próba lényege pont az, hogy 15 percre tök egyedül leviheted közútra a motort. Meg fogod ismerni az autót. Fekete mazda sportkocsi.
jah, majd megkocogtatoma vállad, hogy te figyeljmár..én vagyok az az okoskodó, ügyefogyi a forumról, aki semmitse tud:))))
oké!

Milyen auto???Hát hoyg tudjam , azért miylet figyeljek...
Jogsi nélkül nem enegdnek próbálni gondolom ugye?Sajna ugyanis jogsi hiányában szenvedek...:))))
Láttam am Motorshow ban(sport1) hogy lesz yamaha bemutato,ugyhoyg az is lérdekel.....:))))
Biztosan lesznek érdekes dolgok, talán pár 636 is. R6-ot R1-et lehet próbálni, de sajna nem a pályán. Én 5 körül érek le, az autómra rá van írva, phoenix. Megismered, elég feltűnő maga a kocsi is. Ha gondolod majd dumálhatunk.
Holnap lemegyek Pancsi ringre..... hátha lesz lent valami kedvemre való portéka.....:)))
kitudja, lehet pont szerencsém lesz:)
COSMO?

az mifféle?Arról még nem hallottam....... vagy mégis, csak áttsiklottam felettE?
Van valami honlapjuk?
Én úgy tudom megvannak még, meg a cosmo is!
hát akkor az elég para....

Pedig annyira vonzónak tünt az a jó kis 2,390......

30% befizetése nélkül, meg nemhinném, hogy meghoznák a dolgokat.....Sajnos márhol, meg mindenütt 2,6 környékén járkál az ára...

Ha jólemlékezem, hasonló szituáció volt tavaly a suzukisziget nevezetű motorkereskedés(??) nél is....őket is perelte mindenki hasonló dolgok miatt...és egy ideje nem hallani róla semmit....
nekem is tetszik!
ja, és még azt akartam írni, hogy vegyél raktárról 2004-est. Ha jól tudom még van! :-)

LX


látod csak!?
reklámérték, fényezési kedvezmények, (Attilát megőrítjük, hogy ugyanazt kell festenie) :o)
szponzoráció.... kedvezmények pályanapokon...
csupa csupa előny.
Én költsem pályanapokra a különbséget?

Hát mondjuk, nem lenne rosz egy közös fényezés, ugyanolyan motor, egy kis klub:::
vegyél használt 636-ot.
ugyanolyan jó, viszont nem ugyanolyan szép.
s költsd pályanapokra a különbséget
A motor tulajdonosa a pécsi steelhorse kereskedő, Cserni Zsolt. Már megadtam az internetcímüket ott van szám is.
A Moto-City -t állítólag több magyar importőr (pl:suzuki) is beperelte már, ami miatt nem biztos, hogy megjönnek a motorok azokkel a kondíciókkal amivel megrendeled, ez azért gáz, hogy nehogy elvesszen a 30% előleg. Állítólag az ÁFA -val játszanak így tudnak jobb árat kihozni. Engem nem is érdekelne, csak legyen motor. Viszont, ha perelik őket félő, hogy nem lesz megbízható a szállítás és így nincs kedvem 700rugót leperkálni előre.
sandor.hodos@getronics.com

és azt hogy mi nem olyan 1xű, azt pont azért nem írtam ide, mert nem olyan nagyon publikus....

LX
jah, és mi nem oylan egyszerü dolog...a te szavaiddla élve?:)))
nem egyszerübb, ha leírod nekem ida az e-mail címed?:)))
Atcsi,

nekem megvan a neve száma sőt beszélgettem is vele, de nem olyan 1xű a dolog... ha gondolod magánban megbeszélhetjük..... valahol ha visszanézed a túróval folytatott beszélgetésünket ott az amilem... arra irhatsz....

ciao, LX
én is megtaláltam magam.
hát, van mit javulno tartásilag...
olyan egyenes derékkal ülök, kanyarban, súlypont az égben, mint valami karót nyelt béna.
brrr. borzalmas látni. csak, ha lejjebb hajolok, olyan közel van az aszfalt....

636. első pannónia ring napja volt. gyári futómű, jól beállítva.
fikázza mindenki, meg kemény, meg ilyen meg olyan. első körökben pattogot, iszonyatosan.. túl kemény volt. puhítottunk picit, fent lent. kurva jó lett.
ahhoz ahogy én megyek, egyenes derékkal , s 2:20-as 19-es legjobb kört. rángattam, melléváltottam kanyarban fékeztem, kanyarban váltottam vissza... brrr.
tehát olyan hibákat, hogy nagyon, közben akkora szél mint az állat,
találtam pár kéept pannonia ring oldalán a mai naprol, páron megvana kawa, de sajna nem a legjobb a láthatóság:))) de ez van:)
vagy esetleg nem tudnál adni némi infót a srácról?
HA esetleg tundád nevét, vagy telszámát, felhívnám, és ha ugyvan, akkor elmennék megnázni hozzá, persze csak ha belemenne a dologba......
jah, amúgy erről a kawáról volt most szó( ez volt ma ott, és az ő ridere 198) amikről betetted ezt a pár képet annó???

Vagy netán nemtudod, nem készült a mairól is valamicske fényképecske????
hmm... sajnos ma siofokra kellett mennem:(((
Nem tudtam volna semmiképp menni.....:(((
Huu..... ezen most megdöbbentem, mármint a 198 centis Kawa rideren.....:)))És nem mondta, hoyg netalántán szelecske cseszekedne vele menet közben?Szélvédelemmel nincs semmi problémája?
Pontosan melyik plexi votl rajta? mert ma találtam egy másik fajtát www.danger.hu-n ők valami amerikából tudnka rendelni bizonyos duble bubble elnevezéassel....netán nem ezaz, ami volt a mai kawán?

Motorcity??? Nah kivele, mi rosszat hallottál??? Érdekel nagyona téma....:)
A 21-e az április és ma. Ott is volt a motor. A gazdája 198 cm és úgy 100kg. Használja túrázni is, nagyon meg van vele elégedve.
A Moto City-ről ma elég sok rossz véleményt halottam... nem tudom, kicsit utánna kellene járni.
Igen, láttam a képen a yoshit, pont azért is linkeltem be, hogy ilyen volt azon is.....és énis elfogadnám rá...:)))

az a 21 -e az május ???
Jólenne ha megtudnád kérdezni, hogy előbb nem e lenne ott a Pannonia-ringen az én kis buborékos kawám..mert már nagyon be vagyok sózva rá... nagyon meg akarom szemlélni én azzal a fránya plexivel....
Legjobb lenne, ha most hétvégén ottlenne valamelyik nap..... akkor rohannék egyből megnézni....
Ha jobban megnézed a képeket már van rajta egy yoshimura dob!

21-én, ha fikarcnyit jó az idő biztosan ott lesz, hétvégén nem hiszem, talán, majd megkérdem. De mondom mindig van valamilyen, nem nagyon tudsz árnyékra vetődni.