Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Egyébként az R6 klub topic arra van, hogy ne a kawásoknál dumáljuk meg! De azért biztos nem haragszanak!
Hát igen, azon én is filózok!
ha jól számolom a 4. kanyar viszonylag lassú ,de kb 5 kiló( :-)) sóder a spoyler aljában, a másik meg a dupla balosban7. asszem, sok aszfaltcsúszás kevesebb sóder. ha lett volna már vázvédőm akkor semmi nyoma nem lenne mára
hülyeséget beszéltem bal perec volt , a legbosszantóbb a lengőkar sérülése volt bár csak látványos, próbáltam képet felrakni de túl nagy felbontásu volt próbálom lekicsinyíteni
Igen az biztos, a dob nem kapott? És mennyit csúszott? Vagy megfogta a sóderágy?
2X teszteltem a p.ringej a jobbosokat csak a láébtartó meg a gomba sérült (meg a z idom 1 kicsit..) úgyhogy szerintem éri a pénzt.
Tuti! Látom a képeken, hogy két gomba van a bringádon! Ez nem gáz, ha csúszik a motor? Olyan szempontból kérdem, hogy állítólag nem fékeződik,. és elszál a p*be!?
-10%
XVIII. ker pestlőrinc 06209740717
Már tudom! Majd hívlak! R6 klub kedvezmény van?
Köszi, a főfékhengert már megoldottam, meg a többit is, már csak a csutka hibádzik! Téged hol tudlak elérni?
GYURKESZ!!!
szöveg =gyurkrsz
Hello szövegszerintem a kormány megegyezik a következő szériással , van nekem sajnos már csak gyári újban 22.000.- , a főfékhenger is van 19.000.- szintén gyári új.Üdv
Itt látszik amiről beszélek! Ez egyben van!
Ahogy néztem a felfogatás egyben van a rúddal! Az a baj, hogy vmi préselt technikával van összerakva, és az nekem a perec miatt elmozdult. Állítólag ezt már csak cserélni lehet!
Gyurkesz, igazából egész pontosan mi érdekel (rúd, komplett, csak felfogatás, stb.)?
dehogy adom ki a forrásomat...

LX
De, hol is? :)))
az nem baj
jut eszembe, van egy forrásom ahol ócsóér" lehet motoremelőket kapni... nem érdekel??

LX
Hupsz. Én igeeen. :)))
na mondjuk az LX-ből nehéz volt kikövetkeztetni....
nem vagyok szöszi

LX
Hogy tudod, hogy Rád gondoltam.

elő

jé... honnan ismersz?


LX
Hát előkerült ez a nagyszájú LX.