Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

képed nincs róla?
akkor biztos az övé....
eredeti cucc

LX
de ha esetleg netalántán mégis az övé lenne, akkor igazi kuriózum lenne, és ára is jópárszor annyi volna.....:)))

Te csak jól járnál vele, ha netalánán az övé volna:)))
ha minden igaz akkor rajta van (még nincs a kezemben) mivel ez az ALEX Hoffmann-nak a sapija. Illetve hát pont olyan ....

LX
ténleg nem

milyen az Alex-es?
az is Rajta, hogy Alex?
Most szereztem ALEX-es KAWÁS baseball sapit!!!!
Hogy én ennek hogy örülök..... gondolom a kutyát sem érdekli rajtam kívül...

LX
Kár..... de megértem az indokaidat....
Mellesleg hasonlóan jártál mint Rebekka???

LX
de igen.
küöldtél képeket

köszönöm kérdésed a kutya javul. ma újra doki.
közben kiderült, hogy a másik is egyértelműen terhes.
így van két lánykutyám mindkettő terhes, így nagyapa leszek.
szóval ilye béna szülőt mint én még nem látott a világ. kész vagyok.

tuti nem nem megyek. műtétre gyüjtök...
Túró még nem is láttad a cuccaimat. Azért ez rendes volt tőled köszi!
Hali Túró,

Kutyus hogy van? Május 4. még mindig sztornó?

LX
tommyboy tutira :o) jó dolgokat csinál.
Sziasztok Kawások!Most vettem egy ZX-9R-t,és szeretnék rátenni túraplexit,kormánytelót,bukógombát,NEM bolti áron.Tud valaki segíteni?Előre is köszi.
Peet,

nem titok. Azért mert váltani akartam. Inkább pályázni akartam, és arra nem jó az XX. Bár nagyon tuti motor. És nem bántam meg!!!! Nagyon király moci a ZX. Pályára!

LX
LX!

XX-et miért 636-ra cserélted? (már ha nem titok)
próbáltalak hívni, de nem vetted fel!
nah,akkor majd délután úgylátom lesz mit kielemezni.....:)))
Ha van fix melód, és nemgond törlesztőrészlet, érdemes átnézni a hitelkínálatot. Nekem meg van a motorra a keret, mégis lehet, hogy hitelre veszem. Minek álljon benne annyi pénz.


Idén nem leszek vevőképes

kb februára lesz meg a pénzem csak gondoltam idöben elkezdek keresni kutatni hogy akkor márt csak csengetni keljen
Kawasakikra most elég jó hitelek vannak Téged nem érdekelne? Akkor már 3-an lennénk alkupozícióban. Na majd délután megbeszáljük.
Ment a mail
ha velünk jössz, akkor írj majd egy amilt légyszi !

atcsi125@freemail.hu ra a telszámoddal.... aztán majd telefonba egyeztetünk találkahelyet/időt....:)
Hello!
Énis ebéd után szeretnék menni, sajnos délelőtt még van pár dolog amit el kell intéznem,de ugy kb olyan nayged 1-fél 1 fele tervezem az indulást!
Elméletileg motorral készülök! Persze , csak ha normálsi idő lesz!DE ha szarabb az idő, akkor marad a kocsi!Elméletileg egy barátommal megyek, de még nem 100, hoyg jön!Jó lenne, végülis, ha te is jönnél....!
HA motorral megyünk, akkor tudnánk hozzád csatlakozni ENESÉNÉL..... ugyanis én ot tlakom, nekd meg ugyis errefele kell jönnöd..... ha győrből jössz:)))
Ha neked így megelelnek adolgok, akkor mehetünk együtt!

nos?
Azt együtt kocogtatjuk Phoenix vállát
Üdv Atcsi125

Mikor mész a Ringre és mivel?

Én is tervezem de csak délután.

Ha gondolod ketten is mehetünk
oké!Bízom benne,hogy felismerem!
Bár sokra nem megyek vele, ha akocsit felsimerem, mert godnolom te nem abban fogsz ücsörögni egész végig:)))
De sebaj!:)))

Jah gondoltam hoyg jogsihiján nem megy, de mindegy , ez van..... majd kiproszálom it tgyőrben ismerősöknél:)))
meg amúgyis....... engem most csakis a kawa érdekel:)))))