Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

általában egy ilyennel szoktak kielégülni.
persze hogy valós volt e azt nem tudni :)
Amikor még meg volt a 9-esem volt egy itt a közelbe 1,2ért full gyári 17 ezer kilóméterrel... csak aksi kellett volna bele.. Am egy 30 ezer kilóméteressel is kielégülnék :D
azok a motorok 11-12 évesek, mit vársz mennyi legyen bennük, 10 000 km-er?
erre gondoltam, levitte az árát.. beszéltem vele abból tudom hogy nem gyári. Bár azt mondta szép igényesen van megcsinálva.
csak is ősszel lesz jó ára a zx10r-nek, habár leszálló ágban van a sport motorozás, ez itt: http://www.kepesmotor.hu/kawas... nem látható hogy milyen fényezésű, de ha azt a ............ raptor dobot kiveszed a képből, és eladó is a verda akkor közel a gurigás ár, főleg ha igaz a hirdetésben leírtak.
zx10-et szeretnék de 1 gurigáért romok vannak... 1,2ért van egy szép 50 akárhányezer kilóméterrel nem gyári fényezéssel... Elkapkodni nem akarom mert már úgyis csak tavasszal akarok venni... Feltéve ha lesz jó.
Jó reggelt!

Többeknek nem jó az időpont.

Úgyhogy szeptember 23-24-25-ik hétvége az aktuális panyolai buli időpontja.

Az időjárás előrejelzés akkorra jó időt jósol, ellenben 18-ra szar időt mondanak.
sajna az a hétvége nem jo
+ hogy a fenébe lehet 125 LE , mikor a 2007-es 124 LE ? az injektoros 03-04 118 LE ! szerintem hagyjuk is , bármelyik zx 6 lehet sárga, csak egy benzintank és egy idomszett kell hozzá
üdv ! de , itt van tőlem kb 1km-re. szerintem felesleges már ilyen gépeket nézegetni, régiek karbisok, sport verdák. nincs jövőjük. volt fenn egy 2007-es 5 kilóért, ahhoz kellett volna egy váz és guriga felett ért volna + 17000km körül volt benne, az megérte volna, azt láttam is személyesen. vagy volt fenn egy k6 gsxr 600 4 kilóért okmányok nélkül egyben, ahhoz is egy váz kell és príma kis verda forog ki belőle. azt amit a hirdetésben látsz zx6-ot , csak a színe miatt lehet érdekes megvenni, de van fenn egy sárga amit 540-ért nem tudnak eladni hónapok óta, nos akkor hogy is van ez? + hogy a retekbe hirdetik 2002-es zx6 meg 636-nak mikor tükörtartó nélküli zx 636-ok jöttek ki 2002-től !
valahol 600 e ft magasságában állapodhat meg ezeknek a motoroknak a reális ára + - 50-100 e ft ha extrás és szép állapotú. 600 e ft-tól 900 e ft-ig lehet a reális ára a 03-04 modellé, ott is az extrák és az állapot húzhat vagy vehet el a vételárból. 900 e ft-tól 05-06 -ot érdemes keresni, de ott már egy lényegesen jobb konstrukcióra ülsz fel , jobb futóművel, amire ha felszerelsz egy pálya idomot akkor jó alap amatőr verseny motort kapsz.
a tél nyár viszonylatában viszont kifoghatsz 1 guriga áron zx10r 04-05-öt is és akkor már nincs miről beszélgetni, csak kinek mikor sürgős eladnia a motorját.
Üdv.
Ez a gép Debreceni. Nem ismered véletlenül?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-6r_ninja-10506591
Mondjuk ha 5-6 an jelentkezünk,,kár belekezdeni!!!
Fazi nem jön...
Nem bánnám, ha az értelmesedje megírná, hogy tud-e jönni.
Csak, hogy tudjam hány fővel számoljak. Kb.

Köszönöm!
Részemről OK
van reagálás bóven
Jóreggelt!

No, embörök, és motorosok, meg Bogyesz, szeptember 18. hétvégén buli Panyolán.
Karcsinál a Luca vendégházban.
Ez egy tervezett időpont, ha sokaknak nem jó akkor tolható hátrébb.
Tiszán való evezés miatt viszont jobb lenne a 18. időpont , hogy jó idő legyen.

Nyafkák ne kifogást keressetek, hanem lóvét az útra.
1.áhoj.
2. szasz
1.szevasztok