Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az a hiányzó pár matrica feldobná !
Elsö index. Hátso lengőkar csavar felfogatás. Elsö csuszószár.
A jobb oldali egy USA specifikációjú modell, látszik a prizmákból. Lehet, hogy azért, de az is lehet, hogy az egyik 2004-es a másik 2005-ös...
Nem tudja valaki véletlenül hogy az első szériás zx10r-eknél miért van 2 féle kuplung dekni? Csak feltűnt és érdekellne a dolog.
az igen
1-es ülj le fiam , megbuktál. és ezek osztják az észt !
a jardról kijövő kollegájának integetett miközben tolatott
2.
oszt neked tolt? mit nézet a tizedes?
na az asztra hátsó lököse fénnyel az neked egy havi fizud
Opel,amely sose kop' el..
A faszt, volt már hasonló szeki
ez a decemberi garázsbeállásom Valamijé ez az oldal sérülékenyebb mint a másik
2015 decemberig egy kibaszott karcolás nem esett az autón 2010-óta mióta megvettem
Most meg 9 hónap alatt kétszer van lezúzva szegény
Ja persze az okozott kárt mondanom sem kell az saját költsége
Így van ez rendőréknél
Különben megnézegettük az asztrát kizárólag a hátsó lökös sérült
Minden más megúszta
vígasztalgattam, hogy 10 év múlva már emlékezni sem fog az egészre
Meg azt is elmondtam neki egy párszor, hogy qrvára nem lennék a helyébe
Nem tudom ezzel menyire sikerült lelket öntenem belé
Egyébként komolyan sajnáltam a szerencsétlent Ilyenkor autómatice fegyelmi, felfüggesztés az ügy lezártáig meg néhány kellemes beszélgetés a főnökkel a lehetséges új beosztásról
neki már lebukni sem köll.
legalább felavattad a toyót
Akkor volt időtök! Mondtál neki pár rendőr viccet?
Szerinted Ők nem helyszínelhették Másik megyéből kellett rendőrt hívni. Másfél órát ott szoptam a rendőrség előtt rendőrre várva
Szegény tábornoki söfőr srác a könnyeivel küszködött Szerintem kezdte átlátni, hogy abban az állásban már neki nem sok babér terem
bazmeg tavasszal a rönő masternak (ami nem kicsi autó) tekert neki a gyerek a biciglijével vagy 30-al
Percekig magához sem tért A rendőröknek azt mondta nem látta az autót Mi védett úton jöttünk, a srácnak elsőbségadás táblája volt Fújt valami nulla négyet Az autóról leszakadt a kilincs, meg az oldalajtót össze-vissza horpasztotta, ahogy felvágódott a hátsókerékkel. A gyereknek kéz és válltörés néhány zúzódás, agyrázkódás Én azon csodálkozok, hogy egyáltalán túlélte
Nem tudom mit akarhatott Lehet fel akart borítani bennünket? 4 tonna összsúlyal voltunk
Legalább nem kellett rendőrt hívni!
Hát nem mondom melyik nagyvárosban történt A rendőrségi parkolóban a tojota hátúja nekioldalazott a rendörkapitány néhány hónapos szolgálati autójának
Nagyobb autóval kéne járnod, azt talán észre is veszik
pipi, oszt mögsérültél ? hol fáj?