Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pörög a topic !
Pipi szerintem jo arc,csak mindig mások vèlemènyêre hallgat...lehet ha felülne egy lyen fosra, le sem lehetne szedni róla
Pipi az igazi döglégy mi??
Csak miattad mert tudtam,hogy te meg rámrepülsz
hát baammeg,,,,ahogy mondod,,agarak/bár nincsennek kutyáim/,,vissza van rendelve.Valaki írta valamikor,,nem érdemes írni ide lófaszt se,,csak a rosszat,sértést látják benne,,,,az eszem megáll,,,bazmeg,,csak egy vélemény volt,,de te mint az igazi bölcs salamon megmondod a frankót,,,,na akko motorozzon mindenki amivel,meg ahogy tud,,,,megint ide jönnek röhögni rajtunk más topicból,,de megérdemeljük,,,,Még mielőtt valaki beokádna: ez nem sértődés,,hanem NEVETSÉGES!!! joccaka!!
Te ezt nem érted régebbi sztori
Petyánk 954 fan, ekkora hibához nekem már nincs mit hozzá fűzni
954 1 szezont volt meg. Gond nem volt vele, csak fejidomot kellett cserélni meg fényeztettem az egészet...
ittvagy petyám
Bár te mindenhol ott vagy ahol meghallod, hogy honda
Úgy rárepülsz mint szarra a döglegyek Még ez a hasonlat is találó Nem gondolod?
Ne kamuzz a 954 el szivtal a legtobbet èn tudom
volt olyan motor amivel sokat szívtam. a legtöbbet az E 9-esen. De nem azért mert kawa hanem mert valaki egyszer rommátörte... csak jól elrejtette a hibákat.
persze mert többett szerelted mint motoroztál vele
Nem hinném hogy sokkal kényelmetlenebb lenne a 9-esektől. Meghát ez nem is a kényelemről szól... 954 volt nekem a leg sportosabb azon is ugyan úgy elvoltam kényelem szempontjából mint a 9-eseken.
Na én megyek tuggyam az időpontot. Hétvége most elméletileg nekem bármelyik jó
Szerintem bogyeszre nem kell számítani, kerek perec megmondta, hogy elege volt a pofánkból Mert állandóan basztasssuk szegény fiút, (állítólag ) meg cigányozzuk Cizellált lelke állítólag ezt nem bírta ja és csak mi éreztük magunkat jó náluk, Ő sosem )
A következő vásárlás a panyolai részegek á-ból b-be szállításra.
Köszönjük a meghívás de szerintem nem tudunk élni a pazar lehetőséggel.
az ám anyám add el a házat az az élvezet
1.csá
még egy gondolat neked: soha sem próbáld meg a saját gondolatod tapasztalatod másnak átadni/ajánlani, bármi olyat mondani írni ami másnak sértő/megalázó/ellentétes a véleményével, olyan dolgot megosztani ami tudomásod tapasztalatod károd árán ismertél meg. hagyni kell had follyanak a dolgok a saját medrükben. én pl seggrészegre itattam volna azt aki annó megállít a burgman megvásárlásában, de a saját káromon megtanultam hogy egy szarkupac az egész. ismerősök tudták hogy szét van a burgi, küldtek egy pali madarat hogy adjam kölcsön az e. lámpámat mert amit forgalomba fognak helyezni annak english az első lámpa és nem helyezik forgalomba azzal, jön a pali hogy vett egy burgit, mondom neki hogy ez is szar az sem az igazi, erre mondja hogy ő nem ezt hallotta, olyan szép a drága robi. nos, ilyenkor kell átállni a másik oldalra és erősíteni benne a hitet hogy milyen faxa vásárt hozott össze - igaz hogy a hirdetésekben van hogy szar füstölő olajzabáló vagy már felújított motorral kínálják vagy épp blokk nélkül - miközben megemlíted neki hogy : van hozzá alkatrészed !
szal himi , agarakat vissza és élvezze mindenki azt amit megvett ! csak neked mennyen a füst egyenesen !

úgyhogy továbbra is
max 150 km-er mert utána vészesen fogynak az adrenalin függőséget okozó készletek a beny tankba.
hogy eldobd az agyad ! ezek a retkek alapból mennek 250-et, de olyan vehemensen hogy győzd követni az eseményeket ! kényelem na az nincs , én pl nem is vágyom rá. ne sértődj meg de ha aki a kényelemmel kezd el foglalkozni menet közben egy ilyen kaliberű motoron az inkább vegyen túra motort, vagy mint a mixi fűrészelt tetejű ótót.
Én nem értem hogy mi a fasznak ilyen rakéta/és ráadásul kényelmetlen / ezekre a retek magyar utakra Oké,kint Németben,vagy Ausztriában,,ott lehet élvezni az országúti motorozást.De itt?? még a 9-es is sok.....Azt ne mondja nekem senki hogy jól érzi magát rajtuk 150-200 km motorozás után.akinek ilyesmi van megkérdezném hogy mit élvez benne a pályázáson kívül???? Bocsi hogy beleugattam,,csak az én agyjárásom ilyen..
ennyi pont elég hogy játsz az életeddel, ezeken az utakon meg főleg !
én be vállalnék egy idomok nélkülit is 600-ért, nekem nem az lenne a lényeg hogy eredeti gyári legyen, hanem hogy a frász törjön ki ha a gyújtáskulcsra is nézel a kulcstartón.
bár ez már nem fog megtörténni velem ebben az életben.