Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A fékrendszer gyárilag úgy van kialakítva, hogy nincs hely levegőbuborék , nincs olyan hely ahol "szifon", vagyis gázzárvány tudjon kialakulni. Röviden ennyi !
A gyári mit takar?
Így vettem hogy elég gyenge rajta a fek, a fém fekcso is rajta volt.Elosztot nem látok rajta, egy csavarral megy be a munkahengerbe a két cső.
Akkor ne fojts magadba szeki
Bár célszerű lenne a komplett fékrendszert előszőr is alapos tisztításnak alávetni (szerintem)
Tudom már! Föttög!
üdv! akkor itt a sport motor fórumán csak én hiszem el neked hogy nincs levegő a fékrendszeredben, és tudom is hogy miként lehet egyszerű módon kiszűrni a hibát, feltéve ha gyári a fékrendszered.
Ebben a műhelyben melózól?
http://youtu.be/rR3FMO_Qjqk
Mint ahogy jimy is írta Ő valóban szívesen lát Pesti fiú Vedd fel vele a kapcsolatot

Emléxem szinte alig látható kis buborékok sorozata jött légtelenítéskor Nem feltétlen gejzírre kell számítani, oda kell figyelni
Hozd!
Az egyik ismerősöm szomszédja ült már a villamoson olyan mellett aki látott már ilyet.
Szívesen, megnézem.
Azzal simán lehet az acélt vágni, csak megfelelő fúvóka kell hozzá!!
Én is dolgoztam olyan gépen amin a hidraulika 640 bar-t tudott. Mikor legelsőnek beindították tesztelni a csöveket. Azt mondták húzzak a picsába onnan mert ha ott kispriccel valahol az olaj akkor elvág mint a Jedi kard!
Szerintem annyira nem tud megkopni.
Jól látom, h fém fékcsöved van? A fékcső elosztó rajta van?
GONDOLD ÁT, MERT VALAHOL VAN LEVEGŐ EZ BIZTOS! H a , mint ahogy a -motobogyó- mondja pl. a főfékhengernél ! A folyadék összenyomhatatlan !!! A Cső annyit nem "ruganyozik"!!! Tessék keresni, mert nem vagy elég figyelmes! Én is "légtelenítettem " már kb 8 éve, egy egész napsütötte délutánt mire rájöttem hogy mi a baj, és sikerült !
valahol elakadt egy kevéske tühegynyi buborék,engedd meg nyugottan az összeadásokat,de lenne egy tippem hogy a főfékmunkahengernél akadt el a dolog,én is szórakoztam ilyennel,az asszonnyal egy egész délután pumpáltattam ja,amugy az sem mindegy hogy áll a kormány
A felső fittingnel nincs levegő, lennt a nyeregbe nincs levego.Nem tudom hol máshol lehetne, mindenhol folyadék jön levegő sehol
Gondold át figyelmesen, hol lehet esetleg olyan része a fékcsőnek, amiből nem tud a levegő kimenni. Mert nem tudom elképzelni, hogy egy összenyomhatatlan folyadék összenyomhatóvá válik. Annyit a cső sem rugózik! Munkám során voltam olyan bányabiztosító berendezés mellett , ahol az alapnyomás 160 Bar volt. A motor-fékcső ezt meg sem közelíti.
Autószerelőkent dolgozom, teljesen levegő mentes a fek.De ha valaki Pesten rá ér szívesen át viszem hogyha szerinte levegős.
Légtelenítsetek. Az sem baj, ha van a közelben egy olyan aki már csinált ilyet!
levegős
Az finom!
Igaz azt nem írtam milyen pontosan.99-es zx9r c-s, be húzható a fék kar tövig és szinte nulla fek hatás, és amióta fel lett újítja a fofekmunkahenger azóta rosszabb.
Jelenleg ilyen a fék, létezik hogy annyira meg kopott a fofekmunkahenger haza hogy a felújító mar nem elég?
1,helló
ez az aláfestő zene elég gáz