Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

javíttasd meg.
Sziasztok! Vajon árul vki darabra első féktárcsát? Esetleg itt vki? Egyenlőre elég lenne egyet cserélnem. :/
Nehogy aszt hidd
Azt a képet nem rakta fel amikor este nyárson forgatta
Legalább kékvér tudja, hogy melyik állat az amelyik halála után még legalább 300-at forog
Hát a vércse
Üdv!!
Valaki 9-est keres itt az enyém
Muszáj meg válnom tőle.
Egyszerűen nem birok vele :( Sajnos nehéz.
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
Ez egy vércse.
Nem tudott repülni?
Emberségből 5-ös!
Sziasztok! Vki venne ilyet?:) '98-
Üdv.
nem szeretek be avatkozni a természetbe de ez már nagyon kívánta az ember közelségét.
tudom ! de a targonca vizsgám forgott kockán anyagi részről. de meg van a zsé az is prefekt hogy minden elszalasztott alkalom kimarad hogy élvezd a nyarat, télen esőben te sem sütögetsz ott ! most már van időm ! amúgy köszönöm a meghívást !
Szekikém te meg nézd meg miből maradtál ki
A bornál nem árt rápillantani a dátumra
kíváncsi vagyok hányan fognak rá válaszolni
nos ilyen legyusz fazi ceru szerintem nem óvasgat itten, őket más formába kéne kiértesíteni szerintem
HÁRMASHATÁR 2.0 /2017
Tradíciót szeretnénk teremteni a magyarországi hármashatárok látogatásával (Pipi találta ki)!
Idén hamarabb szeretnénk megkezdeni a SZEPTEMBERI hétvége szervezését, hogy minél többen tudjatok eljönni.
A tervezett szállás helyszín: http://vadasacamping.hu
A tervezett időpont: 2017. szeptember 15-16-17.
Akit érdekel, az jelezze hogy jönne.
A szállást előre le kell foglalni. Egyenlőre 3 faházat foglaltam le, saját magunknak, Kapucnyiéknak és a Pipi családnak.
Faház: 12.500/éj/4 fő, sátorhely 800 Ft/éj.
Szekikém! Ha óvasod ezt. Jó lenne tudnám mit szeretnél? Telefont nem veszed fel, sms-re nem válaszolsz Nekem meg nem mindegy, hogy egy vagy két emberre készüljek. (pláne ebben a melegben hűtőkapacitással) Ahova készülök ott nincsenek boltok szekikém Legalább annyit nyögnél, hogy -Pipikém most nem tudok menni! (nem kötelező indokolni miért) - vagy Pipikém mikor, hol legyek Ez ilyen eccerű
az már nem divat
Most az antiszemitizmus a divat
barátom lehet hogy te rasszista vagy?
buta ! vw csillagromboló ! vw 100 éves sólyom ! vw vissza az időben !
csubakka és han sóló hiperürbe vált ? ott nem csillagok hanem sok sok korom és füstnek kell kibújnia a csűbűl !
A plakát a lényeg hátsó ablakon.
Mi ez? folszvágen B-17?
majd leírom, igen találtam benne fejlődésre utaló jeleket, de az összkép akkor is szar !
na vazzz ! a két gyászos márka !
Úgye mondtam hogy nem rossz a vw.
Erre gondoltál?
volt egy kis vitám a huhuki -val, és végre ott a birodalmi jel a vag konszernen. el hiheted hogy nem a jó kedvemből nem megyek