Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2. Hát én még takonnyal sem A stárt a svarbi után kb. egy évvel kezdték gyártani nagyjából 64-65 környékén A spatz és a svarbi keveréke. Véleményem szerint innentől kezdve a simszon csak szarabb blokkokat gyártott. Haverom most vett egy ilyen sztár kényszerhűtéses blokkot. Kihajította a b51 blokját ezt tette bele.
Amúgy nekem a nyereg környékén valami nem stimmel Szerintem gyárilag ezek két ülésesek voltak
Én ekkor már sörrel ettem a zsíros kenyeret.
Elsőnek egy racsni vagy hajtòszàr +erőkar combora gondaltam De ahogy olvasom a hozzàszòlàsokat lègkulcsal kell indìtani alapbòl
Hidd el leszedi a légkulcs :) de kompresszor is kell hozzá normális
1.jó estét.Na nagy motorosok emlékezzetek vissza amikor még takonnyal ettétek a zsíros kenyeret biztos nektek is volt ilyen.
Ok. Rendben.
Szia! Jövő héten pont szabin leszek, de a rá következő héten szerintem bármelyik este meg tudod nézni, ha szeretnéd. Majd hívj fel valamikor és megbeszéljük :)
Akkor meg nem talalkoztal igazan ra gyogyultal
Légkulcs tuti leveszi....
Az első lànckereket. Olvasgattam utànna hogy nagyon szopàs tud lenni valamikor! Van aki azt mondja melegiteni kell,lègkucs,kalapàcs ,hidegvàgò....stb Szòval ha van bevàlt mòdszered oszd meg lègyszives!
Szia. Szerintem nem jó, de talán vki tudja pontosan. Az árát még nem találtam ki. Szerintetek mennyit ér? :)
A szia lemaradt bocs ;)
Érdekel a dob! De csak jövőhéten (fizetés :))
szia. erdekelne a dyno jet ára es az hogy kawa zx9r b jo e? udv
szia erdekelne a dyno jet ára es az hogy kawa zx9r b jo-e? köszi udv
Szia! Nekem van egy eladó Arrow dobom, amit azért cseréltem le mert kisebbet szerettem volna :D hátha érdekel...
http://www.kepesmotor.hu/onroa...
ZX9-R 98'-99' maradék eladó!!
Index es a tukortarto elkelt!!!!
20/223-1420
mit szeretnél levenni?
Hi szeki!
Mivel ez is esedèkes lesz lassan,van valami recepted a levètelre?
98-99 00-01 nem egyforma a 25kw-os fojtásom is csak 98-99 -be jó
Fazi a dínó idomár, neki kellhet.
Ehhez a típushoz van eladó dyno jetem is. Még benne van, de hamarosan gyári lesz az egesz motor.
Hello. Félreérthető voltam :/ A mérete kicsi. Hangja van ennek is hatalmas és mély.
2000-es évjáraton volt!Ez ordít rendesen :D