Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.hasznaltauto.hu/auto/mercedes-benz/slk_200/mercedes-benz_slk_200_kompressor-11685566 tedd már a bőregér mellé ! soha büdös életbe nem fog 2.5 gurigát adni épp eszű ember egy olyan matuzsálemért ! de hogy támasztanék be egy ilyet egy sufniba rárohadna a bőr a sok használattól !
Nem az a hülye aki annyié adja!
Aszt qrva életbe
Ha ezt akkor tudom adok érte annyit aszt betolom valami sufniba egy 26 évre
https://www.hasznaltauto.hu/auto/velorex/velorex_16_350/velorex_velorex_16_350-11641478
Bratyónak is volt egy 350 jawaja amikor szakközépbe járt. Azzal ment suliba, néha engem is elvitt az iskolába
Kib@szott jó volt. Ment vagy 110-et is. Kátyút ugyan nem lehetett vele kikerülni Cserébe viszont nem áztál meg
20 éves lehetett a bratyó amikor eladta 7000 pénzt kapott érte
Így nézett ki:
Csak jol kel ossze rakni jo csapagyak jo olaj ki megy a vilagbol max fordulaton is komamek evekig nyomtak velle 24 versenyen es ha jo akkor bizony lehet vele szorongatni pajan a 600 gepeket
Apámnak 350 es californiai jawa-ja volt. A kér henger gyújtása hajlamos volt elmászni. Ha összehangoltad ment az de oda kellett figyelni rá.
a pannóniás elgondolás akkor szokott elő jönni mikor beüt a kánaán és szabadidő, szerelni és bánkódni szeretnél a saját pénzed kárára.
egy alapjaiban rosszul megépített és gyenge anyagú de hihetetlen nagy fordulatú 2T veszedelem amit össze raksz gyönyörködsz benne sztán eccer megküldöd és újra szerelsz. ördögi körforgás a P sorozat kéthengeresei körül. évekig jártunk T5-el pecázni örök mint a nyomorúság. a volt kertszomszédom -elhalálozott- 2 db T5 -öt nyűtt el, egyszer megmutatta az összetört km óráját 68000 km-rel, pöstre járt fel pinázni, az volt a bejárt út hogy egy teli tankhoz a benzinkúton még pluszba töltött 2 dl arol-t, igaz füstölt de 100-110-el kiment a világból. eccer még versenyzett is egy jaffával ami pöst után 20km-el meg is ragadt, a pali nem esett el, szomszédom vissza ment megkeresni. át nem fordult a jaffa, érdekes lehetett haza jutni telefon teher autók "nélküli " akkori világban
Remélem az lesz ha talalok blokkot jo aron
hú-ha ebből valami nagy okosság lesz.
Köszönöm akkor az lesz.
Kendermagos az nem csak kopasznyaku
A p20-as ólban van néhány kendermagos tyúkom az nem érdekel?
P20 blokot nem nagyon lehet kapni borzen ha van is annak nagyon borsos ara van
Most volt vagy lesz, nem tudom veterán találkozó ott minden van. Vagy sok esélyed van egy veterán börzén.
nincs valakinek véletlen a tyúkólba otthon egy pannonia p20 blokkja ?
vevő lennék rá
igen a denso nagyobb gyártó az ngk csak kiváltó alternatívaként látott napvilágot de egész szépen befutott
ment a dobozba a többi használt közé
és mi lett a gyertyával?
CR9EK ami bele való, még ha drágább is, keress ismerőst akinek van kedvezménye nagy autós cégeknél úgy jutányosabb. 40 e km-et fut az a gyertya kell pár év mire elhasználódik. igaz nem ide való de valamely nap láttam hogy egy degenerált egy cbx-be is olyat szerelt be, mondanom sem kell nem oda valóóóóó !
Hello
Az kérdezném hogy te melyik gyertyát vennéd egy 2002.-es 636-os Kawasaki-ba
NGK CR9E 2300/db, NGK CR9EIX 4300/db NGK CR9EK 2810/db
Köszönet.
Üt az egyik. A masikon nincs láthato hullámosodás. Szerintem azt cserélték már. 4mm alatt vagyok. Ki hogyan hol javít? :)
Egy árva tizes az ára ;)
Csak kíváncsiságképpen, milyen árban adnád?