Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Hátha vkit érdekel. Doma racing dob, közbetét átalakítóval,1:1 jó a kilencesre. Állat hangja van. De nekem kicsi. Nagyobbat szeretnék :))
1.jó reggelt.
Èn ùgy vagyok vele hogy 10 est szeretnèk majd egyszer pattogàs ide vagy oda... A 9-es meg egy fasza gèp,azèrt amit leirtàl az alàbbiakban! Az hogy kicsit szeretnèk rajta vàltoztatni az màs tèszta. Ennyi
Igen,vágytam az ezres sport kategóriára mint utcai user... aztán mivel hétköznapi túrázó vagyok. És lenyomok ha tehetem egy nap 400'km ert ezért a gixer ezer vagy akár a 10 es zöcsíg nem jo választás nagyobb turára. Én még ki is bírnám mert bírom a sport stílust bár az elején nagyon nehezen barátkoztam.meg a gixer ezerrel, de apárom túrákon nem nagyon csipázza. Hiábba vettem kurva drága kapaszkodot. ,,,bár jobb vele azért 400 km ert kibír vele a lyány, de a kawa kicsit kényelmesebb. Gixer jobban fordul sokkal könnyebb terelgetnem két szeüélyelis akár mint a kilencest. Imádom a szuszkát,nah. Én tudok vele kompromisszumot kötni hisz ezt vállasztottam bem ribyálom. Apárom már azért szóvá teszi. De én még akkor is lehúzzok vele egy hosszzabtávost ezzel a tescossal mint átülnék egy túra motorram.
Most valamit nem értek? a 9 és a 10 között kamahakinál nem az az egy szám a különbség
A két motor kb. ég és a föld el köllene dönteni mit is szeretnél motorozni Szíjjelrázatni a segged lerohadni 100km-er alatt róla, vagy hosszúkat motorozni kényelmesen akár ütemes tempóban. A fizetős utakat kivéve, kb. halál szar az utak 80%. Egy 10-el el patogsz rajta mint kecskeszar a deszkán A 9-es nem egy híres pályamotor ugyan de el lehet rajta bohóckodni vele. Szerintem a 9 univerzálisabb mint a 10. Akinek meg a 9 végsebessége nem elég közúton hát...
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-12r_ninja_csere_v2_erdekel-11622804

ez így nézett ki !
De ha jòl emlèxem Killer neked is hasonlò terved volt gsxr 1000 vellàva Persze azt nem tudom mi sült ki a dologbòl
Köszi mindent hu_dw meg csimbi
Motorskiller sokat agyaltam a cserèn hidd el. 2008 10 es lenne amit vennèk szìvessen. Persze picit dràgàbb a 9 hez kèpest,ìgy arra gondoltam pici piiizt öntök a mèrnökök àltal visszafejlesztett dolgokra Ìgy jut is marad is! Persze igy marad a 9 de azt gondolom a teljesitmènye több mint elèg utcàra,pàlyàn meg kell 1-2 kört tennem mire kimotorozom Idèn sikerült eljutnom
Nem mindenki túrázik mint sokunk. ....
Persze ha ilyen perverzz hogy egy kilencest tunyingoljon hát áldásunk rá.

DE annál jobb tuning nincs a világon ha eladod és veszel egy fiatalabbat....és ez igaz mondás.

Ha veszel egy tizest, árba majd ott vagy.
Jah és jobban megy, olyan a futóműve is amivel most akarsz próbálkozni. Ja és mérnökök rakták össze sok sok fejlesztéssel. Jah és tartósabb is.
Nyilvan kicsit tulzas amit irtam de ahoz hogy kozutra be alitsad annyit tud a gyari!
Hetvegen voltam a hegyekben nyilvan riva fakadtam volna ha egy feszes futomu van a gepbe
Csak a B-be kell faragni az akkutartót, hogy beférjen a 10-es hátsó gátlója, a C-be, E-be és F-be belemegy az akkus faragás nélkül is. Ami más, az a kutyacsont alul, egészen pontosan az a része keskenyebb, ami a rugóstag alsó villás szárát fogja. Na most vagy berhelsz, vagy beteszel egy tízesbe valót. Én ezt ajánlom, ráadásul a csapágyak is jobbak a tízesében. A váznál és a himba csatlakozásnál ugyanaz a méret, tehát a 04-05 kutyacsont kompatibilis, ha 04-05 rugóstagot teszel bele. Illetve amivel még szopni fogsz, kutyacsont cserénél nem tudod alul a csavart kicsavarni a kipufogó miatt. Vagy leszeded a leömlőnél, vagy leveszed az anyát, kihúzod amíg tudod és leflexeled a fejét, akkor ki lehet húzni. Ez esetben új csavar kell, de abból is a 04-05-ös évjáratú 10-esét kell megvenni, mert cikkszám szerint a 9-esé már nem beszerezhető. A 10-es ugyanaz amúgy, csak újabb a csavar, más a fej kiképzése, de ugyanaz a kulcs kell hozzá, illetve nagyon picit rövidebb, de messze-messze kiadja. A gyári csavar amúgy valami 3000 forint:) Szóval meg lehet csinálni, de pár órás meló.

Csimbi: azért az átszelepeléstől nem lesz életveszélyes, ugyanúgy be lehet állítani közútra is. A különbség, hogy tágabb beállítási tartományod van és sokkal finomabban állítható.
Ha csak nem akarsz palyazni tok felesleges bele olni a penzt utcara a leg jobb a gyari telo gyari ertekre belove jo olajal maximum egy wilbers rugot vegyel bele a hozza valo olajal kb 40 ezer forint ha at szelepeled beton kemeny lesz ezeken az utakon elet veszélyes lehet kanyarba el fog menni az eleje
Köszi Szeki Volna még valami! Az első telószárban oljat kellene cserélnem lassan. Szét akarom szedetni teljesen és arra gondoltam hogy egy-két alkatrészt kicseréltetnék benne hogy ne legyen olyan himbilimbi. Például ezt találtam:
http://store.ktechsuspension.c... + meg gondoltam másik rugót bele stb. Másik opció az lett volna hogy 10 es vagy 6 os szárat bele csak az összességében kicsit sokra jönne ki. Fék+hídak....... Vélemény?
ott alátétek nincsenek de távtartók vannak, figyelni kell a lánc futásra.
a 9-es féke ugyan az mint a 10-é, csak hogy lehet a fék kitámasztó más. nekem volt bent 2000-es ben zx10r hátsó felni, de lengő villa nem az a következő projekt, a zx10r rugóstag befér az akku tartóhoz. a 10-es rugóstag kompatibilis a 9-el.
Köszi Csimbi! Még valami: Ha cserèlnèm a villàt akkor a 9 kereke,valamint a fèknyerege passzol, vagy azt is cserèlni kell? Valamint olvastam hogy a 10 es hàtsò telò is kompatibilis,csak fargni kéne mert ,az akku tartója miatt nem fér be. K4 gixer hátsó teló kompatibilis a 10 es villával?
Elvileg csak hezagolo alatetek kellenek tengely meret meg egyezik
Sziasztok! Hát végül az utolsó kiadásból ez lett :)))
És tényleg "kényelmes". 175km az első úton és nem fájt :)
Hi
Tudja valaki mennyire maceràs zx10 c1h hàtsò villàt bevaràzsolni a 9 be?
én igényes vagyok mindég
Jimikém pont strandolni mentünk kécskére, vittük a kis fickót, mert aszontátok micsoda nagyszerű hely
Kiszaladtunk még a kécskei lovasnapokra és kutyabemutatóra majd kb. fél kettőkor jó éhesen beestünk a strandra. Természetesen kajállásal kezdtünk. Na asztalon a kaja, emelem a kanalat a számhoz, aszt egyszer csak valami bődületes hangerővel elkezdett nyekerészni valami no néjm zenekar a kajázótól kb. 10 méterre felállított színpadon
Az ideg majd szííjjel b.szott Kinek a f.sznak volt ez az épületes ötlete, hogy az éppen zabálókat egymásni beszélgetni akarókat szétbombázzák 1000 decibellel
10 éve nem voltam ott strandon, szerintem megint kell egy 10 év, hogy ezt kiheverjem, bár addigra a gyerek már kb. 13 éves, lehet nem az annyáékkal akar már strandra járni
Mindenestre mondtam nekik, hogy jól nézzenek körül mert egy darabig nem jövünk
vellanszerelő tanonc lettél, vagy igényes
jön a következő buli, a horgász haverokat csak nem csapassa agyon
Ezze várhattá vón még egy évet!
Aki nem tudott tusolni nálam kécskén annak meglett az oka
Szegény lengyuszt majdnem agyon is csapta az áram (egyébként kár lett volna érte )
1984 óta szolgál ez a hajdú bojler, most mintha elhagyta volna már az új színét ahhoz képest, hogy azóta nem lett szétszedve, viszonylag kevés vízkő volt benne. Mondjuk a katódcső szinte nullára fogyott, a fűtőszál kettérepedt, a relé meg szíjjelégett Itthon egy ugyan ilyen(csak nagyobb) szolgálja a házamat, kb. hasonló szolgálati idővel(mondjuk abba néhány éve kicseréltem a belső mis-mancokat. Van e még a világban olyan használati eszköz amit terveznek ennyi időre?