Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Dzsimikém Hát ezt jó hama megkezdted felrakod szept 13-án, hogy buli van szept 15-én
Na az keményebb,mint egy kobor németjuhász.
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-9r_ninja-11978919 újra eladó a volt masina
én meg rendszám és világítás nélküli teljesen megépített pályamotorral. szerintem a kék ruhások nem igen akarnak utána eredni.
HÁRMASHATÁR 2.0 /2017
Tradíciót szeretnénk teremteni a magyarországi hármashatárok látogatásával (Pipi találta ki)!
Idén hamarabb szeretnénk megkezdeni a SZEPTEMBERI hétvége szervezését, hogy minél többen tudjatok eljönni.
A tervezett szállás helyszín: http://vadasacamping.hu
A tervezett időpont: 2017. szeptember 15-16-17.
Akit érdekel, az jelezze hogy jönne.
A szállást előre le kell foglalni. Egyenlőre 3 faházat foglaltam le, saját magunknak, Kapucnyiéknak és a Pipi családnak.
Faház: 12.500/éj/4 fő, sátorhely 800 Ft/éj.
Ossza az észt a sok köcsög a cikk alatt,,,de rühellem az ilyen okos tóni majmokat..
Találkoztam én már ott németjuhásszal is kanyarban.
észnél kell lenni ott. biztos van olyan idő mikor kiad egy frankó csapatást, de ha nem akkor fájdalmas végkimenetel lesz. lehet kicsit hibázni amiből nagy bukta lesz.
Se majrécsík se szerencséje nem volt.
Nyugodjon Békében.
1.jó reggelt.
Hello. Tárcsa ügyben jutottál vmire? Én nem :/
jó reggelt.
Sziasztok! 98- k&n légszűrű érdekel vkit! 10.000ft. Hibátlan. Köszi
Ahogy killer írja szvíttyből volt néhány az asszonynak a tojó előtt. Rosszat nem igen tudnék elmondani egyik évjáratról sem. Mondjuk fel kell rá készülni, hogy abba kettéfűrészelt motorkákat nem hajtogaccc bele Ha viszont dobsz rá egy horgot utánfutóval szalad mint a nyúl
Másik: lassan jobban jártál volna ha nem a lábad nyomorodik le hanem megvaqlsz Ilyeng gomb, meg csavarválógatókra mindíg szükség van. Azért alkalmazzák Őket mert baromi sok Állami támogatás vesznek fel rájuk. Persze a kifinomodott hallással lehangoló lehet azt meghallani amikor a másik terembe az egésznapos munkádat összeöntik újra, hogy holnap kezdhesd előről az egészet
köszi az infókat
Suzuki swift 1.0
kis benzines autó kellene keresnem hogy tudjak valami melót találni, a nyomorékok a kutyának nem kellenek. egy biztos ha találok egyet és megtetszik árban és képen akkor felhívom, kérdezek, az árról pedig csak annyit érdeklődöm hogy alku képes vagy fix ár. soha nem alkudozom telefonban úgy hogy nem látom a cuccot. van aki korrekt és elmondja neki kit ér meg vagy mi az az ár amiért meg válna tőle, de úgy hogy mondok rá egy árat és nem is láttam én speciel nem veszek semmit és nem is megyek el úgy. ajánlanak úgy hogy ennyi meg annyi az ár, de ha megnézed akkor viszont van hogy szinte alig ér valamit az alkatrész vagy motor vagy autó. nekem pl az opelt aki megvette csak annyit kérdezett hol lehet megnézni.
kb 1 hónapja hirdettek itt a közelben egy zxr 750-et, kíket fejidom nélkül, a szokásos paraszt átépítés krossz kormány endúró fejidommal. nos, az egyik legfontosabb ismérve a motornak hogy BRUTÁLIS a hangja !!!! nem szeretem leszólni a dolgokat de egy öreg /öregebb motornak inkább az előnyeit kell az eladáskor kihangsúlyozni nem a brutalitását. már nem találom a hirdetés de a motort itt láttam a városban épp egy brutális kigyorsításkor szép kis kék csíkot eregetett a brutális csőből, no az pont nem volt benne a hirdetésben !
szeva ! ott van előtte a klaviatúra , csak meg kell szerkesztenie a hirdetést. fejben. bár ez lehet nehéz.
pl, egyedi gyártású tartókonzolok krauser doboz tartókhoz, amihez 2db gyári krauser doboz jár. a fékcsőról pedig csak puskázni kellene általános oskola 2 osztály.