Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A nagy gyereknek a sarokban nagyon tetszik a mikulás!
Pipi nincs eladó toyotád?
Nyugodtan tedd be csak a kipuf végét zárd le mert azt érezni fogod ha nyitva marad. Nekem volt hogy bent telelt a nappaliban.
Nem tudom, de jól hangzik!
Ha a wc mellé teszed még jól is kijöhetsz a dologból
Ez így rendben van de mit jelent a megcsuloppolni
Ha azon kapnálak hogy a motoromon reggelizel tuti megcsuloppolnálak!
Nekünk van garázsunk!
Sziasztok! Tett már be szobába- nappaliba vki motort? Számítsak benzinszagra vagy bármilyen gépszagra? :))
Szeki van aki pippelni szereti Van aki meg hasítani vele Himi épp az az átmenet aki pippeli is meg hasít is vele
Az ő motorjáról akárhonnan elfogyaszthatnám a reggelimet mert enni leeht róla
Nem vagyunk egyformák Nekem például ha már nagyon összeállt újjnyi vastagon a lánczsír a villán spaklival lekotortam a nagyját aszt jóvan. Azt is csak azért mert nem láccott a dynojet felirat A kereket szerintem soha nem takarítottam. Azon annyi volt már a zsír, ha kezeletlen vasból lett volna akkor sem lett volna lehetősége berozsdálnia
Szerintem dzsimi nem kavaszaki Ott a hátújára az van írva, hogy ninja vagy mi már bocs, hogy bele vau
Legalább korrekt,,nem az átbaszós 320-at megy tipus.....
Van akinek elég......
Én ezzel nagyon nem értek eggyet! Igaz ez szubjektív vélemény.Ezek a motorok már nagyon nem MZ (bocs)kategória.Itt semmire sem lehet már rá legyinteni " jóóóvanazúúúúgy"
2 felni lánc fék és kompresszió legyen a többi mellékes
Szia! Én már a facebukon felvettem a tulajjal a kapcsolatot.Egy korrekt,sportszerű ember.Becsületesen elmodta ,hogy gatya állapotban van a gép.
Leélni aztán tovább adni? Aszondod így kell ezt csinálni?
,Ilyen "mindegycsakmenjünk" motor... , minek több ?
felhívod az eladót és beszélsz vele.
Szerintem agyon kinozott,,,esett-kelt ahogy az idomokon látszik,,nincs rajta egy épkézláb elem,,,Ilyen "mindegycsakmenjünk" motor...