Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Őszintén szólva jobb volt amíg adagoló hibás volt egy autó. Kecskeméten volt egy fószer fillérekért javította. Cr-nél majd minden főegység drágább egy komplett adagolónál
van eladó bejgli ha gondolod. Mindenhonnan kapjuk enni meg nem esszük
ez mán olyan öreg bogyesz, hogy kinézni is szarul néz ki Elsőkerékre nem fog ráesni, mert az üllés előtt van a kerék nem alatta
nem tudom neked melyik szutyvadékod volt, az is nagyköbcentivel, hogy menni nem ment sehova az tuti. a vezetési élmény is olyan volt attól féltem rámelőz megrakott ifa
1.na akkor folytassuk a bejgli pusztítást.
Csak nézd meg hány 530d motorhibás....bontóba 60ezet ft egy koplett motor bele....mert nem baszódik el soha...nem lesz adagoló hibás mert nincs benne...helyette a nagynyomásu rendszer és hengerenkénti inyektorral kajál 7-8 liter gázolajat 226lóval és lözel 500as nyomatékkal.....igaz hogy az elektronika egy szopacs benne mert relék helyett mindent modulok vezérelnek....de ott van helyette a vezetési élmény föleg egy automata triptronikus váltóval csak lököd bele a sebbeséget....ezeket a kacat buszokat hamarabb leveszik vasba..javaslom vidd be mig nem esel rá az első kerékre űléssel eggyűtt......ja...és kellemest mindenkinek
1 lépés: gyúrj alkarra mint popej
b+ cr dízel indítás előtt felpumpálja a gázolajat. BMW-t csak akkor amikor fizetnek érte esetleg 50Ft/kg ár alatt.
Shimano válto van a biciklimen, az elég lesz?
Ahogy mondják hiába van nagy f*szod, ha nem tudod használni.
Szeki mail!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Boldogságos karit mindenkinek !
igen ez az újfajta fotóhal ezt már sörétólommal tömik ki gyárilag, hogy valós legyen a súly
A régebbit jobban szerettem az purhab belsejű volt Inkább szívesebben grimaszolok a kamerának mintha nehéz lenne, minthogy valóban nehéz aszt majd be sz.rok emelgetni
persze, hogy tudom
1,8 hosszú 500 grammos shimano bot, shimano stradic orsó, 42 fonott zsinór, vmc horog
Fotózáshoz lehet bérelni, egyértelműen látszik, hogy szerencsétlen halat a szárazról vonszolják be a vízbe a fotó miatt.
Mindez amit felsoroltál szart sem ér egy valami nélkül amit nem emítettél. Azt te jól tudod mi az.
Akkó neked, hogy sikerült?
Azért az ilyenek csak a leg rutinosabb, leg tapasztaltabb, leg izmossabb, leg talpraesetebb öreg rókáknak adódik ám
Egyszer elmennék így harcsázni véled.
azért az az 50 kg zorró nem semmi volt kis szemüveges !
akkor mindig be gyütt valami mák, de most nincs ilyen. régen elmentünk pergetni ilyenkor, vagy kishalas csukára. bár jövőre meló remélem ! most már van tütü van robesz ! és van opel is.

eccer sem
peca nálad csak duma hányszor is gyötté?
aszt a vak is láttya modellfrissítés klönbségre gondótam
utálom karácsonyt ! inkább peca vagy motorozás !
Különböző színűek!

BOLDOG KARÁCSONYT!!!!