Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szeva! nem titkolózom, van pár benzincsap maradék. a kis görbe csövek közül 1 nem eladó az megy majd a saját zx6r-re. tekerővel vagy nélküle.
Privátban tudnánk beszélni róla?
Gazsinak leégett a háza, haverja kérdi tőle.
-te Gazsi mekkora a kááród?
Gazsi válaszol.
- A kurva anyádat, leégett a házam te meg a faszom hosszát kérdezgeted? !
nekem van
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá semmi extra szakadó eső,némi fáradság,csekély stressz,a sor indul meg áll mindenki rágja a kormányt,türelmetlenkednek,.oszt rácsúszás.Ugyan ott ahol két éve történt szinte centiméterre pontosan.A károsult egy Opel astra jobb hátulja dióhéjba ennyi.A többi a casco dolga,de pipi igen alá becsülte a "KÁROMAT" 2éve hasonló baki 500.000ft volt.
Sziasztok, Kawasaki új, ruházat eladó Féláron.
Kawasaki eredeti termékek , új, bontatlan csomagolásban.

Kawasaki SBK csapat téli sapka polár béléssel Ár: 5500ft
Kawasaki cipzáros polár pulóver, elöl- hátul himzett felirattal. Méret: L/XL Ár: 16000ft
Utolsó képek között mérettábla.
Posta ok
Tel.30/9068005
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e véletlenül valakinél egy ilyen benzincsap elfekvőben, amire már nincs szüksége?

Ha esetleg igen, akkor érdekelne megvételre...
no, mi történt? mert pipi láttatlanban biztosítási kár ügyintéző
casco
hu baszod. Belecsúsztál valakibe
Haverom most zúzta le a 2002 rover 400 akárhanyasát. Egyenes úton egyenesen ment kb. hetvennel. Már fénylett az út. megpördült aszt be az árokba Hátúljával érkezett, de azt elforgolódott még. Az alváz gyakorlatilag meggörbült a segédalváz el is tünt, váltó kiszakadt, motor leszakadt a helyéről, bal első kerék is kiszakadt futóművestől. Annyiért lehetne helyrehozni mint az autó mostani piaci ára, úgyhogy kuka.
Szerencsére a tiéden sokkal kisebb a baj. Elméletileg csak az kapott ami látszik. Motorháztető menthető a sárvédő csak talán. Bontóból egy lámpa meg egy lökös, két elem fényezése, szerintem vékonyan egy 100-as, ha az elejét nem kell kihúzatni.
Nálam a krampusz járt
nincs ami van azt én használom