Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azokat már nem robbantjuk onan ki apám!

A sok nyugdíjas meg a sok koheró, meg a felsőrlteg tett róla legutóbb hogy jól kiépítsék a diktaturát kis hazánkban. A fiatalok elmentek külföldre. Nincs is ezzel baj csak majd ha a nyugdíjast nem tartja el a sok koheró akkor lesz majd sírás. Meg ha bekerül a hülye nyugger a korházba majd leshet, hogy úgy néz ki mint 30 évvel ezelőt.No de ezt már nem tudnád egy stadionra se elmondani már.
arany D.I.D. lánc 530-as eladó. 110 szem végtelenítve.
http://www.motorrevu.hu/cikkek/53183-a_kulisszak_mogott
GP-t vissza nézheted https://www.p1race.hu/hir/itt_... itt
Élünk mint szar a vízben!
Halló urak :)
Rég jártam erre gondoltam beköszönök!
Miujsag veletek?
Ne vedd magadra, nem csak az lehet.
Valakinek lehet hobbi autója is.
Valakinek meg lehet státuszszimbólum. pl: egy jó ügyvédnél nem lepődünk meg ha egy szép A8-as audiból szál ki, vagy egy nagy cég tulajdonos aki üzleti találkozókra jár azzal. Mi baj van azzal, ha megtehetném én is azt csinálnám.
Tudjuk pipi de vannak ügyvédek akik ebből élnek. És miért lehet csak munkaeszköz az autó??
Ezt majd akkor amikor zsebedben a pénz Addig csak a remény marad
Nekem mondjuk fizetett amikor tavaly a rendőrgyerek belémtolatott Épp tegnap készült el az autó.
Eddig vártam vele, uzgyanis rohadtúl útálok szaladgálni az ilyen pitiáner szarok helyreállítása miatt. Egy napos karosszériamunkára 3 hetet vártam, 4 napos föstői munkára 1,5 hónapot Nem tudom pestiben, hogy van ez, nálunk vidéken már csak így Mondjuk nekem kellemetlenebb volt a helyzet, mert az én autóm munkára való nem álrajoskodásra, ezért nehezen tudtam nélkülözni Mondjuk te nyugodtan leadhatod a tiedet a karosszériásnak, vagy a föstőnek. Amire az az autó képes arra egy Mol BUBI is A-ból B-be még hamarab is odaérsz vele pesten belül
Látod baszod előbb garázst kellett volna építeni fürdeni ráér később is
Pipikém pesten épitkezésen rabolják egymás elöl a melosokat a vállalkozók
Önkormányzat biztosítója fizet elviekben .közterületen a fák állapotáért ők felelnek
Mert a magyar vállalkozók igénye ennyi
Fasza. Nagy az öröm. Biztos tökönszúrnám magam.
Egészséges fák pesten pár éve a testvére dőlt ki
Jót mindenkinek! Megjött a szél tegnap
Csak lesznek e azok a válalkozások akik majd az emberek fejében elképzelt több százezres béreket ki tudják fizetni
Szerintem nem. A mezőgazdaságot már így is a faragtlan román cigány tölti fel Előbb utóbb ez lesz a kereskedelmbe is