Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló elektrikmen olyan kérésem volna feléd nem e lehetne meg fordítani azon a elektromágnesen a pólusokat,ami azt a rengeteg cigány ide vonzza bpköré szerintem az ország keleti felén már nincs senki,olyan feketék hogy már kékek ,előre is köszönöm a munkásságod.
Sziasztok Szeki írtam Privátba,ha lessz időd ránézel köszi .
Most volt egy 99-es 4400km-es túramotorom. Gyári kopás mentes gumikkal. Nem kellett meghirdetni azonnal elvitték nyár közepén, azóta már 10,000km van benne hiba nélkül. Csak az olaj és az akku volt benne cserélve. Ilyennel én is 15 évente egyszer találkozok.
nem, 2007 szeptemberében lett először kivonva, 11 év.
de ha 10 éve össze tört akkor vagy végleg vagy ideiglenesen ki van vonva a forgalomból, ha az eladónak volt esze megtartotta a kivonási dokumentumokat így lekövethető mikor volt a baleset, mikor lett vissza helyezve a forgalomba. ez nem gond, de nyoma van. viszont minden típusból felbukkan évente több 10 darab az már több mint érdekes. nekem is ki van vonva a B 8 éve, tele is pecsételték a forgalmit mire végre valaki rá jött hogy elég egy a4 -es lap a kivonásról.
Sziasztok üdv Mindenkinek.
ja meg vágott fejidom,meg tunyingvillahíd nagykormányhoz...... Egyébként van most itthon egy 10 éve összetört R1 2000 -es évjárat most állítottam talpra 18000 km van az órában......
https://www.hasznaltauto.hu/motor/yamaha/yzf_r1/yamaha_yzf_r1_rn01-12792601
nos, ezek a parasztok biztos tudják mi a tuning. ha valamit tuningolnak szakműhelyben, akkor amint összerakták a motort vagy paripát - de nem a buzik mociját- akkor beállítják és mérik. ezek akik így hirdetnek parasztok - felhúzva stb. - maguk sem tudják mi történt a motorral csak 160 175 200-LE a semmiből. megy is szépen nem kell noszogatni ez egy büdös paraszt aki lovat hajtott előtte ! a xenon miatt meg ha ugrik a forgalmi akkor kusban van és nyafog hogy miként lehet vissza szerezni ! ilyenkor szokták 2-3 hónapig ültetni az ügyet hogy novemberben megkapja a vizsga időpontot, had fagyjon oda a paraszt ha használni akarja. egyszer hallottam hogy karcagon egy khemionos vett a zx9r B -be egy yoshimura főtengelyt valami 350 000 ft környékén, és ha jól emléxem valami tuning hengersort de annak az árára nem emléxem. szal ha szereléssel alkatrésszel ráborítanak kb 1M ft értékű alkatrészt és arról egy számla vagy mérési jegyzőkönyv nincs az nem több mint kamu. azt már meg sem említem hogy egy 160 -175 LE -s tuningot simán el tudnak érni gyári kipufogó rendszerrel ami ugye a tuning alap tudománya hogy a nagyobb teljesítmény mit is kíván. esetünkben egy karbon kipuffanó hoz 21 LE-t , egy újonnan 120-140 e ft-os laser pedig 32-LE-t ez igen magyarország, már nem csak a politikában és a közéletben teljesít jól magyarország ! itt vannak a világ legkevesebb futott km -es motorjai , pl 19 év után is 12 e km van benne, 600km évente !
Biztos az iridiumos gyertyatol ilyen erős vagy a xenontol.
"Magyszervíz" helyett magyar szervíz-et akart írni. Ami annyit jelent, hogy semmi sincs kicserélve, ami szarrá ment azt megmókolták hogy még éppen működjön.
https://www.kepesmotor.hu/kawa...
még egy barom ! anyádat húzattad volna fel egy csődörrel te köcsög !
túl lassan mentek, itt a helyes technika: https://www.facebook.com/rally...
igen így már emlékszem
bocs én nem emlékszem mi történt baleset vagy valami más miatt van a tábla?
van E váltó is.
pont mikor felfelé kanyarogtunk a szerpentinen épp akkor szedtek össze egy szétesett buell-t , a rájder épp mutogatta a szitut az ismerősöknek, megúszta látszólag épen. fent a parkolóban egy fiat yamaha r6-ot próbáltak meg össze drótozni, a pilótának semmi baja nem volt a motort az idomon és a gátkaron kellett elsősegélyben részesíteni.
9363, emléked őrzi eme márvány tábla !
Mikor lesz motorod?
Vannak tipikusan szar gumik