Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hímikém nagy mázlitok, hogy nem jöttetek
Ez a hely nem olyan szép igényes volt mint a kécskei nyaraló Ez egy lepattant romhalmaz volt Nem úgy volt ám, mint szegény helyen, hogy ez sincs meg az sincs
Itt semmi nem volt Csak lehúzós árak a semmiért
szép ótó
szép piros
Butyi....jövő7en megyek megint arra
Azt kell is. Alapból gyenge....
én is felhúztam a zx10-et el is estem vele☺
Szeki nem küldtél képet a klx-ről!
Persze,,tudom,,nem vág földhöz,nehogy azt hidd!!
Pedig jöhettetek volna Hazafelé beszaladhattatok volna 4 román cigányért, hogy a Csilla tudja őket dolgoztatni a kertbe. Állandóan itt b@sszák az annyukat a kisbolt előtt sörözve munka után
Egy gonddal kevesebb!
mi most nem megyünk.
Himi kb. 3-4000 ft-ért vannak szálláshelyek. Nem voltam még sarudon, de ha csak az is annyira felkapott mint a többi tiszatvai település akkor találsz helyet bőven
Vagy ha a szállásért kifizetendő 12-16 Ft bánt akkor tájékoztatásul közlöm ezt nekünk is fizetni kell
https://www.kepesmotor.hu/kawa...

eccerű, felhúzatjuk 145 -ről 175-re ! csak úgy, a japó tervezők meg firkáljanak azt amit akarnak a papiruszra ! igen megoldotta egy fanatikus az 1000cm3 - az mennyi paci - és szépen elkezdtek elnyúlni a hajtókarok, kiette a csapágyakat maga alól. az mennyi paci ! a hülyék királyai a magyar emberek ! leírja hogy felhúzzák 175 LE-re, magyarán egy zx10r teljesítményére ! még egy idióta eladó.
dehogy,,méé bosszantanálak!! Normális szálláshely hiányában nem!
? ez ott van
remélem hozod ! fel köll avatni ! leszabályoztatjuk.
Ja múlthéten leraktuk
Mondhatnám, hogy ez a ki a f.szt érdekel? de nem mondom A poroszló ökocentrum területén is van egy ilyen tájház azt is megnéztem sőt sz.endrére évente járok a skanzenbe bár mindíg rábaszunk a szaridőre. Én csipázom az ilyesmit még akkor is ha bosszantásként írtad
te jössz???
Sziasztok lenne 1 kérdésem, hengrjejben szelep rugokat mind1 hova kerül vissza? Miért van megjelolve kipufogo szelep rugoja zölddel? Zx9r b
szar idő esetén nézzétek meg,,ne unatkozzatok!!
"A Sarud hagyományait őrző Tájház a Kossuth utcában található. A tájházban Sarud régi lakóinak eredeti állapotban megőrzött használati tárgyait tekinthetjük meg.

A Tájház nem csak a régmúltat idézi, jelenleg is a közösségi élet egyik központja egyben. A lakosok minden hétvégén helyben sütött ételekkel várják a látogatókat. Maga az épület ámbitusos parasztház, egymás mögött sorakozó helyiségekkel. Az alapzata tégla, falazata vályog. Az utcai homlokzaton két többosztásos keskeny ablak található.

A tájház épülete a Katolikus egyház tulajdonában van, ma látható formájában 1901-ben építették. Ez volt a mindenkori harangozó és családja háza. A harangozók ezen egyházi szolgálat mellet földműveléssel is foglalkoztak, ezért a portán gazdasági épületek is álltak, amiket a tulajdonosok építettek. Ezek az istállók, fészerek ma már nem állnak.

Az ajtók régi, széles, úgynevezett kapcsolat gerébtokos ajtók, illetve a konyhán üveges, vastag küszöbbel. A gerendás famennyezetet szép mestergerenda tartja. Az első szoba hajópadlós, a konyha köves, eredetileg tapasztott földesek voltak.

Érdekessége a lakóépületnek, hogy már 1937-ben bevezették a villanyvilágítást."
Vedelheted a sört pipike! Nem izzadsz legalább!!
legalább nem lesz ....... kula ! hajó lesz ?
jó fasza időre szerveztétek
Majd pulóvert meg esőkabátot viszek