Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnáljuk hogy nem tudtunk menni.
Sziasztok . Szóval piszok rég nem jártam itt. Sajnos kicsiny állami aparátusunk miatt külföldre kellet költöznöm. De nem ez a lényeg. Most volt időm olvasgatni visszamenőleg. Sajnos én a fórumos bulit kihagytam már csak a távolság miatt. De most őszintén mi a fasz történt????? Pipi ,Himi ezeréves fórum tagok vagytok biztos van valami a hátérben . Mindenkinek meg van a véleménye de mi a viharért kell így osztogatni. Gyerekek csak kulturáltan.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nem ismerek rátok : Ne legyetek már sügérek. Nem úgy ismertelek meg titeket hogy idáig jussatok. Attól függetlenül hogy ritkán vagyok itt még benne vagyok a fórumba és elég régen így azért van egy két dologról nekem is véleményem de ha lehet csak normálisan beszéljük meg a dolgot........... Vagy ha sokat ugráltok küldök németből pár ezer migránst és akkor lesz nemulass nálatok :) :)

Dszimikém Neked meg Eszternek köszönjük a szervesét A Hibátlan bulit a jó kajákat Malacot lehet sütni ilyen kemencébe? Azt is ki kéne próbálni
No, ezeken osztán kár rugózni még mindig.
Melyik az a 1-2 minmum durvább amiért pofánbasznak? Sorold már fel. Legfeljebb magamat majd nem ütöm le
Mindenki másnak izlett mi Megmaradt bazmeg az egész Ott nyávogtál, hogy mégis hazavinnéd ha lehet Nem volt rajta sértődés én legfeljebb gyomírtónak tudtam volna használni De nem azon van a hangsúly, hogy milyen lőrét hoztál. Volt ott több borzasztó kerítésszaggató Hanem az elv. Én nem tudnék akkora pofátlan bunkó lenni, hogy egy ajándékot visszakérjek Persze nem vagyunk egyformák
? Miért lennék ideges? Te miért fizettél volna a szállásért. Saját családi nyaralómba nem kértem pénzt szállásra
Nem láttalak még ennyire idegesnek. Én se akartam fizetni a szállásért-akkor nem is kellett volna- vittem lakóautót☺
Eszembe se volt visszakérni... Egyedül Pipinek nem tetszett,,finnyáskodott,,mindenki másnak ízlett... Arrol volt szó,"ha nem kell, viszem a picsába".... ennyi,,de hát jopofa dolog itt ilyesmivel parodizálni..
Kösz hogy mindezt leírtad. Részemről NO szájkarate! frappáns válaszodban van 1-2 durvább dolog amiért minimum pofánbasznak,de engem nem érdekel,,mondjad csak... hagy szórakozzon a "9-es" fórum...
Hát ja
"végén visszakönyörögted az elhozott ihatatlan fél liter pálinkádat"
Ez most komoly?
Nem tudom, hogy mire gondolsz Ez a csapat az a csapat bár lehet, hogy nem arról szól már, hogy 3 napon keresztül az asztal alá isszuk magunkat Vagyunk néhányan kisgyerekes szülők is ott. És egyre több ilyen lesz. (Lásd Csimbi is csatlakozik ide mindjárt ) Aki ehhez tud alkalmazkodni az továbbra is eljön az évenkénti kettő összejövetelre aki meg nem az meg szerintem azt csinál amit akar
Nálad többet síró, kifogásokat kereső, nyafogó kislánnyal rég nem találkoztam (de lehet, hogy soha ) A jelen lévő bármelyik 3-4 éves gyerekkel kevesebb nyűg volt mint veled van
Az i-re a pontot nálam az tette be, amikor sírtál bogyesznek, hogy neked nem jó a megjelőlt időpont mert akkor esküvőre, vagy hová a tököme mégy. 20 embernek lett átvariálva az időpont miattad és egyedül te nem jöttél el Azok az apró dolgok, mint például az első találkozásunkor kécskén a buli végén visszakönyörögted az elhozott ihatatlan fél liter pálinkádat Vigyed bazmeg Bár hozzáteszem ha én bárhová ajándékot viszek hát nem lenne pofám visszakérni de úgy látszik vannak ilyen emberek
Az állandó variálgatások, hogy neked soha sincs időbe szólva Minden buli előtt minimum egy hónappal lehetet tudni az időpontot itt konkréttan 3-al. Furcsa, érdekes ember vagy Emléxem mikor a kutya haveroddal lekoccoltatok az lfp-ből, mert ott olyan csúnyán beszélnek Hát mi az anyátok picsájáért mentetek egyáltalán oda
Az a fórum semmi másról sem szólt, akkor meg mért sértette meg a cizellált lelketeket
Tudod Himi az a véleményem(ez csak az én véleményem tehát nem biztos, hogy így van) Egy sóher, ingyenélő, potyaleső vagy Neked a legnagyobb problémád az, hogy egyáltalán fizetned kell valamiért Pedig a világ ilyen Varga Miniszter Úr is megmondta: "Nincs ingyenebéd"
Hát igen,,ennyi,,,vettem az adást Pipi.No problem! Ez a csapat már nem "az" a csapat Pipikém! De lényeg hogy jól éreztétek magatokat!!
Persze, hogy vasárnapra se maradjunk sport nélkül Szekeres Úr kitalálta, hogy gyerünk egyett vizibicglizni, mikor tljesen tisztába volt vele, hogy a kacska lábával Ő nem fog tekerni vele egy métert se
De nem baj a pipi símán letekerte egyedül(kín keservesen) azt a 4 km.rt
Ezt a távot szoptuk be
Összeségébe e szánalmas társaságból talán a kutya volt a legértelmesebb
mind mentálisan mind iq-ra
iRIGYELLEK BENETEKET, HOGY EBBŐL SIKERÜLT KIMARADNOTOK
Talán az egészből az ért valamit amikor kerültünk egy kört az erőgéppel
Aztán volt egy még nagyobb vadbarom (sajnos szebb jelzővel nem tudom illetni és ilyen pocsék szar buli után az sem érdekel, hogy ha megsértődik) Überelte a másik marhát Biciglizés után gyerünk el kenuzni Mi a faszt gondolt, hogy a vasember versenyre neveztem be ráadásul a marha azt merte pofátlanul behazudni, hogy 4 km-er az egész táv Persze mi voltunk a legnagyobb marhák hittünk a majomnak Csak oda az út 9 km-er volt Na a seggem azóta is fáj és mindig arra gondolok, hogy a magzatvízbe kellett volna elpusztulnia az ilyen fasznak
Aztán egy kicsit kisütött a nap. Na nem ám száz ágra Éppen csak néha kikandikált a rengeteg felhő közül
Valamelyik marha eltalálta, hogy gyerünk biciglizni
Na a csuklóm azóta is fáj
Aztán a kajákat is minden létező módon elrontották, ezért enni nem lehetett belőlle
Szó szerint éheztünk
Na ja, és még a pizzát is magunknak köllött mögsütni.
Az, hogy az idő szar volt az egy dolog De a társaság is igen pocsék volt
Egy nagy klasszikust idéznék ami ide illik: "Jók a programok, csak sok a köcsög"