Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

De most miért is kell ezen meglepödni. Hónaprol honapra egyre több kocsi, jármű vesz részt a forgalomba. Persze hogy több a baleset mi egy éve vagy féléve, mert 1,5 * Annyi kocsi van forgalomba. Régen egy családnak egy autoja van. Manapság már a család kutyája is auto tulajdonos.
Aztán valamelyik nap annyira berágtam, hogy mondom inkább megyek ezen a szar nacionál útakon haza de nem araszolgatok az mo-án egy órát. Mondom időben ugyan ott leszek de legalább gurul az autó nem őrülök meg a topogásba. Kecskemét előtt 4 km-re teherautó kontra személyautó találkozás Mikor már a 2-ik mentőautó is eljött mellettem kezdett gyanús lenni a dolog. Aztán szemből elkezdtek szálingózni az autók. Na mondom hátha lesz már végre valami. Egyiket megállítottam aztán elvette a jókedvem azok az autók, nem szemből jöttek, hanem visszafordultak A kamionokat is forgatták vissza teljes útzár volt. Izsák fele egy 30-as kerülővel csak sikerült beérni kecsóra Azok az útjaim amik egyébként autópályákon 1,5 órák szoktak lenni az utobbi időbe simán 3 órák. Úgy, hogy már nincs is csúcs az m7-en.(ugyanis azon is járok) ott is baleset baleset hátán jó bejött a sebességmérés gratulálunk
Most például szeptemberi hónapban azért lett leporolva az összes elfeledett szarjuk mert azt mondják, hogy sok balesetet meg kell fékezni ezért van kint az összes mérő. Ez biztos így van mert egy útvonalon simán 3-al is találkozok Ehhez képest ennyi baleset mint amenyi ebben a hónapban én belefutottam nem volt 26 éve vezetek heti kétszer biztos járnom kell az mo-át meg az m5-öt. Gyerekek hát ez katasztófa. Baleset baleset hátán, ha épp nem baleset akkor meg basszák az utat. Az Mo már egy hónapja kapirgálják, folyamatosan feltorlasztja az m5-öt. Az m5-öt is kapirgálják pluszba éppen 3 év alatt nem értek be egy kecskemét budapest szakaszt, hogy rohadnának meg. Éjszaka meg basznak dolgozni,hogy feleződne a munkálati idő
Ez most mi, kaptál egy ekáer ellenőrzést nem nagy kunszt Rendszámot beolvassa aszt mán mutassa is. még a számlát se nézi meg mit viszel
Sokkal jobb! Ami a legjobb hogy a statisztika nem változik szart sem. Tehát kurvára nem tudnak rá hatni. Viszont bisztos bevétel, sok a rendőr azokat meg el is kéne tartani.... véda kapuk jok voltak az elején. Csak már megszoktuk. Azóta én se megyek már ott 299- el mint korábban. Viszont a mozgobtrafi az tuti!

Következő lépés az lesz mikor minden járműbe polosja lesz, ha átléped a határt jelent és fizetel.

Már a gyerekeink is csippelve fognak születni. Nem kell itt újjlenyomat meg személi, meg utkevél. Lesz egy csip a böröd alatt, az mutatja mikor hol vagy és ki vagy meg milyen jogaid vanbak. Ennyi.

Faszaság lesz itt a jövő!
Amugy a mozgo trafit régi blokkoloval ki lehet ütni.
Pedig barátok
Szekikém neked rendőr fétised van Ők az érdekünkben dolgoznak
Na akkor mondom a jó hírt! Minap a rádióban hallottam miközben araszolgattam azon a kibaszott M0-son egy rendőrségi vezér azt nyilatkozta, hogy megszűnik a bokorból egyéb helyről bújkálva tőrténő sebesség ellenőrzés A következő mondatában azonban hozzátette, hogy mostantól fogva civíl autókat fognak üzembe helyezni sebességellenőrzés céljából, sőt teherautókon és munkagépeken is lesz majd ilyen sebességmérő készülék
Hát ez azért mennyivel jobb ugye
10 fölött.
Ez komoly kérdés?
Vagy már túl késő van és elfáradtál.
Jo jo, de miért a konyhátokat mutogatod?
Helló! 99-es zx9r-en 50pár ezres futás után mekkora hidegen mért kompressziónak kellene lenni?
Azért szebb helyeken járok
Tényleg nem csúnya még megtűrnek
Ez igaz Garázs a legjobb hely van már wifi
Amugy nem is csunya falu az a nagykőrös.....azon elmélkedem hogy engedik hogy ott lakj
Sebaj....a kényeg hogy az én tehenem borja....a többi nem számit mellesleg még mindig a garázsban laksz???
Mielőtt hülyeségeket írkálnál vissza, az enyémet le sem lehet tagadni
Megnyugtató bogyesz, hogy semmi hasonlóság nem látszik köztetek Akár a szomszéd fiukát is fényképezhetted volna A fénykép alapján kiderült, hogy nem te vagy a gyerek biológiai apja. Mindig is gondoltam én, hogy Zsuskának van annyi izlése,hogy nem fexik veled össze. Na legalább a nevelt fiadból még válhat ember Sok boldog szülinapot kívánok neki
Baleset után szépen felépülni látszott. Aztán daganatos lett ebből kifolyólag. Többszőr megműtötték de egyre agresszívabb lett a betegség. Néhány év elteltével egy kécskei fórumos buli napján jött a hír, hogy szervezete feladta a harcot jó srác volt...
Szép gesztus szeki de minél kevesebb táblát kelljen oda felcsavarozni Nyugodj békében 9363