Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2. Üreset? Mi a fenének Tán te is meg agya lágyultál mint dzsimi
no azt én is keresek.
VÉGÜL IS LETT ÜRES PÁLINKÁS ÜVEG?
Jövőhéten?
De a legfontosabb, mielőtt bármit is csinálnál. VEDD KI A HÁTSÓ KEREKET!!!!
maga meg mit héderel az udvaron kék pólóban ! szerdán fél 5 körül !
üdv ! 15 e ft, van.
Hali.
Hozzáférhetővé teszed az indexet hátulról. Kicsavarod a 224-es csavart, leveszed a 92200-as lemezt, a 23051-es gumiból kiveszed a 92200B lemezt, és kifordítod a gumit az idomból.
Vissza felé fordított a sorrend.
Helló! Bal első index -et akarok cserélni de egyszerűen nem bírok rájönni a trükjére . Valaki aki már cserélt indexet kérem ossza meg velem is a módját . Köszi előre is .
Szia Kawasaki lámpatartó konzolt keresek.zx900E-re.
06704554339
Jogos a gyárból motorhibásan jön ki mind!
Helló srácok! Az új trafó milyen áron megy a géphez? Vagy van hozzá jó minőségű utángyártott?
engemet
Hamár ilyen szépen mekkért.
2
Jimmy. Esztinek vittél leveskét?
hát a 78-as felvételen még 1015 méter volt ráfestve most meg már 1014 méter írtak rá. Szerintem a sok hülye túrista kitaposott belőle egy métert
Vihettél volna egy talicska földet a tetejibe!
egy fauvé nem lehet jó. Minden páros héten valami bosszantó kis apróság szarik be rajta (rencám világítás, műszerfal világítás, szivargyújtó ilyesmi) minden páratlan héten valami komolyabb cuccnak lesz nyűgje( ablakemelő, riasztó, tetőablak stb. és minden páratlan hónapban valami cseredarabos lesz, lengéscsillapító, gömcsuklók, stb. Fél évente önindító,, hűtő kilyukad évente vagy váltó vagy komplett motor
kár piszkálni a borát, teszi a dolgát, hibakód nincs és csak a benga szab határt a teljesítőképességének. ezzel mellé fogtál hemüveges.
egy renyő már csak az előállítójuk miatt sem lehet hiper szuper Hozzáteszem mint ahogy egy bora sem Ez az igáskocsink alap dolgokra használva
Köszönjétek a szar navigációtoknak
Dzsimi vett egy 800 ft-os zempém észak túristatérképet mire felócsúdhattunk volna a rajtkövön álltunk
A füzéri várat én is sajnálom Én arról nem mondtam le Jó szerencsével jövőre ismét megyek abaújszántóra onnan én megtámadom az északi pont felől túrába
ne röhögj kis szemüveges geci minket és másokat megsétáltattál ott fent a semmire ! császkáltunk és keresgéltünk mint az eltévedt hegymászók. látni kellett volna a tündi arcát és kapucnyi képét a te kis eltévelyedésedkor. úgyhogy kis szemüveges jössz a csapatnak egy ingyenes füzéri várnézéssel és idegenvezetéssel amit neked köll tartani, ha nem sikerül a tárlatvezetés a toronyból lógatunk ki, azon az oldalt ahol ha kilesel egy medanszijé látszik a távolban -az a meredekebb- ! oda csődítettél sok gyanútlant hogy te másnap jymmi vel learasd a babért ! fenjük a kaszát kis csávó !