Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

engem meg szondáztattak, na bumm. Pont egy szétrohadt kölcsön autóval mentem rá se nézett papírt se kért.
A bmw hangja olyan mintha egy F1-es közvetítést néznék. Az R1 M az meg olyan mint a Laci bácsi traktora.
Ez a kis pecsét a legrosszabb esetben is minimum 45 perc...egy hosszu pihenő...ha van egy fülke kontrol sz ujjabb 45....el tudnak szórakozni a fiuk....a legnagyobb meglepetés mikor kivesz a pályán...kitetel majd közli hogy hol volt idáig már 20perce várjuk.....pályákat én is használom....hát 1 teljes káosz....65el poroszkálók és társai...m3 m0 m5 de az alsóbb utak sem jobbak
A te foteledből hatost látsz én veled szemben ülve kilencest.... te sem hazudsz és én sem... de ez nem az a topik.. Köszönöm a lehetőséget
Szerintemez pont nem elöreövisz. Társadalmi szempobtbol semmiképp
a nem szokásom..... Valamikor a műszaki dolgokban kerestem magam... óraidőben meghatározva 5 évre tehető hogy a spiritualitás, ezoterikus világ,vallás(csak tanulmányozási szándékkal) illetve a filozofia, pszihologia,...... stb irányában haladok, és teljesedek ki folyamatosan.
ez most úgy hangzott, mintha a wikipédiából másoltál volna ide be egy részt
A változást az emberekben kialakuló tudatosság eredményezhet.. a lázadás, zászlók alatt vonulás, erőszak semmiképp.A félelem folytonos fenntartása a cél amit megszokni lehetetlen, mivel teljességgel életellenes.... Tudatos élet, étkezés kertészkedés, új dolgok teljes mellőzése (áruházak elkerülése) ,elégedettség együttműködés, szeretet.... Ez visz előre más nem.
Jaja, én nekem nehéz a lábam meg a csuklóm is igen hajlik.
Lekopogom, még nem lőttek be, és ami a legfontosabb., nem okoztam balesetet.
legalább ennyit lazítottak. Már csak az kell, hogy egy órán belül rá is gyere, hogy nem jó helyen jársz, meg el is tudj küldeni egy sms-t.
Ez a helyzet egy kicsit lázadozunk azt majd megszokjuk, hogy nem változott a világ
eszalatt a lánc
Csimbi erről tudna mesélni Mondjuk neki blokcsere lett a vége
Rám jellemzően családdal hátul igyekszem minden sebességhatárt precizen betartani...de szombat napon adott helyen ötvenről harmincra csökkentett sebesség (útjavitás miatt) jelzem szombat nap egy munkás sincs az úton.Enyhe emelkedő ahol ugye még ötvennel robogsz majd egy harmincas tábla felérsz a domb tetejére és szemben a mérőúr és ugye tudjuk hogy 46 már harminc ropi...ez balesetmegelőzés, természetesen,mi más.........erre hab a tortán a mögöttem nyomuló (10cm a lökháritómtól ) fiatal titán vagy öreg kapuzárásos emberke aki csak menne csak menne.........gáz fék villog....kedves rendőr urak az ilyen és ehhez hasonló nyilvánosan renitens autósokat motorosokat lenne célszerű kiemelni a sorból...jaaa hogy ahhoz ki köll szállni az autóból intézkedni kell (kalap kabát megigazit,jelvényszém...stb) jegyzőkönyv felvétel feljelentés körmölés....ááá macera.háromlábú kibasz tiz perc alatt (kellő aljassággal elhelyezett) több százezer csörömpöl a számunkra láthatatlan kasszában......szolgáltok és védtek teljesen igaz de hogy nem azokat akik eltartanak titeket az úgy igaz mint az a nap ami minden reggel megjelenik az égen....szeretettel
hát pedig pont ez lenne a lényege Ha feltartva 40-el mégy akkor nem is futsz bele a radarba és jó esélyel nem is lesz baleset. Egyébként a megjelenésüknek a különösen veszélyes helyeken kellene megjelenni lassítani a forgalmat. Az, hogy útépítéseknél kamazra meg bobcat-re vagy toronydarura lesz eldugva egy mérő azzal nem fogják tudni lassítani a forgalmat, ergó nem is fog csökkeni a balest viszont bevételi forrásnak kitűnő lehetőség
mondjuk engem nem érint január 31-ig jó vagyok bárhová
ez újra működik állítólag.
Azért én azt sem szeretem ha engem feltartva 40 -el cirkál a paraszt lakot területen belül abokáját lefosva mert lát egy rendőrt állni az
út mellett.
Tavaly még így volt, idén változott a szabályzat.
Ha felmész egy autopályára és nincs matricád, egy órán belül utólag megvásárolhatod semmi féle következmény nélkül.
Tévedsz.
Minden embernek alap szükségletté vált. Az öregebbek töbnyire akik halnak nem volt ilyen fajta szükségletük. Tehát vagy nincs vagy csak egy van a családban.
Viszont minden takony 17éves hülye gyereknek viszont szükséglete az autó. Amit a szülők biztosítanak is.

Manapság egy 4 tagú modern tehetős családban mindenkinek van saját kocsija.
Erről nincs információm, hogy az hogy változik mindenesetre az a becsült 600 ezer magyar aki nem itthon él az nem is itthon kocsikázik ugye, Emellett egy közepes városnyi emberrel csökken a lakosság éves szinten az eltorzult születés-halálozás rátájának köszönhetően. logikusan gondolva inkább kevesebb járműnek kellene lenni nem?
ja azon meg emeltek. remélem az évesen nem én nem szarakodok az összes autóra megveszem, hogy ne azon kelljen gondolkozni mikor melyik megyébe járok. régen ha beleszaladtál matrica nélkül egy fizetős útra éjfélig megválthatad és jó volt. Most ha beleszaladsz azonnal asszem 13 ezer a bünti, nincs kiút. Sokan csak tévedésből is beleszaladnak pont elég egy kijárót elnézni és annyi...
Elméletileg és ezt halkan jegyzem meg, a rendőri jelenlétnek kellene lenni a visszatartó erőnek. Szintén halkan a célnak nem a büntetésnek kellene lenni, annak csak egy szükséges eszköznek. Forgalom lassítást a rendőri jelenlét biztosít. Arra gonolok, hogy kiálnak úton-útfélen a kukásmellényükben amit már messziről kiszúr az ember az fogja vissza a sebességet. szerintem. Az, hogy ifáról, meg kotrógépről mérnek amit senki nem lát és senki sem számít rá szerintem kevés esélye lesz, arra, hogy visszatartsa a sebességet. Azt a rendőrt is sajnáltam akit kiküldtek mérni minap solt belterületére. Araszolva lehetett végigjutni solton az 50-es táblánál. Láttam rajta, hogy majd elsűlyedt szégyenében mi hülyének nézhették már Az utobbi időbe nem tudok úgy menni, hogy ne lenne mindenhol dugó. Nem tudom mi a fasz van de olyan mintha minden gyorsforgalmi utat egyszerre javítanának Lehet még 2020-ig ki akarják belölle szedni az osztópénzt amit csak lehet, utánna úgyis elapad a forrás. Azokat sem irigyeltem nyáron akik az M1-et használták. Az 1-es fő út is el volt esve egész nyáron
Pénteken már nem tudok az M3 ason ugy haza menni hogy ne késsek legalább egy orát.

DE drágább a matrica az a lényeg.