Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mátra
Ezen meg annyian rugoznak feleslegesen. Használt autó a nevében is benne van. Ha olyan qrva jó rendbe lett hozva,hogy szakértő is alig állapította meg a javítás tényét akkor meg mi a baj? Én gondolkodásom szerint egy használt autó lehet törve, csak legyen szépen megcsinálva ennyi
Ehhez különösebben nincs mit hozzáfűzni szeki
De vagy a fauvé rajongó
Ha nekem egy újszerű autónak ekkora lenne aszervíz igénye hát én bele is hugyoznék a konektorba
120 ezer km-ként vez lánc csere 250-350 ezer ft között
200 ezrenként befecskendező darabonként 92-ért testvérek között is 370 ezer csak ezek a hibák levetítve mennyibe is jönnek ki km-enként amit normál esetben 300 ezer km-ig nem is volna szabad találkozni vele? kiszámolgattam Minden megtett km-er után beteszel a malacpersejbe 4,4 ft-ot Mennyi egy km-ernyi benzin?
Ha most 360 ft-ért tankolunk egy liter fogyasszon ez a fos 5 litert 100km-erren akkor 5x360= 1800/100= 18 ft/megtett km-er. Vagyis km-erenként kifizetek üzemanyagra 18 ft-ot+ hozzácsapok 4,4 ft-ot a szar konstrukció miatt szervízköltségre. Ebben nincsenek benne a kopó alkatrészek, olajcsere, gumicsere stb. Gratulálok a folszvágen konszern csodáihoz. Ja a tojotához meg minden drága ugye 150 ezer km-ként cseréltetem a vezérlést. komplett vezérlés görgőkkel szíjjal 36 ezer ft, 15-ért kicserélték hát tényleg qrva drága
Kapucnyi többek között azért vett még egy bajor motort a meglévőhöz, mert lánccsere 400 ezer ft-ba fájna neki, ennyiért inkább vett egy komplett blokkot Hajrá bmw is
sedu a tettes
Sötétben festették, csukott szemmel.
Erre rossz flakonból fújták a festéket
ebbe a színbe ?
Az újabb hátsójával jobb lenne.
Hátul a lákátos nagyon kanalaz
nézegettem még tovább. Sok mindent jáccanak led zeppelin gánszendrózesz stb. Nagyon király
örülök hogy tetszett kis csávó !
végignéztem, qrva jó nagyon jól másolták az egyenáram/váltóáram-ot
Ez egy FARMER Struck
éjszidící
Jok ezek a romeok, nem hiaba. Ha öngyilkos szeretnek lenni vennék egy Romeot hogy legyen is rá okom. Ez is kb mar fizet erte csak takarodjon a portarol. Ajándékba adja az autóra költött számlákat is, szépen könyv formájában lekötettve.
Há nah. Yamaszaki!
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/alfa_romeo/156/alfa_romeo_156_2_0_16v_t_spark_selespeed_a_saman-12980740