Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-6r_ninja/kawasaki_zx-6r_ninja_tura-14042844
ez hagyomány, szar nemzet vagyunk, szar alakokat ültetnek nem méltó helyre, ennyi, szar ország szar vezetőkkel, mit vársz hogy a műsorok is nem szarok lesznek
Én is a spileren néztem az ismétlés de nagyon gyenge volt a spìker
de nem ez lenne a normális?
Itt lehetne megnézni a különbségeket ki mit tud.
Adnék egy köbcenti limitet és egy minimális súlyt aztán győzzön a jobbik! Gumi legyen még azonos aztán lehet fejleszteni.
ez meg milyen politika már
milyen hitvány dolog büntetni az épp aktuálisan jobb technikát. Ez úgy is időről-időre változik, ki mibe fut be éppen
Én az égvilágon semmi korlátozást nem szabnék egy ilyen verseny. Leírnám a motor jellemzőjét. 2 keréken fut és robbanó motor hajtja. Slussz.
Nincs kg, lóerő, fordulat semmi. Gyártók hozzák le a legjobb tudásuknak megfelelő motort amit a pilótájuk ki bír motorozni azt nyerjen a jobbik.
Milyen dolog hátrakötöt kézzel boxolni
Nagy gyalázás volt megnéztem mind a 3 ducati győzelmet. Buták mert nagyon fölényesen nyertek így el fognak venni a fordulatszám előnyükből valamennyit.
hajnalban volt, nem akartam felverni a páromat. sajna még nem láttam a nyitó fordulót. pedig szeretem a sziget csatát. már itt is van spíler, de ők is hajnalban ismételnek, déltől estig meg meló.
hétvégén nem láttál eleget
Kéne elérhetőség, hogy megbiznicelhessük :)
Na nem onnan tudom, hogy a tiédet megjegyeztem, hanem mert az asszonynak is akkor van
El is vittem a családot ebédelni, előtte szépen megborotválkoztunk Én is kiöltöztem mint szaros pista jézus nevenpján, még farmert is húztam
Azt mentünk az agroker büfébe
Kijött a 2000 fordulat különbség bautista arcon csapta a kawasakit!
a 2005-ös tartósabb
Minden jót kívánunk innen a szomszédból