Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

jól jelzi a 24 órás verseny kik azok akik végig is bírják, nem kell kivételezni, van hogy a zx10r is elvérzik, akkor egy áprils vagy ducati bmw hol járhat technikailag. nem kell túllihegni, ha van pénzed akkor bármilyen szar technikát is eldédelgetsz akár évtizedekig, lehet az guzzi ducati bmw , csak megfelelő kincs nyomja a zsebed vagy a gold maestro kártyád , ennyi
aki pedig nagy teljesítményű motort vesz az tudja be hogy egyszer az is el fogja fosni magát, csak ki hogy veszi fel a történetet, van aki szivére veszi van ki a pénztárcájára, én is a szívemre vettem a koszlott suzzzzzzuki-t , azt is a benzin mellett csak komplett blokkal lehet életben tartani, és csak 24 KW persze mindenki úgy beszélt róla mint a robeszok elitjéről, természetesen itt is csak pénz kérdése 24kw életben tartása. mindjárt lett hozzá egy tartalék blokk is ha úgy esne hogy megesne.
az a nagy helyzet hogy eddig mindig én alkalmazkodtam a -fostalicska egyenes kormányos - motorokhoz, mert azzal nem fogsz elesni meg nem fogsz gyorsan menni meg a retkes fasz tudja mit ki nem találnak rá. bogyeszt is követtem 110-el eddig a porfészekig, majd a városba érve lelépett, majd cigivel a szájban várt a kapuban hogy milyen frankó a....... , persze, kécske határában egy kigyorsításon végig váltom mind a 6 fokozatot és ki tudja mikor találkoztunk volna amikor fighteresekkel is haladok 110-120-al szerintem ne kezdjük el éltetni az egyeneskormányos szarokat, persze milyen vagány csákók mikor a itt a belvárosban rajolnak a szarjukkal. csak zx10r meg a többi 1000 motor mellett vannak kusban, meg mikor teligázon kell végig veretni a váltót, és visszapillantó szökevények lesznek belőlük. nem kell ezt túl lihegni, el lehet motorozni a csupasz motorokkal , de nem egy kategória.
ha arra a z1000-re gondoltál aminek az első fékcsöve épp majd el nem szakadt mert épp rövid volt, vagy a fekete füstöt okádó zx - 10,12- vagy milyen injektorokkal felszerelt motorod, nos nem is tudtam hogy versenyezünk legközelebb szólj , és külterületen újra lefuthatjuk, nekem még csak szar zx9-em van, remélem te is elő tudod kaparni azt a füstös z1000-et.
már nem aktaív fórum tag kanári vagy a barnus így nem tudják igazolni hogy a fostalicska zx6r-el végig nyomtam velük egy mezőcsát mátra kört, és nem 110 utazóval, esete meg is jegyezték hogy jól bírja a kis 600-as
majd jelzek ha újra versenyképes állapotban leszek ..........
Ezen felesleges rugózni. Hosszú évek óta bármelyik ezres sport megy olyant, hogy ledobja az ember a haját, +-10 lóerők szart sem jelentenek. Az elektronikai segédletek a futómű különbségeket is egybemossák, fékekre se nagyon lehet már panasz, szóval nyugodtan vegyen bárki bármit, nagyon nem lehet mellényúlni. Az újkori apriliáknak meg nem olyan rossz a hírük. Nekem pláne nincs velük bajom, suttyó koromban egy aprilia etx volt az első normális motorom, imádtam, faxán ment. Már amikor ment.....
Szeki a z1000 mögött is lemaradtál :-)
Mi ez az olasz talicska, annyira nem megy hogy 130-nál 11000-en kell pörgetni? ZX10-en nem maradna fent sokáig. A váltás sebessége az tetszett, amúgy Pipi mérete a motor.
az elején még volt néhány sárga mező, az apriliával már nem.
pár napja itt helyben egy fekete RSV 4 -el együtt haladtam pár métert a 4 -sen. a lámpán elrajtolva még rám nézett majd sűrű gázfröccsök közepette elrajtolt, még el is emelte az első kereket pár centire ! csak a 24 órás versenyeket nem bírja !
Redding helyezései a versenyein.
Lehet, az új Mengyelejevféle periódusos rendszer.
ez miez ?
Erre mondják. Ha te nem állsz meg, nem áll meg senki.
nem csak ketten vertétek oda magatokat szeki a világon
ha jól felszívod magad -vigyázz- akkor max kipukkansz már irígy is vagy ? egy laza csávó aki úgy él ahogy szeretne, azon dolgozik amit imád, és még olyan fájdalmak árán is folytatja amit és is ismerek, nem csak hallottam róla.
Eltettem belőle 4 köbmétert, jöhet a napsütés, mennék motorozni.
2. Hát májusban ez arany
1. Na gyün az arany az égből.
tudom kb.20 éve a jászberényi haverom a hűtőgyárból minden nap haza lopott egy alkatrész, hogy nyárára meg legyen neki a hűtője. De minden évben akárhányszor összerakta, mindíg egy kib.szott tank jött ki neki belőle
Vegyél használtan pár régi orosz hűtőt, mosógépet, tv-t, barkácsgépet. Szedd szét mindet, ha jól kevered az alkatrészeket összerakhacc te is
egy tankot. Egy igazi működőt!
Dzsimikém! te is unatkozhatnál mint ez az orosz
Kellene egy kerti dísz az udvaromba
https://player.hu/tech-3/egy-o...
Nos össze én is tudom magam így törni ha jól felszívom magam ezeket az eredményeket is elérem Legfeljebb a fiatalságát irigylem,ezért viszont minek tetted ezt ide?
broken femur = törött combcsont
Ki ez a béna fasz aki szezon előtt így összetöri magát
szegény killer ezt mindenkitől megkapja Pedig pont azért lett motoros, mert a bukóban nem látszik Mondjuk nagyon nehezen tudja csak felhúzni