Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt se kell műszakira vinni
Hajrá Debrecen! 😀
Négysávosítás a Sámsoni úton, aszfaltozás a Cserei, a Kard és a Tizedes utcán, jelzőlámpás útkereszteződés a Sámsoni úton a Budai Nagy Antal utcánál, valamint a Kard utca csatlakozásánál. Többek között ezekre is számítani lehet a következő években.🚗🚦🚧
Ja igen,azt szeretném még kérdezni hogy létezik valahol magyar nyelvű service manual?Eddig csak angolt és németet találtam de a fordító program nincs rá hatással.
Közvetlen tapasztalatom csak a gyári dobról és a most is rajta lévő Akrapovicról van.Gyárival csak vizsgára viszem,nem szeretem mert nem nagyon hallja a többi forgalomban lévő autós.Az Akra már hallatja hangját rendesen killerrel is.Tetszik a hangtónusa is,nem akarom eladni viszont az ART-tól lefőttem mint a kávé.Addig megyek amíg meg nem szerzem.
Igen,a Tiédről beszéltünk már Szeki bátyó csak ott akadtunk el hogy mókolás nélkül nem szerelhető fel az én E típusomra.Egyébként tetszett amit láttam.Ha nem akarják elvinni tőled és én sem találok megfelelőt akkor egyeztethetünk,hátha találunk mindkettőnk számára jó megoldást.Thx a linket,egyenlőre írtam a hirdetőnek.
No erre az ördögszekérre került az a dob.
http://youtu.be/7nqD94UvZhM;list=UUASIqm00Qey8TB22IviVZlA&index=32
No, meg a pihegő elfogó rakéták.
nálam ő viszi a prímet: http://youtu.be/UeC11lqpRBs
én végig próbáltam pár dobot, egy solnár balázs haverjához került, no azzal csak 2. ben szerettem haladni oly mennyeien lövöldözött. acél bódis, és karbon akra szól jól igazán rajta, nekem titán van, az is becsületesen kukorékol, de ha nem nyaggatod akkor a rendőr sem szól érte db killer nélkül sem, feltéve ha nincs derékba vágva. halpikkelyes remus ...... dob vol még ami piszok jól szólt, kerek dob és öblös véggel. azt csak próbáltam de nem vettem meg. azt bánom is. akra rendszert keresek majd rá, karbon vagy titán véggel. de a z1000 4:1 verseny rendszer is jó rá, azt alakítani köll. pár napja láttam egy 28 e km es zx7r -t, azon bos dob volt, odakint szeretik itthon nincs akkora feelengje mint más doboknak, volt muzzy rendszerem és vance&hines ss2, de ők rekedt amcsi ordítást produkáltak kb mint az M4. őket elengedtem, ahogy motoroskiller is. sztán láttam hogy z1000 re rakták föl de ott sem jött át az amcsi érzés.
nekem csak karbon van és teljes értékű. a jófogáson békés megyében hirdet valaki lengővilla sárvédőt.https://auto.jofogas.hu/bekes/Kawasaki_Z_1000_hatso_sarvedo_124571686.htm ő gyárt zx9-re is hívd fel kérdezz rá. én is tőle fogok venni, gyalázat hogy esőben hogy elázik a csizma ha nincs lengővilla sárvédő. egy keresztkérdést viszont tegyél fel neki, honnan vagy miről lett sablonozva a terméke, ugyanis készültek rövid "szportos " megoldások amin rövidítettek a láncvédő hosszán, így még a hátad közepe az idom alja, vagy az oldaltáskák is zsírosak olajosak sárosak lettek a rövid láncvédő miatt. ami negatívum hogy nem teljes értékűek így a lengővilla alsó forgáspontjai ugyan úgy áznak mint lengővilla sárvédő nélkül. valamit a szépség oltárára is dobni köll.
Már nincs! Évekkel ezelőtt megváltam a sablonoktól!
Basinak szokott lenni lengővilla sárvédője.
Üdv! Köszönöm az infót,megerősítést kaptam hogy jó döntés lehet ez a dob.Látom hogy nem sima ügy a beszerzése de nem fogom feladni,mint ahogy a lengővilla sárvédőt sem.
Aki kitartóan keres az talál.
Örülök hogy jobban vagy! 👍
fejidom 50 lámpa 60 konzol 35 / 20 műszer 35 ram air 30 ram air idom 15 ram air rács 8 plexi 10 ram air takaró : csak újban van 25 /db.
ez pénztárca kimerítő válasz volt. javíttasd meg a fejidomot, és góóó tovább. ha festeni kell akkor inkább egy jobb szín vagy alapszín és matricázás jobban feldobja. egy biztos kevesebb jobb lámpa szárítja az utat mint a zx9, de egylámpásan is használható.
Nagyon szépen köszönöm a kimerítő választ!
nem csak fényképeztem, ezt előre engedném. a komplett shark rendszerre undorító volt feltenni a akra matricát. komolyat szólt és még szól is csak a barom magyar levágott belőle, csak semmi pánik, ahogy egy motor és az ára bukik lefelé és azoknak is elérhető akiknek a talyicska vásárlása is magas, no mikor az ilyenek kezébe kerül egy jó dolog akkor majd ők parasztba megoldják "brutálisba ".
tünetek elmúltak, próbálok vissza zárkózni az élethez.
üdv ! zx6r -em en volt, egy angol motoron volt, piszok jó hangja volt. amikor jöttek megnézni a dobot, csak beindítottam, megpörgettem és már csavaroznom is kellett lefelé. jó választás. volt kékben is a zx9 en, tényleg egy angol sráccal bótoltam el.
üdv ! hogy fel tudd szerelni cserélni kell: fejidom, fejidom tartó, ram air csövek ram air takarók, ram air rács, ram air beömlő idom, műszertartó,lámpa,plexi, a műszerfal csatlakozó vezetékeinek felcserélése az újabb műszerhez. egyedül a tükörtartó marad. kb 200 e ft. ilyenkor már a 2002 es fejidomtartót szokták felrakni az 35 e ft.
amikor rajta ülsz úgyse látod :-)
Hello!
ART dobot vadásznék 9-esre.
Köszi a választ. Azért, mert sérült a motor fejidoma, az újabbnak nagyon tetszik az eleje és olcsóbb venni egy fejidomot meg egy lámpát, mint egy másik motort. De azért köszönöm
lehet de minek? A ducati 1098 idom is felment az R1-esemre, futóműve is...