Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

😲azannyaaaa
Kellemest,mindenkinek
adidaszra nem fussa 😅
Na mind1 eged hegyet hátha kibírja ha többet nem is(fetrengős)
Boldog karácsonyt
Az aggódás a hegyekben való motorozásra vonatkozott (ott meg megesett, hogy júniusban még a hobbimotorosnak is +5°C volt reggel) de szerencsére ott sem volt ezzel gond.
Az angoloknál kellett ez a játék. A karbik torka rendszeresen deresedett olyan motorokon, ahol viszonylag direkten szívta a levegőt (nem volt ideje melegedni), egyes típusokon a gáztolattyú is fennakadt a dértől. Ellenben ott a hazaihoz képest brutál páratartalom van és ha 4-5 fok van kint 85%-os párával, te meg nyomod a szemét a négysávoson, benne van a pakliban a deresedés.
Csak a hideg meg a páralecsapódás miatt komplikálták, de ez a nyári hobbimotorosokra nincs hatással 😁
Nincs mit.
Eleinte kissé aggódtam miatta, mert biztos nem véletlenül komplikálták vele a gépet, de sehol sem volt vele semmi különös, még a hegyekben (Alpok,Dolomitok) sem.
Szóval nem tervezem visszakötni. Mellesleg le volt kötve évekig a nagyrobeszen is (4T 180cm3) tavaly visszakötöttem nagyszerviznél, de azon sem vettem észre különbséget nélküle. (pedig azzal még novemberben is szoktam járni)
Kösz az infót
A gyerek meg csórta a szőlőt. Mondtam, ha meglátja a csősz akkor lesz nagy dá-dá akkor maga mögé dugta 😅
mixikém a szalóki fürdőd. Mondjuk már lőrincé (kezeit széttáró)
A többi az eged hely. Ezt akarom veletek megmászatni 😅 Amikor mi mentünk épp egy felhő ült rajta 😆
A kereszttől szoktak indulni a sikósok
Itt található az ország legmagasabban fekvő szőlő ültetvénye(kezeit széttáró)
Nekem a GTR-en le van kb. 8 éve. Tavasztól őszig semmi különbség, télen meg nem járok vele.
Nem lesz fűtése a karburátornak. Nyáron szerintem mindegy.
Tisztelt Márkatársak milyen következményekkel jár ha lekötöm a karburátorsorról a hűtőviz csövet és a vizpumpánál ledugózom.?
mixi mondta lenézel gyere(kezeit széttáró)
csaó!! Nekem csak a 28-29 jó. 30.-án melózok sajna.
😂
holnap hívom bogyót, hellát. Te Intézd himit, csimbit.
Úgy kalkulálok, hogy a 8-as keretbe bele fogunk férni.
Alapjáraton 5-en vagyunk.
Akkor mehet a foglalás?
5en leszünk. Hella?
akkor 5-en tuti vagyunk? Foglaljam?
Probáljunk rá
Nekem mindegy melyiket fizeted😂