Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e valakinek jó állapotú 4 az 1-ben leömlője 99-es zx9-hez? Segítséget előre is köszönöm
Remélem mindenki motorozik amíg ólcsó a benzin 🍓
Már tojt de nem finom :-)
1. 🍖A nyuszi tojjon nektek minden jót.
szekinek van gyakorlata
Sziasztok!
Esetleg Debrecen és környékén tudok ajánlani szerelőt?Aki tudja is hogy mit kell csinálni,és mit hová kell és mennyit állítani!Itt nem nagyon vágják h milyen egy Kawa 🤣🤣
Vicceltem ne vedd már magadra. Lekopott a hátsó gumim, felraktam egy 2013-as slicket. Nem nézett jól ki, de van bőven elektronika a motorban. Azt hittem nem fog bemelegedni, vagy csúszkál az utcai ractek k3-hoz képest, pont az ellenkezője történt. Hamarabb melegszik, jobban tapad, sima utcai motorozás alatt is. Nem hittérítés, én is meglepődtem.
nem ott tartok ahol és aki ! ez csak egy gyöngyszem arról hogy az igazi mekk mesterek mire is képesek. az alany nem az én tulajdonom, sajnálták levenni a lökhárítót egy alkatrész cseréjéhez így sarokcsiszolóval megnyitották a lehetőségek kapuját .... lökhárítóját.
üdv ! Írj majd egy elérhetőséget. kösz.
Sziasztok! Gyári plexim eladó,ha valakinek pont ilyenre volna szüksége.
Használatból eredő karcokkal,nem repedt,fülek épek.
Elvileg2000-2004 közötti Zx9r-re jó.
Oem 39154-1147
Ára 5E ft
Audi? Ez igen ott tartasz ahol bogyó 10 éve, csak a sünökkel vigyázz nehogy defektet kapj! :-)
De csak arra amerre te jársz 😄 🤕
Plusz a mekk mesterek is folytatják a szakmai tudásuk legjavát ! Ne vidd szerelőhöz majd megoldom magam.
És ugye hogy vannak még vadak az utakon.
Megkezdődött az országjárás. Most épp győr volt a cél.
kösz, nem érdekel a faszbukk
nézegetni szeretik nem hajtani.
Köszi,kicsit megkésve de boldog névnapot Zoltánok ✌
voltam motorozni a touno-val elég kezes gép, de a terep motor után azt hittem hajón ülök. Csak akkor volt jó menni vele amikor elkezdett az eleje emelkedni, de akkor már sok volt a sebesség hamar feladtam.
köszi, a többieknek boldog nőnapot kívánok :-)
Minden jót Tamások 🏄️
380 az euro. Én már levettem a hirdetésemet, inkább nem is árulom, telefonban alkuval kezd az összes csíra, nincs a motorban 2000km mire fel alkudozik?
Mi a répa van itt nagyon elszáltak a használt motor árak. 🤔
ZX9R B-hez
Helyzetjelzo helyettesito idomot keresek!!!