Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Nekem van úgy rémlik. Pénteken meg is tudom nézni. Vagy 5 éve van már a polcon.
ZXR 250A-hoz akad esetleg valakinél elfekvő benzincsap?
Mi nem jöttünk rá, hogy kifér-e valahogy, feszegetni meg nem mertük, nehogy törjön valami. Számunkra ez volt a legegyszerűbb megoldás.
Kicsaptátok a szegecset meg vissza? Mert amennyire én látom nem patentes karmos lánc.
Szal a lényeg akkor szétszedés nélkül nem fér ki és be a lánc értem :/
Mi szétszedtük a láncot és a helyén összeraktuk, ennél jobb ötletünk hirtelen nem volt, de azóta is hibátlan.
Ez gyors volt köszönöm.
Esetleg azt meg tudja mondani valaki, hogy ketté kell-e vennem a blokkot ahhoz, hogy a vezérműláncot levegyem a főtengelyről, vagy van valami más trükkje?
Jó kihalt a fórum, de hátha reagál valaki.
Keresnék vezérműláncot és hengerfejpakolást ZXR 250A hoz.
Hol lehetne ezeket újban beszerezni? Alap méretű gyűrűt, dugót, csapágyakat szinte mindent találok A és C típushoz is, de túlméreteset meg a fent említett dolgokat nem.
Valakinek tipp?
Sziasztok keresek zxr 250-hez fejidomot a szívlámpás változat akinak van kérem ne tartsa magába
balazs.bognar1996@gmail.com
van gyárim raktáron ha kell
nekem van ha még aktuális
Eladó alkatrészek ! (Amik a képen vannak, csak azok) Van még komplett idomszett is (fekete) 06 20/ 254 67 47
Sziasztok! Meg tudná valaki mondani, hogy ZXR250C típusra hány csapos vezérműlánc megy? Esetleg konkrét márkát, típust mondani?
hello érdeklödöm nincs valakinek elfekvöben egy pár szelep ék? mert sehol nemkapok hozzá akinek lenne jelezze köszönöm.
Sziasztok!
Van valakinek eladó karbisora? (KEIHIN CVK D30)
Üdv.: tamas.horvath1322 kukac gmail pont com
üdv egy darab szivo szelep és hozz a két kis rögzitöre lenne szükségem,sos ben akinek van hivjon köszönöm.06307571718
Üdv!
Szükségem lenne C típushoz gázbovdenre, akinek esetleg van kérem jelezze.
Szia! Jobb oldalon van kivezetve az alapjárat állító csavar. Egy fekete műanyag tekerőt keress! :) Szinte mindegyik szarul indul melegen, mert kevés bennük a kompresszió. Állíttass szelephézagot, majd jöhet egy kompresszió mérés, a végén karbi szinkron. Akkor talán jobb lesz. :)
Sziasztok
Egy kis segítséget kérnék. Nem rég került hozzám egy 93' zxr250. Egy olyan kérdésem van hogy az alapjáratot hogyan tudnám növelni mert nagyon határon van és sokszor le is áll. A másik dolog hogy csak szivatóval indul üzemmelegen is......
Lehetnek ezek karburátor beállítás gondok vagy nagyobb gond van? Köszi előre is
Indítok egy csoportot, a Kawa tulajoknak a tagok közötti tapasztalatok(alkatrészek, túraútvonalak, felszerelés), fényképek és videók megosztására, alkalomadtán közös túrák szervezésere!
Várunk szeretettel!
https://www.facebook.com/group...
Sziasztok eladó szeretett zxr 250 A korlátozottal vezethető motorom szinte makulátlan állapotban, soha nem volt bontva a blokk! Gombnyomásra indul. 12 éve van nállam minden eredeti. 06 70 933 1597 telefonon bármikor érdeklődhettek.
Szia! Ha a motort megvennéd vevő lennék a két első teleszkópra kerékre féktárcsára féknyeregre kb úgy az elejére ha nincs ütése a tárcsának!
Üdvözlöm érdekelne a motor ha a motorja indítható.
Szia. Blokkjáról mit lehet tudni. Indítható?
Sziasztok
Eladó egy 89` es zxr-250 A tip. motorkerékpár, akár bontás céljára is.
A motor 6 éve nem használtam, de egy száraz garázsban állt felbakolva és letakarva. forgalomból ideiglenesen ki van vonva, korlátozott jogsival vezethető!
Csak egyben eladó nem bontom!
Irányár: 60.000 HFt
Amennyiben érdekel hívj tel.:0620-382-73-41