Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annakidején nsr 125 r el kezdtem alig vártam h legyen zsém és lecseréljem egy 4t re
és nem az ára miat
Izlések és pofonok, kár okoskodnod!!
miért valami végzetséged van ami a motorhoz köt pl szerlő vagy esetleg valami ami szakmai hasonlóság? vagy akármi
ha mar penzt nem tudok osztani,eszt osztok
te meg azt hiszed hogy nekedoyl sok jutott hogy másnak is kell osztani
persze,mert a 4Tnek nagyon leesik az ara,2T tartja magat.
felénk alig van fiatalabb 4t csak annak aki megengedheti magának
nem,mert osztani kell nektek az eszt,mert nem sok jutott nektek.
tok mindegy minek erzi magat,ha mar a roncstelepen van.
amúgy nincs jobb dolgod mint álandóan a mi topicunkat nézni abba a te agyatlan baromságaidat írni nem unod már?
Szokták mondani az az öreg aki annak érzi magát.
igy van ez a motornál is
nem elavult,mert meg mindig odaver a kategoriajanak,sot,feljebb is.
2. mutass mar 10 eves 4T-ket...nem nagyon vannak az utakon.
figyelj ha nem ismersz ne feltételezz róllam semmit hogy miért lett iylen motorom 1. amúgymeg semi közöd hozzá azért nem veszel 1000 motort mert elavult lesz szerinted a többm int 10 éves nsr 250 motorod nemelavult már?
Aki elso vagy masodik motornak egy ilyen gepet vesz,szerinted minek veszi?ennyire naiv te sem lehetsz.
En is vehettem volna mar reg vmi 1000-est,de minek?Felesleges...meg par ev utan dobhatod ki oket,mert elavulnak.En meg mindig a 400-asommal fogom jarni az utakat,mikor te mar a 3. ZXR-ed fogo nyuzni.
osztom a véleményt. Volt egy haverom vettek neki motort istenítette magát mennyi nője lesz 1 hét múlva totálkárra törte azóta sem motorozik.
miszter 2 ütem gondolom te abba a fantasztikus társoságba tartozol akik nem a farkuk növelésére veszik meg a motort vagy ép lehet hogy magadból indulsz ki és pont azért van 3 motorod hogy a farkad méretét növeld meg..... gondolom sokan vagyunk akik azért vesznek motort mert szeretnek motorozni szeretnek kicsit "élveszkedni" játszani a sebességel és eszükbe se jut hogy a farkukat növeljék meg a motorjukkal vagy hogy csajozni vegyék meg hidd el sok tehetség van kint az utakon csak nem tehetik meg hogy a horibilis összeget kifizesség a hunringen 1 pálya napra vagy egy euro ringi délelőttöfelenné a 1 hónapra félretett benzin pénzét...1 szóval mi nem a farkunk növelése érdekében vettünkiylen gépeket hanem azért hogy motorozzunk akármenynire is hihetetlen ó tökéletesség.... jahés gondolom élvezed azt hogym idnenkihez csak rosszat szólsz gondolom nem volt gyerekszobád
1.mert gagyi motor (mint a CBR 125)
2.mert hulyesegeket allit rola
Mr2ütem,nekem ugyan olyan blokkom van mint janinak és nincs vele semmi gond!!! Mért fikázod??
Nekem ezzel semmi bajom, csak szerintem a 45Le áll közelebb az igazsághoz.
Meg kis köbcentibe maradok 2t nél nagyban majd jöhet 4t is.
szevasztok kawasakisok!
ti ketten...es kesz.
megsugom neked,senki sem tudna itt...sot MO-on...van 5-6 versenyzok akik a palyan ki tudnak hasznalni ennyit...es ennyi,kesz...a tobbiek csak azert veszik meg,hogy a farkuk meretet kompenzaljak vhogyan.
Dani az a lényeg h mi tudjuk milyen jó a kis vasunk, a többiek meg le vannak .........
ebbena cikben elég sokmindent leírnak ami igaz de még ebben is vannak hiányosságok
Erről van szó, egyetértek.