Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Bálint László Kunadacs 06309040054
amugy én szivesen mennék pályázni , igaz hogy még kezdö vagyok meg csak 250 -es motorom van de elmennék. Amugy mennyi egy ilyen mulatság meg melyik pályárol van szÓ?
Bagoly mondja verébnek?
hol,merre,kiaz?
én tudok egy jó szerelőt
Szia
Köszi de kicsit messze van tölem mogyoród. Ha tudsz kiskunfélegyháza, kecskemét környékén egy profi motor szerelöt, aki nem is drágán dolgozik szolj légyszi. köszi
mond (mondd helyett) sorry
Csak annyit a témához, h nem szép azzal bzzztatni a másikat, h bibi én közgázra járok, Neked meg érettségid sincs. Neked is csak akkor lesz diplomád, ha majd leteszed. Amúgy meg szinte az nem főiskolás, aki nem akar. Szóval erról ennyit. Nem azt mondom, h az a szentírás, amit a Dadis meg mitogeri mondd. De van már mögöttük 1.2 dolog és nem véletlenül mondják azt, amit. Csak nyugi gyerekek....
Tyt,cinikus vagy,és életedben nem motoroztál még olyan körülmények közt(pálya) mint mi,ezzel ellentétben mi már motoroztunk olyan körülmények közt mint te.Ne akard már elmagyarázni nekem/nekünk,hogy te kompetens vagy ebben a témában.igazából azt sem tudod miről beszélsz,ugyhogy kérlek mellőzd az efféle hozzászólásaid,mert ez nem poén szinten rakódik le pár emberben,hanem önmagad lejáratásaként.
kösz.
Nana,ne parasztkodjunk mert egyetemre járunk,főleg,hogy a közgazdász az egyik legszarabbul fizető szakma. Amúgy meg melyik suliba jársz?
Ma láttam eladó ZXR 400 idomokat, tankkal együtt a motorpiac.hu-n:
"eladó egy utángyártott idomgarnitúra.Üvegszálas szerkezet.Adok még hozzá karbon vázvédőt,karbon légszűrőház borítást(tank előtti rész),karbon műszerfal borítás,mely egyben egy digitális hőfokmérő tartó(daytona), tank Andrew Pitt aláírásával,tankpaddal, 06/30-376-0691, robogo11@freemail.hu"
Kép
janesz hát sokat nem tudok rola irni mert tul régota nekem sincs meg de a moci kb 65LE nekem a fogyasztás olyan 6-7liter szokott lenni a kényelemről meg ne is beszéljünk nekem elsőre nagyon kényelmetlen volt fájt a csuklom a hátam de meglehet szokni, hátul viszont maga a halál a lábad a nyakadban a motor lejt előre fele igy a kezed is hamar megfájdul meg a hátad is ez kb az első 1-2km-en már jelentkezik de ugyse hátra fogsz ülni csak ha mégis ilyet veszel akkor szolj a csajodnak hogy gyurjon rá megbizhatoságrol hát eddig nekem semmi nem ment rajta tönkre
srácok hagyjátok már abba akkor menjetek máshova leoltani egymást nem értem ez mire jo.
Dadis igen 10félnél tilt de igy is megy mint az örült egyenlőre nekem elég.brian irtad hogy egy mozdulattal ki lehet venni a tiltást azt leirnád hogy hogyan? nem mintha ki akarnám vnni csak érdeklődöm.
Minek kellene fájnia? Tán annak, hogy 17évesen nincs érettségim még? Télleg nagyon nagy probléma. Mire vagy ilyen büszke?
Igazából nemtudom, hogy akarsz sokpénzt keresni olyannal, amiről fingod sincs.
ez szép volt. látom bánt a dolog amit írtam (fáj mi? ). na mind1, egyszer majd te is tanulsz modort és megkomolyodsz!
Szép álom, és vágyak. Legyen így ahogy elképzelted.Sok sikert hozzá. Attól még nekem,nekünk úgyanaz a rakétatcsöcszsírfej maradsz a presszós bnőddel együtt.
10félnél tilt? Azt vewgyétek ki belőle:) Ott kezd elindulni,:))
ez a való életes duma kurvajó volt.
Te valós csávó a való életben, hogyáll a valós érettségid? ja?
a "marketing szakos szarság" egy az egész világot teljesen behálózó komoly dolog, olyan amit csak az egyetemen tanítanak. Tudod az a hely ahova te soha nem fogsz eljutni.
A "marketing szakos szarság"-al egy évben többet fogok keresni mint amit te egész életedben pályázásra elköltesz.
Pedig nem úgy tünik.
Dadis, látom ma nem aludtál eleget, menj vissza szépen komposztálódni
Mitogeri, nagyobb kompetenciáim vannak mint hinnéd
Jamal, szeretni szeretném. majd 1szer biztos.. addig meg jókat döntögetek a kamionparkolóban, full ingyér.
Ez itt a való élet, nem a marketing szakos szarságod.
nem vagy kiváncsi mit tud a mocid pályán? főleg hogy még csilivili arrowod is van rajta
te nemvagy kompetens a témában nem kell okosnak lenned