Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Geri,ha már itt vagy: Tarjánban van alkatrész mitohoz? Asszem vmikor te említetted.
kösssssz!
Talán itt találsz ezt-azt
felfüggesztésben mi?hol olvastad?
csak a lámpa én úgy olvastam meg a felfüggesztés
nemtudja valaki a svájci kockalámpás zxr-ek miben térnek el a többitl?csak a lámpa,vagy vanbennük butitás?
Ha nem vettétek észre hogy idézőjelben írtam akkor most elmondom. Ezt nem én találtam ki, hanem fostos4t kollega mármint ha ő csinálja a 2t.fxp.hu-t. Erről ennyit.
Zolika, egyet kérek, ne ide irogass. Ottvan másik topic, ott anyázz. Csak innen takarodj már a picsába. Unalmas már ez. Persze tökjó a 2ütem, énis imádom. De addig mig nemmentél ringen a zxr-rel, addig psszt.
mert nincs olyan kategoria...csak fostos 4T-ek vannak
szegeny motor erolkodik is biztos
igazad van tök mind1 hány kg vagy amire vágysz ugyis azt veszed, azzal fogsz menni ugyhogy erről ennyit
szerintem ne a súlyodhoz,hanem a motorozási tudásodhoz,meg az igényeidhez válassz motort.persze nem azt mondom,hogy 150kilósan ülj fel egy 50es speedre,de érted mit mondok.én 80kg vagyok,és alattam is megy egy egészséges mito óra szerint(itt volt a hangsúly) 175öt
és mi van akkor ha kevesebb vagy? akkor 10el többet megy a moci ? sztem meg tök mind1 én 55kg vagyok és a 400as zixxer visz mint a rongyot
Jo napot... ez az Anyázuk egymást topic, jo helyen jarok?

Nem ertem, hogy akinek csak annyi koze van hozza, hogy szereti fikazni a masik motorjat, es nem is ilyene van, az miert nem huz el a p***ba a 125-osokhoz vagy mittudomen hova a sajat kategoriajaba es ott vergodik...
"Egy 125-ös ideális vezetõje 50-55 kilós, 65 a felsõhatár. Efelett már rendesen veszít a gyorsulásából és végsebességébõl a paripa. A 250-esnél a súlyhatár kitolódik úgy 10-15 kilóval, tehát egy 80 kilós embernek már nem biztos, hogy ugyan azt az élményt nyújtja, mint egy 65-nek." Csakhogy én már nem is 80 kiló vagyok 4 éve.
te is aztan a fejlodes utjara leptel
tiszta hulye vagy
ja,buszek is lehet ra
jaj,mar alig varom
Jobban tennéd, ha már halgatnál te pálya guru
Mert, nem tudsz már semmit hozzáfűzni.
mind a 3at..
:ddddddddddddddddddddddddddddddddd
Gondolom az alföld összes kanyarját ísmeres kívülről belülről. Mind a 2-őt.
nem értek egyet veled.