Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. mindenkinek!

Kawasaki fényezéseket hol találok, amik versenyeken szerepelnek / szerepeltek? Gondolok ilyenekre, mint pl.: Honda repsol, vagy Suzuki risla, csak ha lehet a Kawasaki márkánál maradva. Interneten, mire keressek rá, vagy kire?
Továbbá, esetleg van valakinek olcsón, törött, repedt, sérült idomszettje? Kisebb darabok hiányoznak belőle az sem baj. Ha le van törve a "tartófül", az is belefér, csak legyen meg ha lehet. Dupla körlámpás érdekelne, vagy pályaidom.
Köszi előre is, bármiféle segítséget!
Így van azok egyformák.
Koszi az infot ezt nem tudtam :) de az index es a tukor ugyanaz nem?
Hello.

A 250-es és 400-as légbeömlő csöve teljes mértékben különböző. Ott is ahol az üzemanyagtartályba csatlakozik illetve a fejidomnál is eltér.
Sziasztok

Felújítom a motoromat (ZXR 250) és szükségem lenne néhány dologra. Azért ebbe a fórumba írok, mert ha jól tudom, a 250-es lényegében csak a blokkban különbözik a 400-astól. Bontott alkatrész érdekelne, kellene egy pár légbeömlő cső a tankra, illetve jobbos és balos tükör, lehetőleg normális árakon. Ha valakinek esetleg lenne ilyesmije, a simon.szalai@gmail.com emailen veheti fel velem a kapcsolatot.

Előre is köszönöm!
Kocsin már csináltam :) Volt a motor tavasszal használva kb 15 km-ert. Gondolom a benya fél év alatt csak nem baszódott el anyira. De még ez is lehet. Azt tudom, hogy tavasszal sem ment olyan jól már. Aztán meg betegség miatt nem tudtam használni. Az a 15km is alig sikerült vele...
:( De majd most felélesztem, és újra a régi lesz.

Másik kérdés. Hátsó féktárcsa valakinek eladó (új/viszonylag új érdekel). Elsőket már kicseréltem, De van egy garnitúra, ami még bőven jó, ha kell, az eladó (gyári tárcsák)
A vezérlést meg könnyen meg tudod nézni hogy el van-e rakva, a kuplung előtti kis deknit lekapod ott tudod tekerni a főtengelyt jelre meg szétkapod szelepfedélig ha a 4ik hengerhez tekered jelre akkor ha jól emlékszem a veztengelyeken lévő jel szétnéz pont egymástól és a hengerfej síkjával van egy vonalban plusz a sevice manualban megvan hogy a két jel között mennyi a csaptávolság, nem lehet elrontani sztem de ha ennyire nem konyítasz hozzá akkor szakira bizd, nem sértésképp csak nem jo ha az ember pluszköltséget csinál.
Ha szétszeded és nincs kopás vagy összerágás nyoma akkor sztem nem kell köszörültetni megméred plastigauge-al a hézagot ha túl nagy akkor rendelsz bele más,esetleg kisebb hézagú csapágyat, színkód szerint van. 1 év kihagyás után meg én egy karbitisztítással kezdeném ha nem engedted le a benzint az úszóházakból akkor az eléggé elkoszolódhatott mert a gázadásra fullad jelenség erre utalna nekem. A 440-es big bore kit meg ha átszámolod http://www.dynopro-racing.co.u... itt néztem 210e körül van plusz szállítás nem tudom hogy megérné-e max annyiból hogy akkor tuti jó motorod van legalább még 80-100e km-ig.
Köszi a választ.

Nah igen, én ezt értem, meg én is ezen a véleményen vagyok.
Mármint, hogy nem köszörültetném. Ámbár, ha kopott a főtengely, akkor abba nem tudsz pontosan illeszkedő csapágyat tenni, csak ha azt a túlméretre állítják be. Azaz arra a méretre köszörülik. És itt nem tízed, hanem századokról beszélünk. (mm)
ÉS alapméretes tengelyt gondolom nem nagyon lehet szerezni. (még nem szedtem szét, és nem láttam. Nem volt csapágyas a gép, meg a hangja is szép. Egyelőre reménykedem.) Előző tulaj légszűrő nélkül ment vele sokat, és valszeg emiatt volt számomra erőtlen.
Ezért kell valszeg újra hüvelyezni új gyűrűkkel. Olcsóbb, mint az új dugók, és így a dugók is gyári minőségűek.
Köszörült főtengely témában január 9.-én elég részletesen kifejtették a hozzáértők a témát a bandit topicban. Szerintem kielégítő választ kapsz a kérdésedre
Sziasztok.

Képzeljétek, hétvégén nagy nehezen beindítottam a motorom 1 év kihagyás után. Hidegindítót kellett fújni bele folyamatosan...
-Beindult végre..
-Kétütemű szag, 3 henger hang
-Gázadásra fullad, és leáll
-Minden henger meleg.

Azt hiszem mégis csak igazam lesz, hogy elcsúszott a vezérlés. Két éve kértem a szerelőt, cserélje a láncot, feszítőt, miegymást... De ezek szerint csak állított rajta.

Valakinek hasonló tapasztalat?
Valszeg most szehetem ki a blokkot, mert amúgy is felújítás következik, és akkor még a vezérlést is cserélnem kell.
KawaZsolti / egyébb emberek? Olcsó alkatrészek?
Kell valszeg új csapágyak, hüvely/ túlméretes dugók / gyúrúszett mindenképp. Hengerfej tömítés, mindenfele ógyűrűk, vezlánc, feszítők...

Mitogeri, vagy aki hajtja a vasat:?
-Köszörült főtengely mennyire gáz zxr 400 ban? Ill túlméretes 440 cc-s hüvellyel valakinek tapasztalata? Nem túl vékony a fala, vagy nem veri szét a főtengelyt?
Szia!
Karbim van.
Szia!

Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Remélem idén többet fogod hajtani a vasat!
sziasztok!
szelephimbát és karbisort keresnék egy kereklámpás ZXR 400-hoz. tudnátok segíteni, vagy tippet adni hol lehetne ilyen cuccokat szerezni? esetleg ha zzr-hez találnék, az jó lenne-e hozzá?
köszi szépen, p!
Szevasztok ! :)

Érdeklődnék hogy erröl a kawárol
Mi a véleményetek ? Nagyon fontos lenne ! Köszönöm ! : )
Hali.
Én is tudok egyet eladót.Kitünő állapotban van,és brutális nagy szervíz után.Ha érdekel telefonon mindent elmondok.
Kiszely Menyhért
BÉKÉS.
Tel:06 70 516 1775
sziasztok van egy 400 hengersorom dugóval eladó 25000.- ért
Szia!

A Mailemre küld egy infót az alvázszámoddal és adom az árakat!

kawasaki @ steelhorsemotor .hu
Szia Zsolti,erdeklodnek egyket dolog utan.
fel szeretnem ujitani a vizpumpam,nincs vele baj,csak nyugodtabb lennek,nemtudom ehhez van e valamifele szett? ha van,mennyibe kerul?
A masik dolog aminek az ara erdekelne,az kipufogo illetve szivoszelep darabara,es szelepszarszimering darabara.Lassan revizio lesz es jo lenne tudni ezeket,hogy tudjak szamolni ha szetszedtuk a motort.elore is koszonom.
Hello! megvan még, de igazából meggondoltam magam, mert ha most eladnám akkor nem tudnék venni másik motort De azért az ajánlatodat szívesen meghallgatom és gondolkodok rajta. persze email címemre írj: gombos_ferenc@freemail.hu
Üdv.
Eddig láttam hogy hirdetted a Zxr-t, egy darabja nem látom, most lenne rá pénzem, már nem eladó?
üdv.eladó egy fejidom és müszerfaltartó sérülésmentesen,kuplungkosár,váltótengely,lámpák a kereklámpáshoz.06209520171
helló van eladó fékbetétpár új 10E
Még nem szólt vissza! Ha kell neki jelzem!